Фудбалска репрезентација Србије

  1. Meni nista ovde nije jasno. Ko je pljuvao Zivkovica, pa se janpi naljutio? Svi nahvalise decka....

    Ja stojim iza onoga sto sam rekao za Saponjica, jebi ga, antipatican mi je i nije tip fudbalera koje gotivim, kao sto pljujem Jovica (u basketu) i mnoge druge igrace Zvezde...

    Ne znam cemu to janpi, svi smo ovde drugari, igra reprezentacija.

  2. Dodje mentol i usere temu.

  3. Vi ste samo ljubomorni na toletov uspeh bedni mali cigani

  4. Ko je pljuvao Zivkovica, pa se janpi naljutio?

    Ma izlupeta čovek, par vas je iskritikovalo Šaponjića i on je to shvatio kao ciganski napad na kompletni Partizan.

  5. Pa mi te kritike dajemo dobronamerno, kad Saponja procita, da zna sta da promeni u igri...

    Ja se u potpunosti slazem sa janpijem da je Zivkovic bolji (korisniji, citaj ko kako hoce) od Ser geja.

  6. pa dobro krv mu jebem usao je 2x u drugom poluvremenu. sam napravi sam promasi. dao 2 gola za pobedu. daj mi reci ucinak ostalih napadaca?

    pljuvali su ga i glavni, i ovaj eksterni ko god da je.

    e sad je pala kisa pa mi je dosadno pa citam gluposti inace sam iskulirao vukajliju.

    pre 2 dana rasni pise pise neke fore tipa grobari rajko mustafa kurac palac nesto vuce navijacku paralelu i ae reko budala, iskuliracu, rasni je zaobidji budalu. i iskulirah i silne hvalospeve a lik masi odlucujuci penal. iskulirah i da pomenem da je morao da odbrani ovo protiv malija al jbg dobro brani lik. al vi da popljujete saponjica i zivkovica a likovi prekrcase? e pusite kurac za to

  7. pa dobro krv mu jebem usao je 2x u drugom poluvremenu. sam napravi sam promasi.

    sta bre sam napravi?

  8. Brate ok, lik je dao dva gola, glavom sa 5 metara, svaka mu cast, ali je 10 sansi promasio sa 2 metra. Meni to bode oci recimo, i ta njegova tromost. I pritom me je onaj clanak u blicu dodatno iznervirao..

    Jednostavno, negotivan mi je lik, kao sto mi je i Sergej negotivan, a svi ga gotive. To ne znaci da napadam Genk, vec igraca. :D

  9. au janpi koja si dileja matori, imas neki psihicki poremecaj 100%, a kod tih stvari moras ici kod doktora da ti objasni jer ces ti to negirati, to je kao neki odbranbeni mehanizam nemam pojma, ozb poseti doktora, kao prvo ja ga nisam pljuvao barem ne u igrackom smislu, nego njegov mentalitet, a kao drugo saponjic svaki gol kad je dao imao je jedan kontak sa loptom kao i u ostalim prilikama koje je promasio, ne znam stvarno sta je on to napravio...

  10. odbranbeni mehanizam

    To ti je kao neki odbraNbeni igrac...

  11. clanak u blicu? o fudbaleru partizana? ok.

    da se vratim na ekstremiteta

    ISPOSTAVILO SE DA JE RAJKOV KURAC IPAK BIO PREVELIK ZALOGAJ ZA MLADE AMERE

    lik odbranio 2 penala- promasio 1.

    znaci sa odbranjenim jednim penalom je igrac utakmice, jebac, spasitelj, ok ok ja sam ostrascen.

  12. Aha vidim sad napravio je Pseta, ok

  13. Buraz to je bila posalica, kao i ostali postovi de kazem da Srpska baka pravi slatko od americkih suza, kako to nisi uspeo da skontas jjjjjjjjoj :(
    A i utakmica nije bila samo dok su se izvodili penali, nego i 120 min pre toga

  14. U situacijama kada je pobeda na penale u pitanju, u 99 posto slucajeva ce golman biti taj koji je spasao ekipu, ako je odbranio bar jedan penal. Tako je. Moze i da ga usere, ali on ce biti taj koji je doneo pobedu, ne ostalih 5 sto su metnuli u mrezu.

    EDIT: pritom je u toj utakmici Rajkovic skinuo skoro 1 na 1 onom Ameru u 120. minutu...

  15. a kao drugo saponjic svaki gol kad je dao imao je jedan kontak sa loptom kao i u ostalim prilikama koje je promasio, ne znam stvarno sta je on to napravio...

    zato sam i pitao sta je koji kurac sam napravio. Ja gotivim te napadace sto samo postavljaju nogu(ali takvi imaju realizaciju takvih sansi 95%) ali ne mozes reci sam napravio sam promasio kad je svaku dobio na tacni.

  16. Sad vec sumnjam da se lik namerno gubi, iako je poceo ozbiljan sa ovom spikom, nerealno je svako drugacije objasnjenje...

  17. Pa golman je car i kad ovi ispromasuju ceo okvir gola jebote

    A kurac bi i bilo penala da nije odbranio u 120-om

  18. nismo mogli da se povezemo sa loptom sat vremena dok saponjic nije usao u igru.

    u situaciji kada je pobeda golom u drugom produzetku u pitanju najzasluzniji je strelac. pa opet saponjic je spor, zivkovic retard a ne pisete o tome kako je rajkovic morao da brani onaj gol. ili ona sevanja sa napadacima.

    u principu ako zvezdin igrac uradi nesto lose onda je BAJKO RAJKO kao teraj na salu a kada partizanov pogresi onda je konjina matora, propali fudbaler od 17 godina.

    ono, bar ne uvijajte u ukrasni papir koliko svrsavate na rajkovica i koliko vam je krivo sto zivkovic krca.

  19. ok janpi brt sve sto si napsiao ima smisla skroz si upravu

"Vukajlija je jedini i najveći rečnik slenga i idioma u srpskom jeziku."

ZabavniPark | 18. April, 2010.