Фудбалска репрезентација Србије

  1. Ставка број 2 .

  2. Da, uopste nije sumnjivo sto su samo Zvezdini navijaci lomili i pravili sranja.Uostalom ko zna kome je sve placeno da ide tamo, posto covek kad pogleda zastave navijackih grupa koje su kao isle, ne moze a da se ne nasmeje.

  3. Ај да видимо, да чујемо прогнозе, шта ће бити вечерас?

  4. 2-0 za Srbiju, cak se i goal.com slaze sa mnom.

  5. Razbićemo Irce večeras, biće iz keca, cenim 3:0.

  6. Pobedićemo. Ali bojim se da će biti mučno za gledanje. Jedan, dva nula, dva-jedan, nikakav kvalitetan fudbal ne očekujem.

  7. Кад беше почиње текма?

  8. У пола 9 почиње.

    Мене уопште не греје Сунце да ћемо да победимо. Једно је сигурно, ако се надамо нечему, морамо све да победимо до краја.

  9. i ja sam patridiot u ovom slučaju, pa ću da kažem optimističnih i neverovatnih 3:1 za naše.

  10. Zapata
    može lock ovde.

    Што?

  11. zato što su govna! nisu zaslužili minut naše pažnje i pokidanih nerava. zato što su mafijaši, ubice i lopovi. zato što nas svet zna po bogdanovu a ne po rajkoviću i matiću.
    zato što su bosi...nemaju pobednički mentalitet, nemaju znanje.
    zato što im je profit na prvom mestu. zato što ih boli tuki što se mi nerviramo
    zato što to zlo pobeđuje već 20 godina.

  12. zato što su govna! nisu zaslužili minut naše pažnje i pokidanih nerava. zato što su mafijaši, ubice i lopovi. zato što nas svet zna po bogdanovu a ne po rajkoviću i matiću.
    zato što su bosi...nemaju pobednički mentalitet, nemaju znanje.
    zato što im je profit na prvom mestu. zato što ih boli tuki što se mi nerviramo
    zato što to zlo pobeđuje već 20 godina.

    Брате, кажи нешто што не знамо. :))

  13. Fina postava, ko da sam je prstom birao, osim Panetlica naranvo. Sulejmani umesto njega i mooooozda Kacar umesto Stankovica bila bi lepa ekipa, mada i ne mora. Ocekujem kantanje Iraca i sjajnu igra Ljajica.. Bog I Srbi.. :D

  14. Да, ја сам хтео да се шлогирам кад сам видео да нема Сулејманија, а дечко можда тренутно најбољи играч у Холандији.

  15. ne znam...ja strpljenja više nemam. posle postavljanja onog analfabete na mesto selektora izgubio sam i tračak nade.
    ali preko svega bih prešao da one huligane nije potplatio neko da bi pravili sranja, neko kome je to u interesu. previše je ispolitizovano sve, ljubavi više nema.

  16. јеботе играће бишевац... ал једно 3:2...

  17. Маћора, ништа не пратим, ал' све знам, јел' игра Жигара?

  18. Бишевац уопште није лош, он тамо одлично игра у Француској, још је и капитен Валенсијена.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.