Фудбалска репрезентација Србије

  1. MRŠ SVI NAPOLJE MAMU VAM JEBEM!
    TOLE ODLAZI FEJSA I OSTALI DEBILI NAPOLJE. VRATIMO ANTIĆA, OTERAMO BAGRU I NA SP 2018. SMO!

  2. Ja sam pre jedno godinu dana rekao da necu gledati nijednu tekmu u kojoj bambi igra, tu je negde post

    Steta sto sam go kurac od karaktera

  3. I nemoj sada o a selekciji leba ti samo cu se iznervirati bezveze

  4. Trebamo poslati ovu reprezentaciju kod šiptara i napraviti jeko sranje da ih šiptari pobijaju. Taman bi bilo 3:0 i otišli bismo sigurno na EP. A onda na EP mlada repka da igra.

  5. sve sve, ali prilaz crnčića amera lopti kod njihovog poslednjeg penala

    besmrtno

  6. Slazem se za Tosica. Pogotovo sada evo kada mogu da igraju i Kostic i Tadic, i mozda mali Zivkovic... Ali najtruliji igrac i karika u reprezentaciji je Kolarov. Pricam sinoc sa ortakom, on nije koliko se secam igrao kod Antica. Vec Obradovic, koji je sabio ovu sezonu.

    Kao da se plasimo da se zahvalimo nekim igracima. Recimo ''oterali'' smo Zigica, Jovanovica, Krasica, Stankovica, i jos par ''matoraca'', koji su mogli da pruze bolje partije od vecine sadasnjih igraca,i da vise doprinesu reprezentaciji. Cemu ta nasilna smera generacija, pa jebeni Pirlo je i sa 36 najbolji, neces umesto njega da stavis lupam, Djovinka. Ne igraju istu poziciju, znam, ali poenta je tu.

    Ali treba se zahvaliti Kolarovu. Prvo njemu, pa onda Bambiju. Dovidjenja gospodo, hvala vam. I veciti talenat Djuricic moze sa njima. Pa daj onda isto toliko sansi Obradovicu, Basti, Tadicu i ostalima. Jbg, nece se nista promeniti dokle god Tomislav Karadzic radi sta hoce. I ne, ovde nije prica o Zvezdi i Partizanu, vec o reprezentaciji, da se na javi neki retard.

    Gledam jutros, jebote majke mi, oci mi zasuzile, ponosan, klinci iz sveg glasa pevaju himnu. Lepo izgleda, lepo zvuci, i daje ti samopouzdanje, proradi neki inat, ajde da im jebemo majku. A ovi sinoc mumlaju, reci ne znaju. Pazarac igrama do sada nije pokazao da je zasluzio poziv natrag u repku.A ni himnu ne peva.

    Ozbiljno se razmisljam da tuzim FSS, Tomislava Karadzica i fudbalsku reprezentaciju, za dusevni bol koji su mi naneli. :)

  7. Da ovo za Kolarova se slažem 100%. Obrad ima problema mnogo sa povredama jbg, ali je za Kolarova doktor.

  8. Sve se raspalo kad je partizan počeo da pravi ove fegetske ofanzivce a la Marković, Tošić, Ljajić, Jojić, saće doć i taj Živković... Sve nešto cupkaju na prstima kad trčke i nešto kao lome a kurčev kurac.. Ustvari čim igraju 30% igrača Partizanove škole nema ljeba od reprezentacije.. Jebeni fegeti šminkerski.

  9. Брате, сад практично сваки део терена имамо покривен. Врхунски штопери, врхунски бекови, задњи везни у топ 3 на свету, Фејса који напредује, а био дрво до јуче, крила брза и млада, па чак и јебене шпицеве имамо у виду Ђорђевића и Стефана Шћеповића за које сам могао руку да дам да неће отићи даље од неке екипе типа Коњаспор или Динамо Нештоурусији. Имамо до јаја екипу, и опет ћемо курац да будемо јер ће неки Раћа Петровић морати да игра. Јер ће неки Крстичић да ускочи у најбитнијем мечу квалификација уместо неког око кога се отима пола Европе. Да се овим истим играчима поделе италијански пасоши и да их окупи неко типа Липи или Капело, на лето би се борили за медаљу. Овако су то српски фудбалски драгуљи који сваког викенда у дресу Челзија, Дортмунда или Бенфике решавају дербије, а у дресу репрезентације дозвољавају непознатим Естонцима и ћопавим Македонцима да их карају у буљу.

