Prijava

zašto omiljeni grobaru?

pa cale ti je grobar. ako on nije srbin nisi ni ti

a keva u đubretarima, a?
lolica, uvek ste se avangardno šalili

ne zezam se stvarno sam grobar. lololo

Jbt janpi zar ti ne navijaš za dečke?
ipak ste osnovani u Zagrebu

Najjače mi je što je Milunović najbolji strelac a ulazi u 90. minutu lolek

sa nemcima x je odlican rezultat.malo onaj turcin polomi kicmu coveku,pa ga odlicno ucacka...jebi ga,malo ga ukakilo,a izgleda da ponesto i zna.

nismo trebali da imamo toliko respekta. podelili smo se čoveče, 5 odbrana, 5 napad, niđe veze. i ova petorica u odbrani se samo dodaju, par pokušaja kud je najgušće kroz sredinu i umalo da dobijemo komad. Nisam zadovoljan!

bolje da smo se odbranili,nego da smo jurcali napred,pa da nam sevaju kontre,da duva promaja u odbrani.nekada mora malo i taktike.

Ahahaha, Dijara bog... ''ma NAS je upropastila ona utakmica sa Albanijom''. Kralj.

http://www.mozzartsport.com/vesti/dijara-za-mozzart-sport-vidim-da-vam-ne-ide-dosao-bih-da-pomognem-reprezentaciji-srbije/108543

Naravno, nikada ne bih dao strancu da igra za nas, ali zanimljivo kako zbori covek. Snasao se fino u Turskoj, iako sam smatrao da je osrednji igrac.

Naravno, nikada ne bih dao strancu da igra za nas

Zašto to?

Zato što je stranac.

Zato što je stranac.

Dobro, i šta s tim?

Дијара је био играчина првих пар сезона у Партизану. Касније се покварио након што је отиш'о једну сезону на позајмицу код неких шеика, а они нам дали преко милион евра за ту позајмицу. Им'о је и неку повреду тамо ваљда... па то више није био тај Дијара кад се вратио.

Bullet2

Dobro, i šta s tim?

zato sto alber kami

Dobro, i šta s tim?

јеси ти дечко нормалан? јел треба да ти се црта зашто неко ко није из неке земље не треба њу да РЕПРЕЗЕНТУЈЕ у репрезентацији те земље из које он није? дај ми једно валидно оправдање за такав бесмислен потез, а да оно не нарушава сам смисао и суштину свих репрезентација.

јеси ти дечко нормалан? јел треба да ти се црта зашто неко ко није из неке земље не треба њу да РЕПРЕЗЕНТУЈЕ у репрезентацији те земље из које он није? дај ми једно валидно оправдање за такав бесмислен потез, а да оно не нарушава сам смисао и суштину свих репрезентација.

Imaš bezbroj primera da to nije tako. Markos Sena i Dijego Košta u španskoj reprezentaciji, Eduardo u hrvatskoj, Kamoranezi u italijanskoj, Olisadebe u poljskoj reprezentaciji itd. I je l' falilo nešto tim reprezentacijama što su imale takve igrače?

To što postoje primeri ne predstavlja odgovor

дај ми једно валидно оправдање за такав бесмислен потез, а да оно не нарушава сам смисао и суштину свих репрезентација.

Takav potez može recimo da stoji ako stranac nije odavde, ali igra već duži vremenski period kod nas, što ti je u principu bio slučaj sa imenima koje sam naveo u gornjem postu. Jedino ostaje pitanje, kako bi se ti stranci uklopili u igru naše reprezentacije.

Bolje i zadnji da budemo ko sto jesmo nego da igraju stranci