Фудбалска репрезентација Србије

  1. Добар Настасић! Стабилан, добар у ваздуху, још само на габариту да поради и биће играч од њега сигурно.

    ЕДИТ: ЈЕБОТЕ НЕВЕРА, ДАРКО ЛАЗОВИЋ ДОБРО ДОДАО ЛОПТУ! АУУУ САЋЕ СНЕГ ДА ПАДНЕ!

    ЕДИТ 2: ЈА ОПЕТ О ЛАЗОВИЋУ, УСРО СЕ ОД ТРЕМЕ, ДАЈ НЕКА ГА ИЗБАЦУЈЕ ДОК НЕ БУДЕ КАСНО!

  2. NASTASIĆ ME UDARIO DŽIPOM PRE 2 NEDELJE, OĆU ODŠTETU!

    DAJ MI PARE PIČKO ZA MOG GOLFA, ZNAM DIMAŠ!

  3. NASTASIĆ ME UDARIO DŽIPOM PRE 2 NEDELJE, OĆU ODŠTETU!

    DAJ MI PARE PIČKO ZA MOG GOLFA, ZNAM DIMAŠ!

    ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ид бре Дука у пичку материну ИЗВРИШТАХ хахахахаххахаххахахаххахаха

  4. Клошари су ови наши, Коларов се свађа са судијом а играч му у том тренутку улази у гол шансу. И он и даље шета. Настасић и Бишевац погубљени исто за сада, као углавном и цела репрезентација. Лоше!

  5. Pravda za Dukkinog golfa !

  6. Панично много реагују у одбрани, 8 корнера већином зато што ми избацујемо лопту у паници. Мало да се опусте ови наши, није ни ово тако лоше као што сам мислио, искрен да будем, али острвљани су то, тврд фудбал јебига...

    ЕДИТ: Која сиса је овај Хатон!

  7. Сваки прелазак центра Шкота заврши се корнером или слободним ударцем за њих, ови наши се испаниче, као први пут да играју, јесу неуиграни, али и као појединци изгледају смотано у дуелима 1 на 1.

  8. Ма нисмо тако лоши него бедем имају пред гол у пизду материну... Треба их мало исцимати на двадесетак метара да направе неки фаул, пустимо Коларова мало да кобјасни!

    П.С. Как'и су ружни ови Шкоти, сви исти ко Кинези у пичку материну.

  9. Ne sviđa mi se ova reprezentacija.
    Ne bi mi igrali ovde Nastasić, Mijailović, Ignjovski, Ninković, Đuričić (nevidljivi) i Darko Lazović.
    Nećemo mi Brazila videti.
    Voleo bih da pokažu da nisam u pravu, ali realno, koji je bre ovo tim.

  10. деца су то џони. а и кога ћемо, нема ту шта.

  11. Џони брате нема ко други! Ови Жонпијеви видо си и сам како су играли ко на кулук, тотално безвољно. Ја се само надам у клинце да ће бар срцем да крену, да трче да гину за сваку лопту али са неискуством иде и неорганизованост, у оваквим мечевима то зна да нас кошта...

  12. Fale nam grubi igrači, oni koji na finjaka umeju da zabiju protivniku lakat kad treba. Ovo su deca, nežna deca, uplašena deca.

  13. Dobro, fale kuzma i eventualno sulejmani, koga god da bi od ostalih menjao džoni, ne bi doneo neku razliku na terenu

  14. Ajd ako vi kažete tako, meni bi oni još gulili mladu jer ni jedan od njih za sada nije kalibar za A selekciju.
    Samo gledaj šta onaj Mijailović radi. Užas. Svakako bi Zdravko Kuzmanović tu mogao da igra.

  15. Nemoj da me zajebavate da ovi moraju da igraju. Raća izmislio fudbal za ovog Ignjovskog.

  16. prođe prvo poluvreme, a naši vode 0:0 :)

  17. Јебо матер ако овај Настасић не добије црвени до краја.

  18. Настасић направио 60 фаулова, иако бар 40 нису били, али човек већ има жути, а не може да се смири, наставља са фауловима, мора да га измени Миха, јер сам сигуран да је то црвени у најави, ако Шкоти још неколико пута крену по његовој страни...

  19. Gojko Kačar je za Ignjovskog i Mijailovića igrač bre.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.