Фудбалска репрезентација Србије

  1. Брате, Милијаш и Сулејмани играју скроз друге позиције. Милијаш игра задњег везног, а Сулејмани полушпица.

    Знам то, него уместо Милијаша да је ставио Сулија и избацио га још мало напред. Добитна комбинација.

  2. Ovima je usla voda u usi, sledecih 5 minuta su nam najveca sansa da skroz okrenemo

  3. Хехех, Раћа Петровић? :П
    Он је добар само кад нагузи комшиницу, искрено, ја га ни би ни у Партизану гледао, а не тек у репрезентацији.

    Не говорим за Жигића оно зато што је Делија. Већ зато што много спаја крила, која су ЈЕБАЛА КЕВУ, док није смењен Антић. Јовановић и Красић на странама, Жигић им шаље лопте које њему претходно шаљу Видић и Суботић. Једноставно али смо јебали.

    Ех... Није Антара ипак био за (ОНАКВО) смењивање.
    Љајић и Тошић...шта знам, нису ми ни они неки. Биће ваљда неког курца и од њих.

  4. Шта ради овај Јовановић, кој му је курац???

    Kucam iste reci, i kazem daj da refresujem hahhaha

  5. Palim tv, Pantelić dao gol, skenjam se.

  6. Sad' mogu d'umrem na miru.

    Zbogom prelepi svete!

  7. Idemoooooooooooooooooooooooooo

  8. АААААААААААААААААА

  9. Пантелић дао гол... ја не могу да престанем да се смејем :))))

  10. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  11. Tole, pička 100 posto ima profil na Vuki, a nije hteo da kaže dojavu iz 2 u 1 na "Kladionici" :)

  12. Јеботе, добио бих и паре да ме Уругвајци нису зезнули данас. :)

  13. Koga biste voleli u finalu Eura?

    Ja bih samo da izbegnemo Spaniju.

  14. Ali i ako mi dobijemo ovo opet to nije to, mora nesto da se menja, slozicete se sa mnom...

  15. Увођење Нинковића прави потез. Дељи!

  16. Koga biste voleli u finalu Eura?

    Ja bih samo da izbegnemo Spaniju.

    Брате, то што водимо против Северних Ираца, не значи да нам сад Шпанци не би увалили 3 комада из зајебанције. :))

  17. Нинковић, што би рекли Вукајлијаши, ЈЕБЕ! :)

  18. Експо мојне нам рушиш снешка сад. :)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.