Фудбалска репрезентација Србије

  1. nece valjda grobar da vodi ovu cigansko-tursku prciju na EP.. bravo Mitre, avant-garde

  2. bombas
    nece valjda grobar da vodi ovu cigansko-tursku prciju na EP.. bravo Mitre, avant-garde

    mitar je upravo ugasio partizan druye

  3. BRAVO MITRE NEĆE VALJDA SNSREPREZENTACIJA DA IDE NA EVROPSKO

  4. KARAJ SRBIJU, PARTIZAN JE VECAN

  5. Uskoro cemo svi biti mrtvi jako uskoro

  6. Al to prvenstvo vrv nece ni biti odrzano tako da, JOKE IS ON THEM HEHE

  7. imamo džvedždu u le, čeri kis itd.. ne možemo u svemu u jevropu

    bravo Mitre, daj da Partizan vadi kad se služi vojska, kad treba fudbal itd, a ovamo seru po nama. evo im kurac

  8. Ali mitrović, savo milošević, kakvi gavrani srpskog fudbala. Ta govna nikad nisu trebala licencu da dobiju u petlićima mamu im jebem.

  9. Mitro more like MI-THROW HA HA KAPIRATE LI

  10. JEBI CIGANSKE BEZUBE DEBILE KOJI SE I DALJE LOŽE NA REPREZENTACIJU MITRE LEGENDO

  11. Ja sam se vec oporavio od poraza ovog

  12. Pa kad navijaš za partizan zadnjih 10 god.

  13. Poraz lakse pada kad imas prestavnika u evropa ligi tj crvenu zvezdu
    Lako je zemlji koja ima zvezdu

  14. vi koji navijate valjda ste do sad navikli na razocarenja,nasa rep jedino zna da razocara, nista vise.takvim luzerima nije mesto na ep.drago mi je zbog skota

  15. Da li je ovo bio grobarsko treš romantičarski bunt Tumbe i Mitrogola protiv Vučića i zvezdasrbijanske dominacije? :)

  16. I kako sad da skupljam sličke za evropsko kada nema naših orlova a EZGJAN ALIOSKI će biti u albumu, još jedna velikoalbanska pobeda nad nejakim srbstvom

  17. trener grobar ne ume da postavi formaciju ko covek, penal promasi dete partizana i opet vam vucic i zvezda krivi

    niste ni zasluzili nista bolje nego da gledate zvezda hofenhajm znajuci da je to vrhunac srpskog fudbala

  18. nećemo da imamo ništa sa vama musavima, tačka

    Mitra još više volimo sad

  19. i grešite ako mislite da smo manji Srbi zbog toga ili autošovinisti, naša Srbija je nešto drugo, imamo legitimno pravo da se za nju borimo svim sredstvima... U našoj verziji Srbije vi ste autošovinisti

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.