Фудбалска репрезентација Србије

  1. Спремила се поразом хаха

  2. Sprem'te se sprem'te Rikci od Koste

  3. Pobijedismo e. Sad ce lozenje.

  4. https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2018&mm=03&dd=28&nav_id=1374775
    kokeza kupio dresove na veliko,pa lepio u podrumu grbove i brojeve.
    prvo platio nekim romima da to rade umesto njega,oni ga zajeblai maznuli pola,pa je odlucio da on to sam odradi.

  5. poenta je što niko neće kupiti ovo govno sve i da je džabe.

  6. genericki dres kupili jbt.....takve dresove nose ekipe na turnirima iz malog fudbala

  7. jer moguce da cmizdre da je dres crvene boje zbog zvezde i da to smeta grobarima?

  8. msm sta to pomaze zvezdi sto je dres crveni?

  9. Узе ми скриншот из руке, освајамо.

  10. odjebao gacinovica zbog radonjica.
    radonjic nije mogao da se sastavi i onda u poslenjih 6 tekmi 5 golova.od ukupno 6 koje je dao u ligi.u svakom slucaju gacinovic bolji ucinak od kostica i radonjica.samo sto ne moze da se poredi liga u kojoj igra radonjic i u kojoj igra gacinovic.mislim na asistencije i golove ukupno
    ona prodaja grujica ce ga vuci u reprezentaciju barem jos jedne kvalifikacije.
    fali jos 5 igraca minimum.kokeza solidno selektirao.
    objektivno duvamo u grupi.trebace nam pobeda protiv brazila od najmanje 2 gola razlike i mi cemo izgubiti 7:0.tako neka varijanta.gore-dole gol.

  11. https://i.imgur.com/xzhPN5G.jpg

    Znamo sad ko će biti prvi golman na sp. I Stojketu je čak jasno.

  12. @sanitarni, ja bi od te trojke otpisao kostica najvecu prevaru jos od lazara markovica

  13. Ja bih pre otpisao jebenog rukavinu (lik igrao 10 utakmica za viljareal ove sezone i tipa svih 10 su izgubili, a i očajan je u reprezentaciji). Gaćinović je valjda protiv moldavije igrao desnog bočnog i to sasvim dobro tako da bih pre njega stavio na beka nego rukavinu. Mijat je dobar u napadu i verovatno lošiji u odbrani, a rukavina je očajan u oba smera. Bilo ko bi bio bolji od ovog baksuza.

  14. Dobro rukavina se ne dovodi u pitanje, vec sam pisao ranije o tome da je gacinovic resio utakmicu sa te pozicije kad je rukavina degenerik imao kartone a muslin ga odmah sledecu vratio. Ali to i dalje ne menja cinjenicu da ni rukavina ni kostic ne treba da budu tu. Radonjic makar ima potencijal i moze da se desi da iskrivi jednog-dva igraca i stvori neki visak neku sansu a kostic moze na maraton da ide samo

  15. Ne znam sta da ocekujem od reprezenata nacije koja glasa sns vecinski, moze ovo komotno i na ss II hahah

  16. Stigao do rukavine i reko aj mrs u kurac

  17. umesto kostica i radonjica sulejmani i gacinovic.
    rukavina kaada je bio u najboljoj formi je mogao maksimalno da igra za moladaviju.jedino sto je zadao domaci je to da od svog krs fudbala napravio karijeru po evropi.