Фудбалска репрезентација Србије

  1. Кад гледам ове наше несрећнике, имам тај осећај да постављање тактике изгледа тако што Жонпи каже: "Е, ај као играјте ту нешто, пас ово-оно, по средини мало, мало на страну, дуге лопте, одбрана чврсто и то је то." Тај осећај имам. Као Клементе кад је био селектор.

    Ево, две шансе до сад, и опет није то то. Ове би под Антаром појели.

  2. Aca: Vežbali smo kornere od ponedeljka, imamo uigrane 2 akcije :D lolololo

  3. пази Дејсе, зајебани Северноирци мора се нападати тајним оружијима из корнера :))

  4. Stanković igra samo da obori Savin rekord. Čim ga pretekne on će napustiti reprezentaciju.
    A mislim da bi Savo trenutno bolje igrao od Stankovića, jebem ga u usta da ga jebem.

  5. Ne znam za vas, al meni lepo igraju :).. Ono disciplina, sve preko Ninkovića, Pantela naači si, samo asistiraj, Toške već 5 u okvir gola.. Onako objektivno..

  6. Pantela promasio ceo jebeni gol, Jovanovic ocajno igra, al ipak je invalid, tako da mu se prasta..

  7. Mora Sulejmani umesto Pantelica, inace 0-0. Severni Irci mogu do gola jedino ako im mi poklonimo.

  8. "Ово је трећи опасан напад Северне Ирске. Еј момци, колико вам је још упозорења потребно?"

    Ахахаха Аца кретен.

  9. Ахахахаахах Пантелићево лукавство каже Аца.

  10. I cuda se desavaju :)

  11. МАРКО ПАНТЕЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИЋЋЋЋЋЋЋЋЋЋЋћ
    ЦРКНИТЕ СВИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

  12. Jel moguće ovo? Gledam ga kako ide ka golu i mislim ma nema šanse... :D

  13. Значи сад Кркобабић умире пеки ?
    По оном постеру, ја умирем кад да гол ?

  14. Ajde sad Peki brisanje svih postera sa ismevanjem Pantele :D Imaćeš posla! :D

  15. PANTELIĆA TREBA OBJESITI! POD HITNO!

  16. Ово је Пантели трећа за редом у квалификацијама како даје гол. Ал' џабе курац, кад само Пантела игра хахаха. :))

    Не знам за тај постер који помињеш, Деветаре. :)

    И и даље мислим да смо јадни са овим тренером и овом игром. Поклонили нам гол Ирци, и то не они оригинални из Републике Ирске, него ови плагијатори.

  17. ma jok bre, lažiran prenos. de bre panta dao gol?

  18. Чек пеки сад ћу ти наћи :)

  19. Aca bogotac pantelino lukavstvo presudilo lolololo
    To što kaže peki pod antarom bi ove stavili u dzep

  20. Јел се само мени чини, или имамо неуобичајено велики број шутева са даљине?

    Изгледа да рек'о Жонпи да шутирамо чим можемо, да се хвалимо после како смо их убили у статистици. :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.