Фудбалска репрезентација Србије

  1. ГОООООООООООООООООЛ

  2. Ne mogu da verujem da cemo opet(kao protiv Francuza) da cuvamo 1-0 protiv desetorice. Jebem ih usta.

  3. ma jebaće ih švajnštajger u drugom. :P

  4. Svajnstajga jeste faca. Secam se 2006. protiv portugalskih mindjusara kako je odigrao kao car. Danas valjda nece. :)

  5. Pu, jebem ti Nemce, ni oni nisu kao što su nekad bili. :P

  6. Igramo kukavički fudbal već zbzilion godina.
    Krivo mi samo zbog ovih ajd da kažem klinaca koji se pale na naš uspeh.

    Mislim, daj Bože da ne bude ovako, pa da se mi svi lepo smejemo ovom mom komentaru.

    Hahahahaha, evo smejem se tvom komentaru. Hahahahahahhaah :)))

  7. ПОБЕДААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
    АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
    ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
    АААААААААААААААА

  8. ИДЕМООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО

  9. Усрало нас је епски... Али ови Немци да промаше пенал и милион шанси - па заслужују да изгубе. Ја сам срећан...

  10. Penal nije promašen, nego odbranjen ;) :P sprdnja, sprdnja...

    Mi sooou hepi, iako sam kao pičkica pobegla u kupatilo i zatvorila se kada je Podolski šutirao penal :D

  11. Usralo ili ne mi smo pobijedili

  12. Оваква утакмица не може да се добије без да имаш срећу!

    Победа је победа!

  13. Jebiga, jesu se malo uplasili. Da je bilo obrnuto, 1:0 za njih i igrac vise, ponovila bi se Argentina. Nismo na nivou Nemacke, sto da se lazemo. Dobili smo ih kako smo dobili, to nije toliko bitno, vazno da smo ih nakantali. :)

    Mada, stativa Jovanovica, precka Zigica, jos par dobrih napada... Nismo ni bili toliko losi u drugom. Sve u svemu, mnogo bolja igra neko protiv Gancija. Hvala ti Pantelicu za moralnu podrsku. :)

  14. Ne javljaj se ćuti, zavuci se u mišiju rupu i navijaj za Ganu, živi i dalje kao pesimista, onaniši na svaku nesreću kaja zadesi tvoje, ali sad umukni i žali, jer za bolje nisi! Pobedili smo Nemce, onakvu silu, a ti sad krivite sreću ili šta god, što ti je pokvarila dan!

    SRBIJA! IGRAJ BRE! SRCE NA TEREN, KRAMPONE U KOLENA!

    http://vukajlija.com/pravi-navijac/171383

  15. Онај судија је поделио силину жутих картона. Мада изгледа да су Немци играли баш да ломе ноге а ови наши су их сваки час зезали са лоптом...

  16. Ne javljaj se ćuti, zavuci se u mišiju rupu i navijaj za Ganu, živi i dalje kao pesimista, onaniši na svaku nesreću kaja zadesi tvoje, ali sad umukni i žali, jer za bolje nisi! Pobedili smo Nemce, onakvu silu, a ti sad krivite sreću ili šta god, što ti je pokvarila dan!

    SRBIJA! IGRAJ BRE! SRCE NA TEREN, KRAMPONE U KOLENA!

    http://vukajlija.com/pravi-navijac/171383

    Тако је Френки!!!

  17. Играч утакмице је свакако Пантелић јер није играо. :)

    Шалу на страну, тим је доказао да уме да се носи са притиском више него што је то очекивано, да чак и гол може да се да и да заиста имамо кул одбрану. Јако ми је драго што су победили због специјалаца који су их псовали на све стране. Шта ће бити са Аустралијом, биће, да не изводимо неке закључке.

  18. Усрало нас је епски... Али ови Немци да промаше пенал и милион шанси - па заслужују да изгубе. Ја сам срећан...

    Usralo je i njih. Jesu pukli precku, ali i mi stativu. Stopostotna sansa. Sere ove svabe, piii im materina :)
    A sto rece curch pub, penal je odbranjen. Zato, bez puno preseravanja i losih trolova, molim! :)

    Naprijed Srbija!

  19. Играч утакмице је свакако Пантелић јер није играо. :)

    Potpisujem! :)
    A iako je spustio loptu za gol, pridruzio bih i Zigica Pantelicu... Steta ne pitam se nista :)

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.