Фудбалска репрезентација Србије

  1. Jedno sam siguran, Pižon zove prave igrače, to jest one trenutno najbolje, ma kakvi oni da su..

    Ја се слажем са овим. Иако је звао раније оне мармулаће на пријатељским утакмицама, криминал је свуда, јебига, сад ми се чини да су синић играли само они који заслужују.

  2. Ali Ameri igraju dobar fudbal. Kvalifikuju se na SP redovno, a često i idu dalje, iz grupe.

    Igrao bih i ja dobro da igram protiv Antigve i Barbude. Ma smejurija bre. Ja ti kažem da ljudi nemaju fudbalsku inteligenciju. Dobro, onaj Donovan više-manje i ima, ali skoro svi ostali su idioti. Iz njihove šugave reprezentacije cenim još i onog napadača Altidora, on je dobar. Ljudi jesu fizički dobro pripremljeni, a kako i ne bi bili kad imaju skoro savršene uslove.

  3. Dobri su Ameri, ali Meksikanci su bolji.

  4. Ali Ameri igraju dobar fudbal. Kvalifikuju se na SP redovno, a često i idu dalje, iz grupe.

    Наравно да имају, кад играју кфалификација са Панамом. :)

  5. Viva la Mexico! :) Ma Meksikanci su druga priča. Još jedan dokaz da država ne mora da ti bude razvijena da bi ti fudbal bio na odličnom nivou. Igraju lep fudbal, tehnički odlično potkovani, koriste jebeni mozak a ne fizičku snagu. Skroz druga priča u odnosu na ove retarde.

    Jedno sam siguran, Pižon zove prave igrače, to jest one trenutno najbolje, ma kakvi oni da su..

    A kako objašnjavaš izostvaljanje Sulejmanija koji dečko kida u Ajaksu? Tačno je da imamo na poziciji na kojoj on igra nekoliko odličnih igrača, ali ovaj idiot od selektora vrši takve izmene da bi mu i Domenek pozavideo, jebem li mu sito i žito nesposobno! Čo'ek drži Jovanovića na klupi koji kida u Anderlehtu, menja Krasića Žigićem, ma živa pizdarija bre. I gde je jebeni Kačar u reprezentaciji Neću bre da mi u reprezentaciji igra jebeni nesposobni Fejsa!

  6. Pazi, kod Antare je igrao i Lane, Pantela i Stojke kad nisu imali kluba kamoli da igraju.. Ovde se gleda ko igra i tačka (Osim npr Vidića koji i treba uvek da igra) . Pa i taj Fejsa igra ligu šampiona i standardan je .. Pre su govorili da u repku treba da se zovu deca a ne ovi matorci a la Milijaš a sad kad pozove nekog iz JSL odma priča da je guranje mafijaša..

  7. Pazi, kod Antare je igrao i Lane, Pantela i Stojke kad nisu imali kluba kamoli da igraju.. Ovde se gleda ko igra i tačka (Osim npr Vidića koji i treba uvek da igra) .

    Тако и треба да буде. Надам се да ће Жонпи устрајати у томе.

    Pre su govorili da u repku treba da se zovu deca a ne ovi matorci a la Milijaš a sad kad pozove nekog iz JSL odma priča da je guranje mafijaša..

    Mа ко ће удовољити овом народу, свако мисли да би био најбољи селектор јер је на Менаџеру са Фуламом освојио ЛШ а на ПЕС-у са Србијом осваја свако СП у формацији 2-4-4..

  8. Pazi, ne zameram mu ja toliko što ne zove fazon Sulejmanija koji je stvarno u odličnoj formi. To i nije toliko strašno jer smo jaki po krilima. Ali kakve su bre ono izmene koj' kurac?! Bolje da ja vodim repku! Znači čovek je glup k'o tocilo. Ne može 2 rečenice da sastavi. A i kad ih sastavi, uvek sjebe nešto. Jebem ti selektora koji ne razlikuje je l' od jer. Ma i to bih mu oprostio kad bi imao ikakvo trenersko znanje. Svaka čast za sve što je uradio u Zvezdi kao igrač, ali kao trener nije ni za kurac! Ne znam ni kako ga je onaj Temišvar hteo.

