Фудбалска репрезентација Србије

  1. и сад, можда тролујете ал ја сам врло осетљив на ову тему и имам шта да кажем. Зато су се људи и клали међусобно због таквих који имају мишљења као што их и ви имате. Да онај који живи на територији Хрватске а православан је није Хрват. А замисли има хрватски пасош, ко што Љајић има српски. Па је јебено протеран и то у најбољем случају, док су многи мучени и одсецани им удови силоване жене и остала срања. Само зато што нису били исте вере ко што Љајић није. Боли га курчина, ја никад не бих певао химну Србије да сам неки репрезентативац јер боже правде није моја химна, већ Хеј Словени. Тако да разумем момка. А ви сви који сте открили национализам да се гоните у три лепе с том вашом идеологијом. Пун ми курац вас расиста. Иди па певај химне, пусти људе да имају своје ЈА. Скидам капу Љајићу

  2. Fejze, ja se iskreno nadam da troluješ. Baš iskreno. Aman čoveče, je l' ga terao neko da igra za REPREZENTACIJU, ponoviću još jednom, reprezentaciju Srbije? A izvini, kakve to veze ima koje je on vere ako peva Bože pravde? Šta, ako peva tu himnu on mora da bude pravoslavac? Svašta. Pa može i šintoista da je peva ako se isti oseća kao SRBIN, jer himna kaže: Bože spasi Bože hrani sprske zemlje, srpski rod. Ako je on Kinez malezisko-tajvanskog porekla, nek' se tera u pičku materinu i neka tamo igra i njihovu himnu peva.

  3. ало дечко јеси луд, па под један нико га није терао да игра за србију, под два националност и вероисповест нису исто, тако да може да постоји православни хрват и такође има да пева песму ако му је тако речено а претходно се сложио са тим, под три српски национализам нема ама баш никакве везе са хрватима муслиманима персијанцима бахреинцима него само са србима, а пре свега дечко се сложио са правилима репрезентације и сада хоће да напрасно он једини буде изузет истих, а последице тога? а рушење ауторитета селектора и савеза, а неједнакост пред правилима за све? шта ћемо са тим? о чему ти говориш какво одсецање удова какве глупости

  4. људи, ја не капирам што је химна толко битна ствар? шта сад, да роналдо одбије да пева португалску химну мислиш да би га неко послао кући? Посло би га курац, него овај михајливић доватио малог Љајића да се иживљава над њим, Буњевац проклети. Отказ би му дао из момента. и ја не знам где то неко мора да потпише уговор да ће да пева химну јебено? о чему ви причате

  5. Људи, он је дош'о да игра фудбал, а не да пева песме. Исто кад би Клео игр'о за нас не би пев'о химну, јер је ни не зна. А има и Срба који не знају речи своје химне. А реално, какве ми користи имамо од играча који лепо певају химну док се на терену не састављају с лоптом?

  6. ма да бре гони михајловића у пичку материну, да је станкела одбио да пева химну боло би га курчић, ал овако муџос неће пева, маму му јебем на колац га насади!

  7. шта сад, да роналдо одбије да пева португалску химну мислиш да би га неко послао кући?

    Pa verovatno ne bi jer je previše bitan za reprezentaciju, ali majku mu, tako pokazuješ da ceniš svoju zemlju. I svuda u svetu bi trebalo da je normalna stvar da se kad igra reprezentacija peva himna. Ne igraš za neki niželigaški klub nego predstavljaš svoju zemlju.

    него овај михајливић доватио малог Љајића да се иживљава над њим

    A on jadan sav nevin, ništa nije kriv... I baš onako miran i povučen dečko, ne pravi nikakva sranja. Stvarno, šta se taj Mihajlović kurči, kako ga nije sramota?!

    Исто кад би Клео игр'о за нас не би пев'о химну, јер је ни не зна.

    Pa šta radi Kleo u jebenoj reprezentaciji Srbije, da ja tebe pitam?! Brazilac u reprezentaciji Srbije? Ovaj se ovde rodio i može da igra za našu reprezentaciju, ali se nešto mangupira. I da, da raščistimo i s tom pričom: za jebenu reprezentaciju Srbije ne treba da igra neki Brazilac ili Bugarin. Daleko od toga da sam šovinista, ali majku mu, to je reprezentacija Srbije. Koja je onda poenta reprezentacije ako u njoj igraju ljudi iz drugih država?

  8. није то иживљавање него дисциплина, и наравно да има да пева химну ако се одлучио да ПРЕДСТАВЉА једну земљу, то значи да ти представљаш мене, тебе, твоју тетку, чика мићу што цирка испред трафике, а једно од обележија сваке државе је химна и обзиром да си ти ту ПРЕДСТАВНИК читаве државе има да певаш, поготову ако селектор то тражи (да не причамо што си се у старту сложио са тим), љајић зато тако и пролази и иде суноврат с каријером баш јер не поштује тренере а то се не толерише, а роналдо не би себе довео у ситуацију да не пева пошто се никада није надкурчивао са тренерима.
    друго, љајић те личне разлоге може да преиспита пошто нема логичног разлога да не пева, шта као муслиман па му смета неки бог, не капирам, и у репки има атеиста па певају зашто да не, није поента само у речима, већ у томе што је то песма која спаја овај народ, која је заједничка и служи као репрезент и обележје заједништва и целине коју представљаја

  9. ма не показујеш тако да цениш своју земљу него играш на нивоу задатка као што играш у клубу где примаш дебеле паре за то. А нико од ових СРБЕНДИ није никад показао љубав према својој земљи иако су у својим клубовима били и водећи играчи. Онај Пантелић је држо три прста испод леве сисе, и драо се химну ко кретен иако после боже правде ти што спасе виче ла ла ла ла на на на а никад није знао да да гол. Дао један против ираца на празан гол и један на светском првенству против аустралије кад није било битно. АЛ ЈЕ ПЕВАО ХИМНУ. пишам им се на певање

