Фудбалска репрезентација Србије

  1. ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЈ МРЂА УМЕСТО ПАНТЕЛЕ!!! ЖОНПИ СИСАЈ ГА, ПЕДЕРУ АНАЛФАБЕТСКИ!

  2. ЖОНПИ СИСАЈ ГА, ПЕДЕРУ АНАЛФАБЕТСКИ!

    +99999999999999999999999999999

  3. IMA DA SRB'JA ISPUŠI TOLIKU KURČINU VEČERAS DA IM NEĆE BITI DOBRO SLJEDEĆIH 15 GODINA.

  4. IMA DA SRB'JA ISPUŠI TOLIKU KURČINU VEČERAS DA IM NEĆE BITI DOBRO SLJEDEĆIH 15 GODINA.

    Овај коментар ме подсети. Шта се бре ви дали репрезентацији осим очајног навијања на свакој утакмици и пљувања после сваког ремија и изгубљење утакмице? За Србију се не навија само кад добија са 3 : 0 него и кад игра лоше и кад губи.

    Sta hocu? da kao pod Anticem igramo leprsavo,i stvaramo protiv bilo koje reprezentacije GOL SANSE.

    Сети се само лепршаве игре против Гане свеЦке силе кад је било најпотребније - на СП - и брањења са играчем више уз сретно одбрањен пенал и епске промашаје Подолског против Немачке и једно добро полувреме против Аустралије.

    Ако пратиш реп. као што сам кажеш и идеш на текме (може бити да смо прошли један поред другог) онда ТЕК не могу разумети твоје претходно изречене тј написане коментаре.

  5. Репрезентација је го курац без Пантеле!

  6. gamby

    Репрезентација је го курац без Пантеле!

    Ја сад ћуне ни да гледам...

  7. Реално нема за шта. Тако се играју са човековом каријером, страшно...

  8. То и мени пало на памет , али гледаћу крајичком ока онако ноншалантно док гледам Рока Сифредија како пумпа малолетнице ...

  9. gamby
    Репрезентација је го курац без Пантеле!

    ZBOG OVE ČINJENICE, VEČERAS ĆE VJEROVATNO OVA TEMA VEČERAS IDE POD KATANAC...

  10. БОЈКОТ!

    +1

    ПРИЈЕДЛОГ: Да блокирамо Немањину, кад могу малинари могу и Пантелини фанови! Има Пантела прегршт фанова, само неће да се хфалише!

  11. ГДЕ ТИ ЈЕ САД МРЂА МРЂАВУ ТИ МАЈКУ ЈЕБЕМ???

  12. Nači samo sam je ispratio pogledom, odmah se videlo... Golmani i dalje jebu kevu. Nama.

  13. Јоргачевићу, дал' си, шта си..

  14. Кад је најпотребније ми одиграмо најгоре полувреме у квалификацијама. Да, да. Историја се понавља, крв није вода, стиже војвода.

  15. Kakav konj od golmana... Bolje i ovako nego da se opet brukamo u baražu ili na prvenstvu... Nemamo bre igru... Igramo odlučujuću utakmicu pas iz sredine ide ka golmanu... I treba da izgubimo!

    Jebite se MANEKENI!

  16. E OVAKO JEBO JA MATER SVIMA IZ SAVEZA POCEV OD KARADZICA! TAKODJE JEBEM MATER SVIM FUDBALERIMA NA TERENU! SAMO NE STANKELI JER JE ON JEDINI COVEK I BIJE JANEZE!

  17. Pantela i Krasić moraju igrati.
    Vani mora Mrđa, mamu mu ušljivu i glupu jebem!

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.