Фудбалска репрезентација Србије

  1. Šamarčina. Luković je bio dobar uprkos crvendaću.

  2. Pa jeste dobro igrao, ali šta vredi. Jednostavno, nismo mi za ovaj sport. Tolko su se posrali, da su im na kraju dali da prošu dalje.

  3. Шта да се ради, изгубили смо, идемо даље. Могло је ово боље, али искрено ми смо криви што смо изгубили. Луковић је чак и поред картона, ипак био најбољи, а што се тиче Кузмановића, е па шта да му кажем, није требао да гледа Дудића на прошлом СП.

    Били смо бољи, а Гана не би дала гол из игре, нема шансе. Чак и поред оног црвеног, играли смо боље, а када ви добијете пенал, то се не маши.

    Сада треба заборавити овај пораз и окренути се према Немачкој и само се сконцентрисати на то. Шансе нам нису најбоље, али ипак постоје. И док год их има, треба и даље гледати наше. Онај ко не верује да Србија ипак може да прође, нек не гледа.

    Једино ствар је у томе што ће сутра у новинама већ почети неки притисак на тим и онда то уопште није добро.

  4. Стивен
    06.06.2010. izmeni obriši

    Гана има јак везни ред, тако да очекујем 4-3-2-1. Станковић, Кузмановић и Милијаш ће играти у средини, и тиме мало ослободити дефанзивних обавеза Красића И Јовановића. Тиме њих двојица добијају више слободе у нападу. Ако буде играо са 2-ом у средини, Красић и Лане ће морати све време да јуре њихове везњаке, тако да 2 нападача ништа неће вредети.

    Десило се, нажалост, оно што сам предвидео. Погледајте последњу реченицу.
    Много сам разочаран.

  5. Ma ja sam kriv što smo pukli.

    Prvo je moj stric reko "Dobro igra Aco, samo da ne zasere". Prošlo je malo i eto crveni.

    Onda sam reko "Od ovoga ne može gore". Promašili smo 3 stopostotne šanse.

    Sve sam ovo sebi oprostio, dok nisam reko "Samo još penal nam fali"

  6. Треба те прогнати из државе! :)

  7. Е сад ми жао што нисам купио дрес, а отишао бих сутра да га купим, али немам кеша. Мада сутра ја мислим да је цена дупло мања. И отишао бих у школу у њему у инат свима што пљују сада.

    Ако навијаш за Србију, навијај и када губи.

    @banic
    Сад ћемо да те депортујемо у Хондурас на физички рад. :)

  8. Branko, ceo život pesimistik. Baksuz. :D
    A mene nerviraju ovi pljuvači po reprezentaciji. Sad ih ima na svakom koraku, isto koliko je danas bilo onih koji su vikali da će da bude tri nula za nas. Bez iole analize, samosvesti, odma' psovka na Antića i kompaniju.

    No, sa Nemcima neće biti nimalo lako! Posebno ne bez Lukovića. Ja se nadam, ali, pravo da kažem, nisam ubeđen, nimalo.

  9. Њах.
    Ја нећу ни гледати следећу утакмицу. На прошлом светском сам погледао све три утакмице и све три су изгубили.
    Бојим се да им доносим лошу срећу :(

  10. Е сад сам се сетио, ова утакмица ме подсећа на ону са Обалом Слоноваче са прошлог СП. Исто црвени картон, исто пенал и опет играње руком.

  11. Е сад сам се сетио, ова утакмица ме подсећа на ону са Обалом Слоноваче са прошлог СП. Исто црвени картон, исто пенал и опет играње руком.

    Опет јебени црнци :)

  12. ја мислим да је сад оном Рајевцу најлакше...а можда је човек наштеловао с Антићем, да га не би црнци линчовали...

  13. Rajevac je trenirao Borac iz Cacka. Antic nije.

    Mislim da sam sve rekao. :)))

  14. i to što kažeš :)

    jednom valjda u Pressu izašla kao izjava dana:

    "Da pređem u Crvenu zvezdu? Pa nisam lud da idem s konja na magarca!"
    - Boban Stojanović, tadašnji igrač čačanskog Borca. -

  15. Pa realno, Borac je barem ispao od Ajaxa, jok od tamo nekih Sparti, Levadija i sta ti ja znam. :)

    E, bilo bi kul da damo gol na ovom prvenstvu. Makar jedan, jebem li ga.
    Jeste da necemo primiti mnogo kao pre 4 godine, ali ipak je red da uvalimo jedan.

    Uglavnom, svaka utakmica od 0-2, to mislim da ce opusteno doci.

  16. Borac je barem ispao od Ajaxa, jok od tamo nekih Sparti, Levadija i sta ti ja znam. :)

    Naravski.

    Jeste da necemo primiti mnogo kao pre 4 godine

    e ja ne bi bio toliko siguran...sad će ono drvo gastarbajtersko da igra umesto Lukovića.

    ali ipak je red da uvalimo jedan

    e stvarno je red, al ja pojma nemam ko bi ga dao...Pantelić je govedo neznaličko, Žigić štoperski reaguje na centaršuteve, a Lazović je Mateja Kežman lajt. A Mrđu neće ni da pusti ovaj stručnjak, koji nije uspeo ni Francusku sa igračem manje na punoj Marakani da pobedi.

    Igramo kukavički fudbal već zbzilion godina.
    Krivo mi samo zbog ovih ajd da kažem klinaca koji se pale na naš uspeh.

    Mislim, daj Bože da ne bude ovako, pa da se mi svi lepo smejemo ovom mom komentaru.

    Palim da gledam "Nemce".

  17. "e ja ne bi bio toliko siguran...sad će ono drvo gastarbajtersko da igra umesto Lukovića."

    -E jebiga sad, da primimo 9 golova na dve utakmice. Nema sanse vise od 3-4 ukupno. Jedino ako Stojkovic izvede neki "a la Robert Green" potez.

    "Žigić štoperski reaguje na centaršuteve," - Aaaa, kako super napisano. Svidja mi se. :))

    Ja cekam Nemce keca na jednom, a na drugom keca sa hendikepom. Otprilike je isti dobitak na oba. Tako da, ako ostane ovako, dobar sam. Ako daju jos jedan, duplo sam bolji. :)

  18. е, а сад нешто озбиљно. ја бих Качара ставио да игра штопера, сад кад Луковић не може. шта мислите о томе?

    и да, рекао бих играчима да је фудбал игра и нека се играју кад изађу на терен

  19. Ja cekam Nemce keca na jednom, a na drugom keca sa hendikepom. Otprilike je isti dobitak na oba. Tako da, ako ostane ovako, dobar sam. Ako daju jos jedan, duplo sam bolji. :)

    Bole te :) Čestitam!

    Nema sanse vise od 3-4 ukupno.

    Ja opet ne bi bio toliko siguran. Ima ovaj Klose da bude najbolji strelac svetskih prvenstava :)

    е, а сад нешто озбиљно. ја бих Качара ставио да игра штопера, сад кад Луковић не може. шта мислите о томе?
    и да, рекао бих играчима да је фудбал игра и нека се играју кад изађу на терен

    Može! Slažem se.

    Samo kad bi Antić umeo internet da koristi. (jebem ti stručnjaka).

  20. ИДЕМОООООООООООО ЛАНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.