  9. Mа ко ће удовољити овом народу, свако мисли да би био најбољи селектор јер је на Менаџеру са Фуламом освојио ЛШ а на ПЕС-у са Србијом осваја свако СП у формацији 2-4-4..

    Да не буде да причам у празно.

    Ali kakve su bre ono izmene koj' kurac?! Bolje da ja vodim repku! Znači čovek je glup k'o tocilo.

  10. Да не буде да причам у празно.

    'Ajde mi navedi samo jednog jebenog selektora koji bi izveo svog najboljeg igrača umesto najgoreg (šuntavog Pantelića) i umesto njega uveo Žigića a ne Jovanovića?! I reci mi još samo da je Pižon dobar selektor. A to što sam rekao da bi bilo bolje da ja vodim repku naravno da nema veze sa ozbiljnošću već sa tim kakav nam je trenutno selektor. Šta ja klinac znam o reprezentaciji i fudbalu više od bilo kog osrednjeg trenera u domaćoj 3. ligi... To sam naveo kao banalan primer.

  11. 'Ajde mi navedi samo jednog jebenog selektora koji bi izveo svog najboljeg igrača umesto najgoreg (šuntavog Pantelića) i umesto njega uveo Žigića a ne Jovanovića?!

    Ако мислиш на измену Красић - Жигић онда се слажем. Красић јесте наш најбољи играч и Србија је играла док је играо Красић. Повлачење после 62 минута се слаже са том изменом.
    Зашто је то урадио? Не знам тачно. Могуће да Красић није имао снаге за целу итакмицу, као што знаш у Јувеу се није баш наиграо задњих месеци па сигурно није имао довољно снаге.
    Зашто баш Жигића? Вероватно се надао да ће неки центаршут из очаја Жигула скренути у Буфонову мрежу али није ми јасно који ценаршут јер пола нисмо прешли после 70 минута. Жигић је играч кога треба "хранити" лоптама а не очекивати да он сам нешто уради. Пантелић није добио довољан број лопти, и ти и остали морате да схватите да је он центарфор и да се од њега не очекује ништа осим да буде на правом месту у право време и да да гол. Реци ми шта Инзаги зна? Ништа, не уме ни три да испимпује али је зато са Раулом најбољи стрелац ЛШ и Италије.

    Јовановић је ушао и изгубио 5 лопти, не знам шта бих ти рекао о њему.

    Понављам, до 60 и неког минута смо играли супер, играли смо добро и у претходним утакмицама али је сељачки менталитет испливао на површину јер смо очекивали да други одраде посао за нас.
    Зато ће сад у Словенији морати да докажу да знају да играју фудбал или ће обрукати прво себе па онда и све нас.

  12. Gledaj, ako izbaciš Krasića, ko će tom istom Žigiću da daje lopte na glavu? Na to sam konkretno mislio. Da je bacio fazon Tošića na desno krilo pa da se ili izvlači na šut ili doda nekome u sredinu i Jovanovića levo da prodire i daje lopte Žigiću, ko zna. Ali to je sad čista hipotetika. Takođe se slažem da je Jovanović loše odigrao i pored odlične forme u Anderlehtu. Verovatno ga je onaj skorašnji incident malo poremetio. A što se tiče Inzagija, tog čoveka nenormalno mrzim, ali opet se mora priznati da i pored činjenice da ga u mnogo slučajeva preterano kenja, čovek se maestralno snalazi u raznim situacijama. A ovaj naš idiot koji glumi centarfora ne može da se snađe u situaciji gde je sam pred golmanom na 5 metara i da pogodi. Ne pričam za ovaj meč protiv Italije jer nije ni imao takvu priliku nego generalno.

