Фудбалска репрезентација Србије

  1. Brate sami su tražili. Krenuli da se kurče na gostujućem vrućem terenu i dobli po pički na kraju.

    Želeli su da dobiju po pičku a imali sreće što nisu dobili još više.

  2. не знам да ли је неко стављао, албанци управо дивљају испред наше амбасаде у тирани лел
    http://i.imgur.com/pgHsKBQ.jpg

  3. ali ja sam ubeđen da bi oni izmuljali neku frljoku na kraju i uzeli tri boda

    a slave ovaj prekid kao da su osvojili beograd lolo. imbecili

    edit: i ovo što cara kaže. jebiga, ako se kurčiš u gostima nema posle plakanja kad dobiješ po pički

  4. Dron da je bio nevidljiv mi bi ga oborili, ovako nas jebaše

  5. mini marco jedi govna. jeban si ti u mozak.

  6. Испаде да су сад шиптари као добили батине, ако из овога не добијемо службено 3:0, не знам...
    Из њиховог табора су се до сад већ јавили и премијер и фудбалери и селектор, са наше стране нико. Па пушите га срби и ја што сам један од вас, пу.

    http://www.mozzartsport.com/vesti/selektor-albanije-jako-ruzan-gest-srba-cetvorica-igraca-su-nam-prebijeni/86844

  7. Aj nemoj tako.
    javio se Dačić i rekao da je u pitanju politička provokacija.

    Pa nije ovo svar od nacionalnog interesa pa da se javlja precednik. A ko je precednik, bolje da se ni ne javlja

  8. Мислио сам да се после оне параде од пре пар недеља и дешавања која су текла уз њу, нисам могао више гадити чињеницом да сам део ове бананчине од државе, кад оно...

  9. Pa nije ovo svar od nacionalnog interesa pa da se javlja precednik. A ko je precednik, bolje da se ni ne javlja

    Па наравно да треба бре, да забруји са свих страна. Данас није битно како причаш и да ли причаш истину или лаж, већ само колико гласно, е па треба да вичемо и да се дерњамо са свих страна ко неке пичкице, да би заправо добили нешто и убедили свет да смо у праву.

  10. POPIŠALI SU VAS U SRED BEOGRADA.

    Rečenica iznad je istina, to što se nijednom Srbinu ne svidja je normalno,
    A to što ja volim da likujem i podjebavam Srbadiju jer su ih Albanci popišali usred Srbije pa to je hahahahahaha neprocenjiv osećaj

  11. Па наравно да треба бре, да забруји са свих страна. Данас није битно како причаш и да ли причаш истину или лаж, већ само колико гласно, е па треба да вичемо и да се дерњамо са свих страна ко неке пичкице, да би заправо добили нешто и убедили свет да смо у праву.

    Ok je to stav. Podržavam. Ne do kraja, al bolje bilo šta nego čekati da se nešto samo od sebe uradi.

    nisu mi jasni ovi šipusi jebo ih ker.
    Oni se nadaju da će nas kao da izbace iz kvalifikacija.

    Pa oni nisu normalni

  12. POPIŠALI SU VAS U SRED BEOGRADA.

    Rečenica iznad je istina, to što se nijednom Srbinu ne svidja je normalno,
    A to što ja volim da likujem i podjebavam Srbadiju jer su ih Albanci popišali usred Srbije pa to je hahahahahaha neprocenjiv osećaj

    http://www.youtube.com/watch?v=lP2Q0Va_0pI

  13. Ово ми је добро:

    "UEFA htela da se meč nastavi"
    Izvor. B92, Beta

    Generalni sekretar FSS Zoran Laković kaže da je stigla "direktiva" od UEFA da se meč Srbija - Albanija nastavi, ali da gosti nisu bili u stanju da igraju.

    Ако је УЕФА проценила да није било толико опасно, и остане при том ставу, добићемо три нула, најбоља гол разлика и први смо у групи опаааааа

  14. HAHAHAHAHAHAHAHAHA EVO MOG REMEK DELA NEPROCENJIVA REAKCIJA
    http://vukajlija.com/reakcije/40374
    AHAHAHAHAHA KAKO DOMINIRAM

  15. to zvuči previše logično da bi se stvarno i dogodilo enemi

  16. To je okej. Nisi sporan ti što voliš da podjebavaš. Realno govna uvek isplivaju pri svakoj poplavi. Priroda je takva da govna isplivaju. Ne treba tu nalaziti krivca.
    Meni su sramni ovi što tolerišu ovakve stvari po forumu i generalno na sajtu.

  17. Pa jasno kao dan, pičke su se uplašile a delegat ocenio da ne postoji rizik za bezbednost.
    Nisu smeli na teren jajare

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.