Фудбалска репрезентација Србије

  1. Ma ja oću pare za mog golfa i to je to. :)

    E da, Kačara sam zaboravio.

  2. Да није Видара испо пичка ко што јесте ово би била друга репка, ајде Станковић, и године га газе али Видић? Пиздурина! Треба овим клинцима вођа, неко да им опали заушку кад треба а Бане, уз све поштовање, није такав.

    Елем, није лоше полувреме, имали смо пар шанси, нисмо надиграни уопште како сам очекивао, одбрана слабије али фали Суботић, њега очекујем у другом полувремену.

  3. ако Шкоти још неколико пута крену по његовој страни...

    Tu i idu zbog toga. Ma katastrofa reprezentacija. Crno nam se piše. Onaj Ninković....ne može ni u Ukrajini da igra.
    Nego video sam Filipa Đuričića u najavama, gde je?

  4. Где год главу докренем Џони пљује по Звездиним клинцима (који су стварно очај).
    Који црни Раћа прикец, две левице? оолололол

    КОРНФЛЕКСИИИИИИИИИИИИИ АЛЕ АЛЕ О

  5. Качар у топ форми у којој је био пре пар година, је играч за цео наш везни ред, али тај дечко стагнира те две године. Повреде су га уназадиле много, а и Хамбург није клуб за њега, где је више играо као штопер него као везни играч.

  6. шта је с тим качаром што он није овде?

    видић пичка.

    Настасић направио 60 фаулова, иако бар 40 нису били, али човек већ има жути, а не може да се смири, наставља са фауловима, мора да га измени Миха, јер сам сигуран да је то црвени у најави, ако Шкоти још неколико пута крену по његовој страни...

    тајфајзен, само нам то фали.

    и није толико лоше не претеруј џони.

  7. Што Суботара не игра, нисам информисан? Није га звао селектор србенда или?

  8. Где год главуд окренем Џони пљује по Звездиним играчима.

    Zvezdina su dvojica od mnogih koje pljujem. Ne gledam to Partizan-Zvezda i ovaj Nastasić je konjurda.

  9. Да, шта је са Суботићем?

  10. pa na klupi je frenki

  11. Треба један било какав шпиц! По могућству мало јачи да мере да се бије са овим говнима шкотским. Сад одма Суботић уместо Настасића и шупичку материну са овим Лазовићем једним и бедним.

  12. Zvezdina su dvojica od mnogih koje pljujem. Ne gledam to Partizan-Zvezda i ovaj Nastasić je konjurda.

    ЛОЖИ НЕКОГ ДРУГОГ СИНКО, ЗНАМ ТЕ КАКО ДИШЕШ АЛО!!!!11

    Едитовао сам горе пост, погледај опет.

    КОНРФЛЕКСИИИИИИ

  13. Jebeno pa et' .. Ja sam navijački stavio 10 eura iz 2 u 2 al džaba.

    Miajilović kenjac on će da se gura sa Adamom i Nejsmitom, take oni za doručak jedu decxhko. Lazović se sasro, zapinje za loptu. Treba onog Tadića ubaciti. Ima par izigranih akcija bilo par prilika al teško, jebeno su ovi škoti kod kuće.

  14. Da Buks i Lazović igra bedno za sada, ali bedno. Ne bih ga pljunuo da je iole dobar. Beda obična. Tresu ga k'o ništa Škoti.

  15. Treba Mihajlović da uđe u drugom poluvremenu, možda im ga zavuče iz slobodnjaka. Sećam se kad su igrali Stojković, Mijatović, Milošević, Kovačević, Jugović, Mihajlović i ostali... Nismo uvek pobeđivali, ali mogli smo uvek očekivati lepu igru i golove.

  16. Дај Боже диспаднемо, да не гајим наде к'о прошли пут уста их јебем мртва.
    Михајловић 0, пардон нула, пардон НУЛА, пардон Н-У-Л-А од тренера.

  17. Ђуричић није шпиц а он то игра на овом мечу, тај дечко игра позицију коју игра Нинковић, и много би више дао од њега на том месту, али пошто немамо шпица остајемо да гледамо Нинковића како за сада лоше игра и да не гледамо Ђуричића.

  18. КОРНФЛЕКСИИИИИИИИИИИИИ АЛЕ АЛЕ О

    LOLOLOLOLOLOLOLOLO

  19. Ne gledam to Partizan-Zvezda

    ТО!

    Лазовић слепац, Настасић нервозан, Мијаиловић уби га трема, Ђуричић не постоји!

  20. Jebiga aj podržaću ih, reprezentacija je, ali nije ovo nikakva ekipa.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.