Фудбалска репрезентација Србије

  1. Кад је најпотребније ми одиграмо најгоре полувреме у квалификацијама.

    Кад је најпотребније Кретенжон не убаци Пантелу.

  2. SiM

    Кад је најпотребније ми одиграмо најгоре полувреме у квалификацијама. Да, да. Историја се понавља, крв није вода, стиже војвода.
    pre minut


    Дејс!

    Kakav konj od golmana... Bolje i ovako nego da se opet brukamo u baražu ili na prvenstvu... Nemamo bre igru... Igramo odlučujuću utakmicu pas iz sredine ide ka golmanu... I treba da izgubimo!

    Jebite se MANEKENI!
    malopre


    Bojan extream

    E OVAKO JEBO JA MATER SVIMA IZ SAVEZA POCEV OD KARADZICA! TAKODJE JEBEM MATER SVIM FUDBALERIMA NA TERENU! SAMO NE STANKELI JER JE ON JEDINI COVEK I BIJE JANEZE!
    malopre


    Hogar_Strašni

    Pantela i Krasić moraju igrati.
    Vani mora Mrđa, mamu mu ušljivu i glupu jebem!

    +Данкан.

  3. Начи нема Пантеле, а цела Вука у психичком стању врсте депресија!
    А Жонпи брука!

    Убацуј, бре, Пантелу!

  4. Кад је најпотребније Кретенжон не убаци Пантелу.

    Да, немам лепе речи. Кад не останеш доследан себи него се продаш обично то тако бива. Ал реално сви су одиграли као да нам одговара 0:0 а да Словенци јуре гол разлику. Без бриге, улазе Красић и Пантела, Пантела даје два гола и чекамо ГА испред скупштине.

  5. пантелу у игру а ја сам био вуковац некада

    сретен

  6. ЖОНПИ ИЗБАЦИ РЕТАРДИРАНУ МАЂАРШТИНУ И УБАЦИ ПАНТЕЛУ!
    КОЈИ КУРАЦ ВИШЕ???

  7. Ljudi, da vam ja nešto kažem.
    Treba ti tri boda? Treba! Pa onda se zaleti. Zaleti se od prvog minuta. Nikada nisam video jajarskiju igru i taktiku od strane ekipe kojoj treba pobeda.
    I koji bre Ninković? Ko je bre taj?
    Mrđa?
    Idi bre u kurac. Napadni od prve sekunde, da ne mogu loptu da iznesu, tebi treba, njih bole kurac.
    Drugih 45 minuta ako se ne zalete kao muškarci i pravi Srbi, izduvali smo kurac. Dobićemo još jedan Jorgavčevčevićev gol. Usput...Who the fuck is Jorgavčević?

  8. 2,4,5 исти играчи који су играли...

    аца (сретен)

  9. E, jebem li ga Džoni koji je! Slepac - to sigurno. Jeb'o im pas mater svima kad samo stoje, vraćaju loptu nazad i drkaju kurac uopšteno umesto da otimaju jebenu loptu od Sl. Prebacio na jebeni TLC! :)

  10. ОЈ ПИЖОНЕ, НЕКА, НЕКА, КЛИЗАВА ТЕ ЏАДА ЧЕКА!

    ОЈ, ПИЖОНЕ, КУЧКО МРТВА, СУДИЋЕ ТИ КАМА СУТРА!

  11. ЈОРГА НЕ ДАЈ СЕ БРАТЕ МОЈ!

    ДУШВАНИ ТЕ САД НАПАЛИ А ДО ЈУЧЕ СИ ИМ БИО БРОЈ ЈЕДАН

  12. Slepac je Pižon.
    Za meč u kom ti treba tri boda da ideš na Evropsko trebaju muda i motivacija. Opšti napad od prve sekunde pa šta Bog dam a ne jajarenje i ako ga ufuljamo, super.

  13. Људи, ко је подмазао овај терен, нашима требају клизаљке и санке а не копачке..

    Касно Марко на Љуцки трг стиже..

  14. Gledajte ovo sa vedrije strane barem će pižon otići a mi bi ionako pukli u baražu sovakvom igrom

  15. Ајде, не очајавајте, и Сан Марино је попушио у Молдавији, шта сад.

    ЕВО ГА ПАНТЕЛА, ЕВО ПРЕОКРЕТА!!!!!!!!!!!!

  16. ALE ALE ALE
    PANTELA SPREMA SE

  17. STANKELA ZABIJA DVA GOLA SA 30 METERI PA CE KOMUNJARE DA SE CESU!

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.