    А кад заправо кренемо да играмо добро, то је из оног нашег фазон ината. Типа, погледајте Бразилце, Холанђане или шта ја знам Немце кад дају гол. Сви загрљени у смекерском фазону прославаљају погодак. Наши га дају и онда фазон трче до трибине и скидају мајицу, па са погледом у трибину урлају "Ајде бре тако је маму им јебем у пичку идемо бре јеби их мајке им га набијем". Имамо Митровића српског Балотелија који би фазон могао да буде до године у топ 5 шпицева Европе, али му већ сад на лицу и у фризури видиш како ће да унакази таленат који има. И он, и сви остали ликови који играју фудбал из мржње и љубави једино према пичкама, парама и слави. Онда тако надркани попуше курчину на терену. Немамо ми годинама већ у фудбалу то некакво да га назовем фудбалско размишљање, да тачно знаш шта и кад треба да радиш. Зато смо и докторирали излизане фразе и променили више тренера у последњих 10 година него Пижон чарапа.

    Ми имамо играче, ми знамо да играмо, знамо тактике и курце и палце, али ми једноставно не знамо како се побеђује фудбалска утакмица.

    Ово је Пеки рекао пре почетка ових квалификација. Јебига, не може, Србија смо.

    и вучићпедер је у праву у једном, вероватно ће сви ови клинци да израсту у дебилчине кад буду имали 23-4 године. Први Милинковић-Савић. Надам се да ће макар неко да остане нормалан, типујем на Максимовића ту, али не верујем. Мислио сам исто да ће Марковић да буде кул играч каквог нисмо имали још од фазон Пеђе Ђорђевића.

  10. Jebeni Lazar Marković, precenjeno govno, stvarno ne znam šta ljudi vide u njemu. Dečko osim brzine nema apsolutno ništa. A i arogantan je dosta, vidi se po nekim njegovim izjavama. Idi u Rio Ave ili neki drugi sirotinjski klub iz Portugala, pa njima pokazuj svoje daun fudbalske sposobnosti.

  11. Koji je bre vama kurac? Krivite odredjene igrace poput Kolarova, a on je nista drugaciji od svih ostalih. Covek ima problema sa kurvama, zena ga ostavila i odvela decu, napumpao neku droljetinu... ima covek sto puta vecih problema od fudbala.

    Mene samo jedna stvar zaprepascuje i nikako ne mogu da shvatim da se u tom fudbalskom savezu ne nadje jedna jebena glavica koja moze da skapira sta je pozadina svega. To je sistem u kojem je trenutna generacija odgajana, vrednosti koje su usvajali i okruzenje. Fudbalere iskljucivo i jedino interesuje novac i nista drugo. To je toliko ocigledno da boli koliko niko ne primecuje.

    Nasi fudbaleri vec skoro dve decenije igraju samo kada treba da se prodaju i zadovolje interese roditelja i menadzera. Godinama unazad mladje selekcije postizu strasne rezultate, godinama unazad su najbolji igraci dva najveca srpska kluba oni najmladji i najperspektivniji, oni koji cekaju ugovor. Onog trenutka kada ga imaju u dzepu, jebe im se za reprezentaciju i srbiju. Ne znam zasto iko tripuje da su fudbaleri drugaciji od ostatka nacije? Drustvo koje nema deci za uzinu, ali ima za 3 miliona sms poruka za parove i zvezde granda. Nije taj jebeni Tosic odgajan na Kembrizu, vec u raspalom Zrenjaninu i Beogradu.

    Koliko je plitkoumno kriviti Karadzica, toliko je plitkoumno nadajuci se da se nesto moze promeniti iskljucivo na sportskom i fudbalskom nivou.

    Elem, s obzirom da ova prcija od Srbije tesko da ce ikada biti normalna, tako da se treba gledati sta se moze izvuci iz situacije takva kakva je:

    - Pozivati iskljucivo mladje fudbalere
    - Pozivati one koji su zdravi, ali nemaju garantovane ugovore
    - Konacno naci i platiti krstenog trenera
    - Obezbediti velike novcane premije za pobede reprezentacije
    - Ne glasati SNS

    Nabijem vas na kurac retardirane i plitkoumne.

