Prijava

Јебига, једно је Бо Мекејлеб Македонац који никад Македоније није видео, а друго је Сена или Каморанези који цео живот играју у тим земљама. Океј би ми било да неки лик после 10 година у Звезди или Партизану добије држављанство и игра ако жели, представљаће Србију боље и са више жеље од Бамбија Тошића и Фејсе.

treba odita da nam igra.sa sve mizdongardom.
nama ne bi pomogao ni badjo,a ne dijara.treba jedno 25-30 stranaca da uvezemo,pa da onda nesto ocekujemo.uostalom,svi strendzeri koje mozemo da naceramo da igraju za nas su u najboljem slucaju istog kvaliteta kao i nasa govna.
nemojte samo kleao iz kine i dijaru iz druge turske.u picku materinu igracine.

да па проблем квалитета је вазда ту...

uostalom,svi strendzeri koje mozemo da naceramo da igraju za nas su u najboljem slucaju istog kvaliteta kao i nasa govna.

Ovde si delimično u pravu. Kad se setim Klea, koji je ubadao golove Helsinkiju i Anderlehtu, a posle kada su skoro svi očekivali da pređe negde u Evropu, lik ode u Kinu.

P.S. Ali valjda možemo da napravimo neku kombinaciju kao što su Hrvati sa Eduardom i Poljaci sa Olisadebeom.

Dovodjenje igraca obavljaju klubovi a ne repstacije.

Miha je bio u pravu sa himnom-sta ovo nije tvoja himna? Idi igraj za grenland poyy (nemam problem sa likovima tipa albert nadj covek ovde rodjen oseca se kao srbin bori se za taj dres koliko ume i to je to)

Zivim za dan kad ce 11 srba istrcati na teren i preorati ga i jebati majku protivniku i jebeno napadati da sa nekim amislom da bi dali go a u odbrani da skacu klizaju i udaraju da brane taj gol kao kapije beograda lol prvi put kad vidim stranca ja to vise ne gledam i ne smatram svojom repstacijom(mada svakako sad ne gledam jer su slinice ovi sto igraju skoro svi jebo ti to kad mustafu skoro najmanje pljujem)

Mozda sam zadrti averidz ali mi nesto zvizde jaja za to

Siniša kojeg smo jebavali i u grupi i u polufinalu, osvojio je bronzu.

Dokaz koliko je naša grupa bila jaka, i koliko smo mi jaki.

Ajmo klinci jebi brazila

Jebi im majku cigansku simulatorsku.

Jebote dobri brazilci u picku materinu

Ajmo neku kontru sad da ih izjebemo.

Stisli nas bas do jaja na pocetku ali posle smo bili bolji. Ako nas ova sansa oslobodi nabicemo ih 3:0 u drugom

Sad su se Gauchiñhosi usrali od Orlića :-)

Jedino nas dobili u posedu lopte 62% naspram naših 38%.

Kako mrzim ove brazilske cigane. Treba ih jebati jako.

Ko mi dovede čamugu digra za repku a da Zdjelar bere višnje ubiću ga krsta mi.

Gledaj amera što je kupio kartu za finale mislio da će amerika proći hahahahahha

Koja prevara od igrača ovaj Šaponjić, jedva čekam da Mijat uđe.