  13. Gledao sam samo prvo poluvreme.

    Ovako. Odbrana - kod prvog gola su ispali kao debili, posle su Italijani imali još par odličnih prilika koje na našu sreću nisu iskoristili. Kasnije se konsolidovala i bili su ok.
    Pojedinačno:
    Kolarov - koliko god ga ja pljuvao, onje sve bolji i juče je bio dobar, koristan, i u napadu i u odbrani.
    Rajković - I dalje tvrdim da je bolje da vuče zaprežna kola nego što igra fudbal. Nema neku fudbalsku inteligenciju, nema tehniku, ima snagu, uvek se plašim da će fasovati crveni karton.
    Subotić - Dejan Cukić, u par navrata solidan, u par loš.
    Ivanović - totalno van forme, igra kao anemičan, ništa mu ne ide.

    Vezni red:
    Stankela - prvo poluvreme odlično, seče lopte, deli solidne, pravi potezi u pravo vreme, odličan.
    Fejsa - pogubljena ovčica, par puta ok reakcije, par puta slabe, nedovoljno loš da bih ga napljuvao, nedovoljno dobar da bih ga hvalio.

    Krila:
    Krasić - igra k'o žena, pada, dribla (doduše bezuspešno), stavio bih ga na klupu da se ja pitam, a uz to bih mu na poluvremenu nalupao šamare, jer je lik imao jedno 40 nepotrebno izgubljenih lopti, sve zbog toga što je nakurčen i hoće da pređe igrača, ali ga čitaju, i to veoma lako. Osuši se dečko malo, spusti na zemlju, pa možeš da igraš.
    Tošić - ne znam, i dalje je solidan iako mu nije dan, od njega makar mogu da očekujem neki dobar potez. Potreban.

    Napad:
    Pantela - ne znam šta je to promašio u drugom poluvremenu, ali ne mogu da okrivim igrača koji ima jednu priliku u toku utakmice i ne iskoristi je. A i lik izgara na terenu svaki put.

    Trener:
    Žonpi - ne kapiram igru na centaršut, kad je Pantela relativno nizak, a uz to je i jedini koji je u protivničkom kaznenom. Ne može on ništa tu da uradi, na taj način. Njemu trebaju niže lopte, tu može da se snađe.

    Pošto vidim da ljudima nije jasno što Jovanović ne igra pa da im odgovorim. Verovatno zato što je nabeđena, smotana seljačina koja misli da je uhvatla boga za muda ako je jedan od boljih igrača u truloj Belgijskoj ligi, koja je malo bolja od naše. Ako im je Genk šampion, ne smem ni da zamislim kakvi su ostali. To je liga u kojoj imaš par jakih mečeva godišnje kao igrač Anderlehta - sa Genkom i Standardom. Dribla, a ne zna, ne razmišlja i kurči se. Što se mene tiče ne treba ga ni zvati u reprezentaciju.

    Sve u svemu, nači repka nam je tipa nevera, Žonpi objašnjava, a igrači koma.

  14. Ljudi, kad je bre igrao Krasić, po desnoj strani, koju su držali Krasić i Ivanović smo mogli da ga dudlamo. Krasić dribla i dribla, i imam utisak da samo on sam ne može da pročita svoje poteze. Izgubio je 45 lopti jebote. Pored toga je imao dva šuta, nači tipa, slabo i u pizdu materinu. Ja bih ga još ranije izbacio.

    A Pantela se nači vrh sklonio u stilu prekaljenog centarfora kad je Toške naguzio Baneta, a lopta rikošetirala u gol, Bufon neverue, a Stankela koma.

  15. Manje-više je ovako kao što Reme kaže. Zaboravio je Ninkovića, jebiga, bio je neprimetan čovek. :) Ivanović nije odigrao kako ume, ali Inzagi reakcija kod datog gola ga vadi skroz. Stanković najbolji, Kolarov drugoplasiran. Pantela je bio odsečen, falio je neko tamo gde je Ninković trebalo da bude da poveže to.

