Фудбалска репрезентација Србије

  1. Da vam nešto kaže majstor fudbala. Igramo neverovatno dobro obzirom na naš genetski kod u koji su utkani seldžučki ostaci semenog materijala. Pored toga, imamo i par igrača koji trče što je zbilja neverovatno još od onog šiptara Igora Duljaja. Živković, za koga prosečan žitelj ovih prostora može samo da konstatuje prisustvo pederluka titanskiog opsega, ima tu žicu za loptu i baratanje istom. Mijat Gaćinović, koga možda i najviše cenim jerbo je iz Trebinja, mora mnogo bolje jer se sakrio tamo negde na stranu i čeka loptu ko Godoa tj. "mijate kad ti sudija ne svira faul nije svet propo jebo te Harold Kamping". MIlinković - Savić, za mene lično, prva vedeta ove reprezentacije, mogao bi malo bolje,ali mu ne da snaga koja ga redovno izda oko šesetog minuta pa se vuče po terenu k'o pešadinac izbeglica iz Knina na relaciji Donja Čađavica - Batković u okolini Bijeljine. Naši trkači, Zdjelar i Maksimović, su limitirani igrači imaće karijere ko Lovre ili tako neki pajseri. Desni bek Gajić, čiji su daleki potomci bili prvi saradnici Draže Mihailovića, a posle prešli u komuniste, ima taj svirepo unezvereni pogled tipičan za karakterističnog predstavnika balkanskog beka. Antonov ima nos za loptu jer mu Bog lepotu, očigledno, nije dao. Odbrambeni centralni igrači bi mogli da naprave nešto ako ih neko nauči malo i lopte da igraju. U suprotnom će završiti ko panjevi ala Stepanov, odnosno, Đorđe Jokić. Mandić me malo podseća na Žeremija Alidijera - velik promet mala zarada. Šaponja, može da se grad zbog svoje građe dok je u mlađim kategorijama. Nešto mi se ne njavlja da bi mogao da bude sljedeći Heselink ili Luka Toni. Rajko, golman, primio gol iz Australije. I tako, i sa ovakvim trapavim sastavom imamo izgleda da namučimo i na kraju pobedimo južnoameričke Srbe, jer imamo momentum ili tako nešto, što bi naš narod reko Sad ili nikad.

  2. Da vam nešto kaže majstor fudbala

    najviše cenim jerbo je iz Trebinja

    mamlaze

  3. Koji Milinkovic - Savic je u vlasnistvu Celzija?

  4. mamlaze

    Puši kurac

  5. Koji Milinkovic - Savic je u vlasnistvu Celzija?

    Vanja je u Junajtedu, ali je ostavljen Vojvodini na pozajmicu, a Sergej je trenutno u Genku, sto znaci da je mozda on, mada ne vidim da se negde pominje Celzi.

  6. Junajted onda, vidio sam vijest negdje pocetkom prosle sezone vrbovali su dosta mladih igraca.

  7. @kelt ova seniorska generacija(bane, kolarov i ta ekipa) je kao u21 bila druga u evropi, naguzili nas italijani tj djilardino. Od tada nam mladje selekcije beleze zapazene uspehe a kako su ovi pomenuti najstariji u nasoj repstaciji svi koji su tu su imali neke uspehe u mladjim selekcijama

    @svi Jebote italijani npr svake ajde dve godine ubace po jednog ili dvojicu u nacionalni pul samo mi retardi pravimo smene generacija i oteramo 6 igraca odjednom i jos promenimo selektora pritom i onda nije ni cudno da deluju ko ekipa u skolskom koja prvi put igra zajedno. Mada nije to razlog sto smo losi, razlog je sto su pedercine pune love koje zabole kurac.

  8. Veceras mladi protiv svaba, svabe po navici imaju odlican tim bice tesko. Ako ne bude igrao djuricic dobijamo 1:0

  9. ajde zavidne ciganske ostrascene duse da idu na svoju temu.

    zivkovic je za 30 posto bolji od svakog u ovoj ekipi. milinkovic savic ne moze da mu prismrdi. lik trci 120 minuta svaku utakmicu, bez njega grupu ne bi prosli.

    saponjic 2 gola za 2 pobede a opet vise se pisalo o maksimovicevom odlucujucem penalu?
    lik kupi svaku loptu a najmladji na jebenom prvenstvu. spor? u poredjenju sa kime? aj ga poredimo sa dragim nam falkaom? da se ne zajebavamo...

    toliki ste jebeni kompleksasi da lika koji nikad losu izjavu nije dao nazivate pederom i lolom smiljanicem. kapiram da vam je krivo sto nije igrac zvezde, sta?

    Šaponja, može da se grad zbog svoje građe dok je u mlađim kategorijama

    lik gradjen ko stalak za infuziju, igra sa 2 godine starijima ceo zivot, i sa 17 godina prvi napadac sampiona srbije?

