Фудбалска репрезентација Србије

  1. Много сам се нервирао...играли су очајно...поготово Красић глупи, Јовановић, Ивановић, Коларов квази звезда, заостали Суботић, и наравно Пантелић, кога је усрало мало

  2. Ma jeste sad svi glupi kao... Subotic i Bisevac sasvim solidno odigrali, Jovanovic nije bio previse u igri, ali je imao tu neku usersku asistenciju, i trcao je dosta, Krasic moze mnogo bolje, Ivanovic takodje, Kolarov kao i Subotic i Bisevac sasvim solidan, nekoliko puta je probio po strani, Pantelica nije MALO usralo...Po meni Tosic i Ninkovic najbolji veceras...

  3. Нинковић лепо пробио, Тошић срвшио акцију, најзаслужнији ова двојица.

  4. Kolarov sjajan, Ninkovic takodje. Tosic jeste dao gol ali nije bio nista gori bolji od Krasića koji previše (kao i obično) solira. Ljajić dosta loš, očekivao sam više. Sve u svemu sredina neka. Možda bi i mogli nešto da izguraju da imaju iole sposobnog trenera, a ne onog zaostalog paćenika, njemu još u glavi izgleda ko sistem sa liberom i polutkama.

  5. Џанки, не трабуњај. Коларов квази звезда? Коларов је одлично одиграо, имао је доста пробијања, само га центаршут није хтео. Човек је играчина.

  6. Kolarov je iz moje opštine! IN JOR FEJSIZ

  7. Čuo sam da čuva BMW X5 kod Kirte u šupi.

  8. ljudi je l' ja jedini imam trip da je Panta koristan igrač? Makar je bio u prošlim kvalifikacijama. On šutne, lopta pogodi stativu, Jovanović se zaleti i sa gol linije ubaci loptu u gol. Mada je meni Panta više igrač za asistenciju nego gol, al' ajde. E da i jedini čovek ima neku fudbalsku inteligenciju, dosta često odigra pametno, brže se oslobađa lopte od one dve zvezdice Krasića i Jovanovića koji smore i loptu i mene sa svojim soliranjem, i uvek, ali UVEK naprave potez više.

  9. Reme, ne znam za druge, ali menijesamodosadno se sigurno slaže sa tobom :)

  10. jbt Do pre godinu dana sam sa uzivanjem pratio reprezentaciju,dok ju je Radomir vodio. . A onda dodje ovaj idiot .. nema logike niti jedan njegov potez . .

  11. Doriann
    jbt Do pre godinu dana sam sa uzivanjem pratio reprezentaciju,dok ju je Radomir vodio. . A onda dodje ovaj idiot .. nema logike niti jedan njegov potez . .

    Јеби га, можда је био добар играч, али је ипак ДИЛЕЈА.

  12. Pižon je car. Cigani smo, al' najlepši.

  13. можда је био добар играч

    Био је играч какав ниједан од ових манекена из садашње репрезентације никад неће да буде.

    Фора је у томе што Жонпи у својој краткој тренерској каријери има прилично солидне резултате, али сви бацају хејт на њега.

  14. Ima smaračku facu. Glupe novinarske konkurencije, sve to utiče, brate...

    EDIT:KONFERENCIJE!

  15. Glupe novinarske konkurencije

    Мислиш, конференције? :))

  16. ahahahhaha da nisam provalio šta sam napisao hahahah

  17. Фора је у томе што Жонпи у својој краткој тренерској каријери има прилично солидне резултате, али сви бацају хејт на њега.

    Možda zato što deluje prilično pglu dok priča :)

  18. Da, i uvek ima neku zabrinutu facu brate, kao da su polovini reprezentacije odsekli noge.

  19. hahahhahahahha Fat u pravu si :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.