    Sve u svemu, stvar je u našim rukama. Pre tri-četiri ciklusa nam je isto trebalo da pobedimo Slovence u zadnjem kolu kao gosti pa da idemo u baraž. Tad smo ispušili. Sad bi trebalo da bude drugačije, ako ovaj tim ima imalo muda.

  16. Sve u svemu, stvar je u našim rukama.

    Toga sam se i plašio. Ali najgore od svega je činjenica da je jebena raspala Estonija ispred nas! Eeeeeej bre, Estonija! I manite me onih priča i floskula kako svi danas igraju fudbal. Jeste, igraju ga svi, a onda dođe Holanđarska i dobije San Marino 11-0 sa 2% snage. Ne bi mi bilo krivo ni da smo neko četvrto mesto ali u nekoj baš jakoj grupi. Ovde samo Italija i da kažeš Slovenija nešto valjaju od protivnika. Čak ni oni nisu nešto. Italijani ne liče na fudbalsku velesilu a Slovenci nisu loši, ali kiksaju još gore od nas, ako je to ikako moguće.

  17. Ovde samo Italija i da kažeš Slovenija nešto valjaju od protivnika. Čak ni oni nisu nešto. Italijani ne liče na fudbalsku velesilu a Slovenci nisu loši, ali kiksaju još gore od nas, ako je to ikako moguće.

    Evo da napravimo presek sa Antarinim kvalifikacijama i ovim... Večeras nije igran bunker kao što je Antić igrao protiv Francuza i Njemaca.. Ni za jednog igrača ne možeš reći da nije zaslužio mesto u startnom timu ma koliko ga ja ili ti ne gotivili..Slovenija jeste kikslaa dosta ali je igrala 1 1 u Bg kad je Srbiju vodio Antara ... I drago mi je što je stvar u našim rukama, nadam se da su se Slovenci oladili kao mi što se oladimo kad ne možemo da prodjemo..

  18. Meni nije baš najdraže jer mislim da je posao trebalo odavno već završiti, bar što se tiče baraža, jer prvi ne bismo mogli da budemo i da nam je ostao Antić i da su momci igrali k'o u kvalifikacijama za prethodno SP (dobro, tad bismo mogli :) ). Kad god se nešto odlučivalo, bar po nekom mom mišljenju, u većini slučajeva to nije bilo loše po nas. Ali i pored toga nisam neki naročiti optimista niti imam ikakvog razloga da budem.

  19. Mrzi me da citam sve ovo.
    Krasic sebican. Nasao da dribla repku u kome igra pola Juventusa. Pa ne mozes cigancetu iskamciti pare za pljuge jebem te.
    Pantelic nije puno ni pipao loptu.
    Zigic umesto Pantele, ili Lane umesto Krasica. Ne obrnuto.
    Pizon mi je smesan. Ne moze da sastavi recenicu. Italijani simuliraju nenormalno, ali nije mi to smetalo kad su igrali protiv drugih, pa necu ni sad kenjati o tome.
    Dave nasi loptu mnogo. Italijani su pred golom za 5 sekundi.
    Zno sam, a verujem i vecina vas da ce im na kraju zafaliti onih 5 minuta koje su spickali na vracanje golmanu i cuvanje rezultata na kraju prvog.
    Sudija malo zasrao u zadnjih pola sata. Zovi Sulejmanija i Tadica, mladi su, siguran sam da bi dali maksimum.Kolarov dobar, verujem da ce jos napredovati. Onog Ninkovica nisam ni primecivao.

    Sve u svemu bilo je lepo dok Estonija nije preokrenula.
    Samo se bojim da ce u Slovencima da proradi srpski inat.
    Hoce li igrati vidic u utorak?

  20. A ko ne pjeva himnu, a? A ko ne zna riječi, pa se blamira pred kamerama?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.