  12. koji je debil izgubio loptu kod drugog gola?

  13. Pa Mihajlović je dovodio igrače koji su trebali da se prodaju i koji su kidali jer su ganjali ugovore pa vam nije odgovoaralo lololo

  14. Malo veselije teme. Jebeni Aca Stojanovic. Puskom ga ubiti.

    Za one koji nisu odslusali pobednicki urlik.

    https://www.youtube.com/watch?v=n_Zy82WNqWE

  15. Али: ИЈАААААОООО!
    Хахахаха! Који лудак, јеботе! Зајеб'о је Милојка.

    Koji je bre vama kurac? Krivite odredjene igrace poput Kolarova, a on je nista drugaciji od svih ostalih. Covek ima problema sa kurvama, zena ga ostavila i odvela decu, napumpao neku droljetinu... ima covek sto puta vecih problema od fudbala.

    Mene samo jedna stvar zaprepascuje i nikako ne mogu da shvatim da se u tom fudbalskom savezu ne nadje jedna jebena glavica koja moze da skapira sta je pozadina svega. To je sistem u kojem je trenutna generacija odgajana, vrednosti koje su usvajali i okruzenje. Fudbalere iskljucivo i jedino interesuje novac i nista drugo. To je toliko ocigledno da boli koliko niko ne primecuje.

    Nasi fudbaleri vec skoro dve decenije igraju samo kada treba da se prodaju i zadovolje interese roditelja i menadzera. Godinama unazad mladje selekcije postizu strasne rezultate, godinama unazad su najbolji igraci dva najveca srpska kluba oni najmladji i najperspektivniji, oni koji cekaju ugovor. Onog trenutka kada ga imaju u dzepu, jebe im se za reprezentaciju i srbiju. Ne znam zasto iko tripuje da su fudbaleri drugaciji od ostatka nacije? Drustvo koje nema deci za uzinu, ali ima za 3 miliona sms poruka za parove i zvezde granda. Nije taj jebeni Tosic odgajan na Kembrizu, vec u raspalom Zrenjaninu i Beogradu.

    Коларов и Ивановић нису наравно једини кривци, али су први међу једнакима. А све ово потписујем што си написао.

  16. Aca je najveći bolid. On je bio onaj tip deteta kome keva i ćale odu u Grčku u Solun, pa mu kupe ful komplet opreme AC Milan, šorc, dres, patike, kožna lopta, znojnice. Onda mu donesu a on oduđševljeno ode u školu sa sve loptom u nadi da će konačno zaigrati sa dečacima. Ćao lastiš, zauvek.
    I onda kara. Uzmu mu loptu i napucavaju ga u bulju. A onda ga pošalju po koktu dok oni završe fudbalicu sa njegovom loptom.
    Na kraju se završava sa ovim klipom. Bednik

  17. Ko uspe da ni nadje vise od dve situacije kad se igraci otvaraju u prostor ja mu popusim kurac. Matic ili fejsa sa loptom na centru stoje svi ostali-stoje. Pa kao da su ugradjeni u stoni fudbal majke im ga nabijem ma kurac i na stonom fudbalu ih makar levo desno pomeras a najava je bila MORAMO DA TRCIMO VISE OD DANACA HAHAHAH pa voleo bih da vidim podatak koliko smo zbirno mi pretrcali a koliko puta vise od tnas su pretrcali danci. Danci skolski primer kako prosecan sastav postovanjem sistema i pozrtvovanoscu i trudom nabija istripovane vona bi istetovirane nasminkane zvezde. Zao mi matica sto je proklet da mora da igra sa ovim pedercicima jebem im vise majku unistise mi mladost ili se ne plasiraju na takmicenje ili se plasiraju pa nam mijat jebe majku ili nas tamo stoka nabije. Ako ikad vise pogledam minut ovih govnara dabogda umro odmah tu ispred televizora dok mi neko kome verujem ne bude rekao da smo vezali 5 utakmica u kojima smo igrali sa mudima i bez dva zadnja vezna i da smo jebeno trcali. Jebem majku i njima i sebi sto sam imbecil zakljucavaj ovo govno vise nema smisla razgocavarati na ovu temu svega mi

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.