  10. a za tu staru reprezentaciju pa i ona je puna klinaca, od 19-21 godine. sad valjate fazone tipa "sve mlade u staru" kao da to vec nije slucaj. mitar 19 godina ima on je kao vec mator napadac.

    i odakle sad ti toliki mladi igraci? otkud sad masa mladih kvalitetnih fudbalera? da nije mozda tole zasluzan? ili partizan? ne zasluzna je zvezda jerbo je dovela rajkovica iz jagodine i drzala ga godinu dana na klupi. da se ne lazemo

  11. Koja si ti dijabola

  12. ajde bre crno bela sekto, okupljate se po grobljima, a ne kenjajte po forumu
    jebali vas i partizan i zvezda na ovoj temi
    #zbogdajedetegovna

  13. Vidi ga janpi supak sto se nasao uvredjen kad neko kritikuje igraca njemu ljubljenog partizana. slusaj vamo majmun jedan

    ajde zavidne ciganske ostrascene duse

    ovde pises ostrasceno a nazivas nekog ostrascenim=glup si
    Zivkovic jeste dobar ali ne toliko koliko ti pricas, poredio sam ga sa smiljanicem po mentalitetu, jer se sve vreme mrsti kao kristijan golubovic 90-ih cim neko da losu loptu ili je slucajno ne doda njemu odma jebe keve saigracima, to je ono sto ih uce valjda u partizanovoj skoli pre nego sto ih nauce da sutnu loptu. Kao drugo jedva cekam da neko napravi kompilaciju Saponjicevih promasaja sa ovog takmicenja a ima dosta materijala za to fala bogu jer je promasio na 4 utakmice 10 stopostotnih sansi, drugo ne kaze niko da je "falkao" bolji tako da mi nije jasno sto njega ubacujes u pricu, verovatno zbog tih kompleksa koje si pominjao...

  14. i odakle sad ti toliki mladi igraci? otkud sad masa mladih kvalitetnih fudbalera? da nije mozda tole zasluzan? ili partizan? ne zasluzna je zvezda jerbo je dovela rajkovica iz jagodine i drzala ga godinu dana na klupi. da se ne lazemo

    Inace bravo janpi samo partizan ima skolu fudbala i samo partizan igra fudbal u srbiji, svih 22 igraca iz reprezentacije su partizanovci, zvezdina skola govno, ostali klubovi ne postoje...

  15. ja to nisam primetio a svaku utakmicu sam odgledao na prvenstvu, znaci lupas gluposti cisto da bi popljuvao partizanove igrace.

    gde bre nije toliko dobar prepisa sve na prvenstvu. trci najvise. igra po desnoj strani- leva nista, predje na levu i odmah pravi sansu. pogledaj prilike za mali, kod svake (makar i kontre) ces videti zivkovica u nasem sesnaestercu. i on posle trece uzastopne utakmice koju igra 120 minuta drzi loptu na njihovoj polovini i stvara sanse dok su ova dvojica navodno boljih od njega izasli jos u sesdesetom. dao je i penal protiv amera.

    ubacujem falkaa u pricu jer je najbolji primer za poredjenje. isto godiste, jedan u partizanu drugi u zvezdi. saponjic je na 5 utakmica za ovu repku dao 3 gola

  16. Inace bravo janpi samo partizan ima skolu fudbala i samo partizan igra fudbal u srbiji, svih 22 igraca iz reprezentacije su partizanovci, zvezdina skola govno, ostali klubovi ne postoje...

    imaju je svi osim zvezde. za sve ostalo zasluzan je tole.

  17. ja to nisam primetio a svaku utakmicu sam odgledao na prvenstvu, znaci lupas gluposti cisto da bi popljuvao partizanove igrace.

    Da tako je ja lupam da bih pljuvao partizanove igrace, bas iz tog razloga mogu da kazem da je Mitar najbolji napadac posle Mijatovica, eto toliki sam zatucani deluja(cigan), nego bolje ti pogledaj malo bolje sledecu tekmu, i nemoj da se zaneses pa da kazes kao: tako je zile brt jebi mu mater kako on tebi da kaze da si to lose uradio. nego pogledaj realno situaciju a ne ko neki bilmez maloumni. i malo smanji dozivljaj nije on sam bio na terenu protiv 11 crnaca sta se lozis. Dobar je al nije toliko koliko ga velicas, mozda i jeste najbolji u nasem timu, Saponjic dao 3 gola na 5 utakmica? pa? aj budi realan sad i reci kakvih golova i reci koliko puta je tacno promasio prazan gol iz peterca? jel se secas sanse u 121 minutu sa poslednje utakmice? Moras sve objektivnije da gledas

  18. imaju je svi osim zvezde. za sve ostalo zasluzan je tole.

    Ostrascen? ma jok

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.