Фудбалска репрезентација Србије

  1. Фора је у томе што Жонпи у својој краткој тренерској каријери има прилично солидне резултате, али сви бацају хејт на њега.

    Поготово са Србијом...

  2. Možda zato što deluje prilično pglu dok priča :)

    Биће да је то. Само да му видим ону фацу кад даје изјаву, и почнем да се смејем. Делује као да су покупили неког рандом чичу, фотографа или редара, и питали га за утиске, е тако би он реаговао, овако збуњено. :)

    Фора је у томе што навијачи лако опраштају ако побеђујеш, па сад нико не види да смо данас играли прилично лоше, иако смо извукли победу. :)

  3. Ja sam i dalje pesimista teško ćemo mi sa ovom igrom dalje

  4. Al' opet Peki, i sa tako lošom igrom, 2 gola i još 3-4 čista zicera... jebem li ga, biće bolje...

  5. Igrali smo katastrofa, ni sa Antarom nije bila bog zna kakva igra, ali je bila mnogo bolja od ove. Sve u svemu nama treba jebeni trener koji će da forsira brzu igru kratkih pasova bez GRUVANJA u pm. Ova tekma je bila golo govno, igra još gora itd. Sve u svemu, ja sam za to da najurimo kompletnu upravu, igrače i sve koji imaju ikakve veze sa reprezentacijom i da počnemo ispočetka, ne trebaju nam ove umišljene zvezdice nego igrači koji bi da se dokazuju. Nešto slično onome u basketu, ne igra nam ni Peđa Stojaković, ni Rakočević, ni Jarić, ni niko iz te naložene ekipe pa ipak deljemo.

  6. Поготово са Србијом...

    2004. године је са младом репрезентацијом освојио сребро на ЕП за играче до 21 године, а то није мала ствар. Додуше, тешко да се сећаш тога.

    Прошле сезоне је Звезду дигао из мртвих, и иако је очајно играла, била је прва и побеђивала је, све док није дошао Кратко Останић и кратким поступком препустио прво место Партизану.

    То су два солидна резултата, можеш ти да причаш шта хоћеш. То што су га отпустили из Звезде, а да нико нема појма што, то је друга ствар.

  7. Ма бре треба нам бољши тренер, под јеан.

  8. Прошле сезоне је Звезду дигао из мртвих, и иако је очајно играла, била је прва и побеђивала је, све док није дошао Кратко Останић и кратким поступком препустио прво место Партизану.

    То су два солидна резултата, можеш ти да причаш шта хоћеш. То што су га отпустили из Звезде, а да нико нема појма што, то је друга ствар.

    Potpis!

  9. Predražinjo
    Al' opet Peki, i sa tako lošom igrom, 2 gola i još 3-4 čista zicera... jebem li ga, biće bolje...

    Па да, то стоји, али екипа са именима као што ми имамо, мора да да прва та два гола, и то у првом полувремену против екипе као што је С. Ирска... Ја се надам да ће бити боље, ако ништа друго, вратили су нам наду мало, ево ја, данас да ми је неко рекао да ћемо да преокренемо са 0:1 на 2:1, мислио би да тај није нормалан...

  10. Taj Kratko Ostanić, pička mu materina, tu nisu čista posla...

  11. 2004. године је са младом репрезентацијом освојио сребро на ЕП за играче до 21 године, а то није мала ствар. Додуше, тешко да се сећаш тога.

    Прошле сезоне је Звезду дигао из мртвих, и иако је очајно играла, била је прва и побеђивала је, све док није дошао Кратко Останић и кратким поступком препустио прво место Партизану.

    То су два солидна резултата, можеш ти да причаш шта хоћеш. То што су га отпустили из Звезде, а да нико нема појма што, то је друга ствар.

    Ovo jeste istina, ali ja sam ipak i za to da žrtvujemo godinu-dve, ali da izgradimo lepu igru, a ne sve na neki user da dajemo. Nebitno da li je to Zvezda ili reprezentacija. Zato mi se i sviđa što nam je Prosinečki trener, za kratko vreme je uspeo da dovede igru do dosta višeg nivoa od one pre. Makar nema bunarenja. Na 2:1 za Zvezdu protiv BSK-a, čovek je uveo napadača, a ne ono što bi ŽonPi uradio. E to mi je do jaja.

  12. Под 2, избацити из прве поставе ове квази звезде

  13. Brate, ne može kod nas ništa da opstane 2 godine, svi hoće rezultate odmah...

  14. Под 2, избацити из прве поставе ове квази звезде

    Džanki, ti baš imaš razrađen plan za oporavak srpskog fudbala?

  15. http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2011&mm=03&dd=25&nav_id=501914

    Пази ову изјаву:

    Irske novinare je zanimalo kako Petrović komentariše to što Jovanović ne igra u Livepulu, da li to utiče na njegovu igru i da li bi trebalo da ode iz kluba, ukoliko ne bude dobijao šansu.

    "To pitajte njega. To što ne igra nije tako strašno, jer on voli da igra ovde. Fudbaler ne može da zaboravi da igra fudbal, tako da sve to ne utiče na njegovu igru za nacionalni tim".

    То што је Јовановић некако једва врхом копачке успео да дотури лопту до Пантеле за гол, не побија чињеницу да је у остатку меча играо прилично лоше. Просто се види да човек нема довољно утакмица у ногама за овакав меч. Није у форми, па то ти је... Тешко се ослобађао лопте, пасови нису били како треба, тешко и несигурно је водио лопту...

    Не могу да схватим да тренер једне репрезентације може да каже овако нешто, а да стварно верује у ово.

  16. au brate... Bolje da jednostavno čovek ne daje nikakve izveštaje i ne pojavljuje se na KONFERENCIJAMA nego da radi svoj pos'o.

  17. Тако ти то иде кад оћеш да идеш у Ливерпул, а немач си појма

  18. Brate, ne može kod nas ništa da opstane 2 godine, svi hoće rezultate odmah...

    Znam brate, to je problem.

    То што је Јовановић некако једва врхом копачке успео да дотури лопту до Пантеле за гол, не побија чињеницу да је у остатку меча играо прилично лоше. Просто се види да човек нема довољно утакмица у ногама за овакав меч. Није у форми, па то ти је... Тешко се ослобађао лопте, пасови нису били како треба, тешко и несигурно је водио лопту...

    Ljudi, Jovanović je jako brz igrač, ali je i neprirodno smotan, od kad je otišao u Liverpul umislio je i da je zvezda. Sad solira još više nego pre i to ne valja. Druga stvar, on zna samo jednom nogom da igra, drugom je katastrofalno loš, k'o da je drvena.

  19. Пижон за сада није вукао лоше потезе. Једино то могу да кажем, рано је још да га хвалимо или серемо по њему.

  20. Квази звезде ћене да играју за репрезентацију?

    Мрш онда.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.