Фудбалска репрезентација Србије

  1. A stvarno, nije mi jasan gazda Ljaja koji igra 70 minuta?!?!?! Jbt zar Sinisi nije bilo dosta da vidi za sve ono vreme u Fiorentini da covek carini loptu ko Mihalj Kertes svaki put kad je primi. Meni je u zivotu dosta sto moram da posmatram Babovica (iako navijam za Zvezdu, pa tim jos gore) kako carini loptu pola sata svaki put.

  2. E da, Ignjovski iš'o sa mnom u srednju, mogu da potvrdim da se radi o velikom potencijalu. :)

    Igra zadnjeg veznog, al' je dao nekoliko odličnih golova za OFK i mladu reprezentaciju i nije drvo u ofanzivi. Uostalom, nije slučajno standardan u Verderu.

  3. Да, коментатор. Каже лик Алтетик Мадрид...

    А голман? Колико их је било на голу у последње 2-3 године? Треба се одлучити за једног, јесте да није баш неки избор, али изабрати и држати га стално.

  4. Али Белгија:
    Куртоа, Минолет
    Одои, Вемелен, Фертонген, Компани, Алдервилд, Покогноли, Ломбартс
    Дефур, Фелаини, Вицел, Хазар, Наинголан, Мертенс
    Лукаку, Дембеле, Восен, Мираљас.

  5. Da bre, ona Belgija je da se usereš. Al sjebaće to Miha sve sa ovom formacijom :D

  6. Belgija ima najtalentovaniju generaciju u ovom trenutku.
    Ako nastave ti igrači da se razvijaju takvim tempom i da kidaju biće velika reprezentacija u narednih 10 ak godina.

  7. А голман? Колико их је било на голу у последње 2-3 године?

    Колико год да их је било треба да се муља и муља док се не нађе прави.

    Сигуран сам да је требао и морао да излети код првог гола, једноставно не смеш да примиш гол из петерца. Шпанац центрира а наш гоша стоји код прве стативе и само погледом прати лопту. Не знам, играо сам фудбал али никада нисам био голман па се можда стварно не разумем у материју али мислим да то квалитетним голманима не сме да се дешава.

    Е да, игра - усрали су се. Биће боље.

  8. umalo nisam zakuntao gledajuci onaj pokusaj fudbala.igramo najdosadniji fudbal na svetu,stara smaracka sovjetska skola fudbala.ajde da ne radimo nista,mozda tako damo gol.oni nasi satro talentovani igraci nisu ni za kurac.mihina nova taktika je zvacu sve iz italije sto igra i bice to ok.ne bi me zacudilo da i gulana pozove,ipak mu je bio trener.onaj penal sto su nam dosudili je najblaze receno smesan i onaj retardirani sudija bi definitivo morao da menja profesiju.od spanskih cigana se i ocekuje da se valjaju po terenu.oni i portugalci.kada te dve reprezentacije igraju trebalo bi staviti onoliko sudija koliko ima igraca,da nista ne promakne.

  9. па мого је да мисли на алаха док пева, ал озбиљно, једино ако му баш смета што чува српски род, не знам шта је проблем, али мислим да он чак није до овде ни изрезоново него - српска химна, српски бог, ја нећу

  10. јао читам коментаре на б92, па какви су оно набеђени умишљени либерали демократе, борци за људска права, европејци, хипстери, истриповали неку верску нетолеранцију јаааооооо јебем вам мајку крваву, па дал је могуће да не разумеју јебено... каже шта има везе химна с фудбалом??!?!?!?!?!?!? па дете ти јебем шта има везе?!?! јел си члан репрезентације неке државе - јеси, јел ти тиме представљаш ту државу, да јел то значи да та држава као и свака има заставу грб и химну значи, значи има да поштујеш то и да певаш иди у афганистан ако ти се не свиђа јел те теро неко да овде играш није, начи дошо си сам, али зашто да певају њањаањњањ зато што су тим који представља тебе мене њега и ми имамо пему која нас представља и има да певаш бре јебено

  11. а да не причамо о томе што је он етнички србин колко год био муслиман, да не причамо о томе што је потписао правилник по којем ће певати химну да не причамо о томе што се сложио са тим и сад као неће, па шта оћеш ти мићо да се теби толеришу ствари, не иде то тако, сви ко један једнаки пред законом и ћао бре

  12. ovo je glupost! ne pevaju himnu svi i u drugim zemljama.. Mihajlovic ce napraviti politicki problem ovoj zemlji.. Mihajlovic nije covek za ovaj posao

    Najbolji komentar

  13. дебил, мош мислити... који стручни закључак лоло није човек за овај посао... јаооо куку
    уосталом алах чак и значи бог на арапском

  14. Дечко не поштује дрес који носи. Ни љубичасти, ни овај црвени. Према томе, на њиву неку да га пусте, мотику у шаке и копај. Док не научи ред.

  15. Toooo Davide tigre...

    Što ga nije pljuno Miha, aupičkumaterinu.
    Samo me interesuje razlog što neće da peva himnu..
    Da nije možda uvredljiva za nekog ? Nisi Srbin, jesi bato imaš pasoš, rodjen si odje, pričaš srpski, samo si druge vere. U himni se nidje ne spominje pravoslavlje, čak su i izbacili ono srpskog kralja i ubacili svudje srpske zemlje

  16. Tako je!!! Otjerati djubre pokvareno, fašističko!

  17. Глуп разлог, ако је једини. Ае да га је отер'о због чоколаде и неспавања, још би' мог'о и да разумем. Изгледа да од Љајића неће бити неки играч, па ми и није жао, ал' да је неки бољи играч у питању...

  18. кога боли курац дал пева химну ил не? Да неће можда да се ложи ко Пантелић па да меће три прста испод леве сисе и те муње, крстаче ово оно?

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.