Фудбалска репрезентација Србије

  1. Ogresili ste se o Busida jbg. Carimiru je ovo peti put da brise postove i namesta ljude na ban jbg. Mada nije losa glava ni on jebo ga stric njegov.

    Ko ga jebe kad je budala, pa me psuje sto sam ga banovao, a ja sam jedini koji se svadja sa ostalim moderatorima i skida takvima banove ovde da ne bude dosadno. Nek bude banovan, retard.

    N O O B
    O
    O
    B

  2. Pa kurac, naleteo ko lud na barutanu. Ukini mu to ti si bar uvatio sisu do grudi.

  3. Trebali ste onda i onog mudžahedina što provocira samo.

  4. Da onaj pajser dodje, provocira onda mi ruknemo i svadjamo se. Treba uzeti i to u obzir

  5. treba tražiti da se uz registraciju na sajtoa šalje i kopija lične karte, maloletni stop. da moš čoveku lepo otići na gajbu a ne da se zakazuju trošarine lolo

  6. lozi vas projektant ko mlade majmune

  7. Зар ово није довољно за неколико дана у бановини?

    Proyectant
    POPIŠALI SU VAS U SRED BEOGRADA.

    Rečenica iznad je istina, to što se nijednom Srbinu ne svidja je normalno,
    A to što ja volim da likujem i podjebavam Srbadiju jer su ih Albanci popišali usred Srbije pa to je hahahahahaha neprocenjiv osećaj

    Proyectant
    Šiptari vas navukli nakon što su vas popišali u sred Srbije i to dronom a ceo dan leteli avioni iznad Begea hahahaahahahahahahha pa Srbi, Sunce vas jebalo koji ste komedijaši hue hue

    Proyectant
    a nije im to bilo lepo

    Proyectant
    šalim se, bilo je

    Proyectant
    Awwwww Dvajte, ko ti je srušio ikonu sa likom Šešelja?
    Why are you mad? :(

    И мени је мука од Бушида, додуше сам је испао глуп што је дошао са дуплог налога (толико о његовој памети), али и Пројектант је заслужио бан.

  8. Projektant je dronom spustio zastavu Albanije na ovaj forum i uneo nerede. Kako će reagovati moderatorska UEFA kad su to plaćenici koji se prodaju za bele toblerone lolo

  9. I uz sve to, Projektant ima najgljuplje postove na temi "Transfer blama". I to uračunajte.

  10. Модераторима пуне руке после после ових немилих догађаја.
    Надам се да клинци после овог неће пушити попишану траву из Албаније, чисто да им нарушимо економију.

  11. Nije projektant za ban, ne jedite govna, banovati ove što se primaju

  12. Naravno da nisu. Čak sam sada i pogledao citirano, ne kapiram šta je tu za ban. Provocira čovek, ali to nije zabranjeno.

  13. moramo da naucimo kao narod da na provokacije ne reagujemo silom i instiktivno, nego mozgom. da su navijaci stajali na tribinama, sad bi samo albanci bili krivi, i mozda bi neki popili i crveni karton i teske kazne, ko onaj debil za "za dom spremni", za uzimanje nacionalisticke zastave, napad na nase igrace itd.
    tj kad bi se pobunili posle organizovano, kao drzava i savez, a ne kao petorica debila iz publike koji ce sad tu da isteruju neku pravdu :)

  14. Celt za moderatora!!1
    Realno ja mislim da bismo mi popili kaznu svakako i bez onih debila iz publike. Mnogo nas voli Uefa, štaš.

  15. A zamisli situaciju da je odnekud doletio orao i ščepao dron i uništio ga a zastavu zapalio.

  16. A zamisli situaciju da je odnekud doletio orao i ščepao dron i uništio ga a zastavu zapalio.

    lol

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.