  10. natcheey mihajlović je ćetnik ljudei preziva se kao draža

  11. показали су, како невен и здравко једва знали српски па заволели србију кацу ишли код родбине по шумадији за славе и о божићу, и остали окткуд ти знаш да они нису србенде, воле људи србију што да не, и певају, а пантела се увек трудио и није се штедео а то што није могао да да гол годинама је потрпуно друга ствар, он онда оде и плаче и једе се што маши, ти ко да никада ниси ништа тренирао, па та химна и певање јача тимски дух, заједништво, сви сте једнаки један пева сви певају, један забушава на тренингу сви раде казну, нема ту.. начи то је део приче и протокола и ћао

  12. Ne razumem u čemu je problem u tome što je Mihajlović oterao Ljajića. Treneri na sve načine pokušavaju da discplinuju igrače i da naprave sjajan, moćan kolektiv i pri tom da ih motiviše. Napisao je neka pravila i izmedju ostalog da je obavezno da se peva himna.
    Murinjo je na primer naredio da Kedira i Ozil u karantinu ne budu nikad u istoj sobi da bi što pre naučili španski, uzeo je kapitensku traku Kasiljasu i dao je Alonsu jer je igrač u polju. Šta misliš šta bi bilo kad bi se igraš protivio onom što je naredio trener. Ili ide igrač ili ide trener, dalje nema..
    Za mene je himna potpuno banalna stvar, nije potrebno da se peva ali ako trener želi jer hoće da napravi kolektiv i poveća timski duh i zajedništvo u ekipi na tebi je da uradiš ako već oćeš da igraš za reprezentaciju..

  13. да да, они су у војски. тимски дух се има у себи нема ту шта да се јача, нпр, не причају видић и суботић, посвађали се. курац ће певање химне да их помири. но небитно, химна ће нас довести на ЕУРО 2012 а то што примамо гол с 50 метара то кога боли курац. Нема леба од наше државе све док је фашисти буду водили. Тако ти и ође

  14. http://www.youtube.com/watch?v=RRA4N0ZsYug&feature=related Џејми Карагер, Овен Харгривс и Вејн Руни не певају химну. БАНУЈ ИХ КАПЕЛО БАНУЈ ИХХХХХХ!!!!!!

  15. Адем Љајић није Србин, и као такав не заслужује да носи српски дрес.
    Још горе ако не зна химну. Онда тек не треба да носи дрес.

  16. а Рио што пева? шта ћемо с тим, и он је црнчуга пореклом са неког рандом острва из пичке материне бахамске па пева, јер је рођен у енглеској и игра за њих, крај! љајић је србин из србије и игра за србију и има да пева ако му се не свиђа, афганистан је у правцу југоистока довиђења

  17. ЦРНЦИ ПОШТУЈУ КРАЉИЦУ ЈЕР ИМАЈУ УРОЂЕНИ СТРАХ ОД ЊЕ ЈЕР СУ ВЕКОВИМА ДОБИЈАЛИ ПО ЛЕЂИМА КАД НИСУ ХТЕЛИ ДА БЕРУ ПАМУК ПО ПОЉИМА АУСТРАЛИЈЕ! БЕЛЦЕ ЗАБОЛЕ КУРАЦ! ТАКО И ТИ КАД ЗАМАШЕШ КЕРУ КОЈЕГ СУ ТУКЛИ НОВИНАМА ИСТИМ ИЗНАД ГЛАВЕ ОН СЕ САВИЈЕ И ЦВИЛИ, А ОНАЈ ЗА БОРБЕ ТИ ПОКИДА ШАКУ! ОПАААААААААААААА

  18. Jebe mi se ko peva himnu, a ko ne. Samo što je to pevanje himne banalna stvar. Ako Ljajić neće da peva, to je stvar discipline, odmah je počeo da ne sluša trenera, ako kapirate šta hoću da kažem. Ko kaže da se onda za pet meseci neće svađati sa nekim oko izvođenja slobodnog udarca ili nešto slično? Nem pojma, moram da pročitam celu vest da bih video šta je bilo. Javljam se tada onda.

  19. Jebe mi se ko peva himnu, a ko ne. Samo što je to pevanje himne banalna stvar. Ako Ljajić neće da peva, to je stvar discipline, odmah je počeo da ne sluša trenera, ako kapirate šta hoću da kažem. Ko kaže da se onda za pet meseci neće svađati sa nekim oko izvođenja slobodnog udarca ili nešto slično?

    Bravo Reme.. O tome se ovde radi. Potpisao je taj jebeni sporazum koji ima nekoliko tačaka i izmedju ostalog pevanje himne. Ako si potpisao, pevaj jebotekurac..
    Pevao je i Sulejmani kad ga niko nije terao i kad ništa nije potpisivao..

    - Ako selektor kaže da je spavanje u 11 a ti odeš da slušaš Mileta Kitića i napiješ se ko mače, treba da letiš iz reprezentacije
    - Ako trener kaže da devojke-žene ne mogu dolaziti u posetu a ti dovedeš ženu logično je da ćeš biti udaljen iz reprezentacije
    - Ako ti trener kaže da moraš da ošišaš na ćelavo a ti si potpisao, a neš da se ošišaš letiš i reprezentacije

    Kad mogu nolike čamuge u Francuskoj da pevaju Marseljezu:

    Hajdemo! Deco Otadžbine!
    Dan slave je došao!
    Protiv nas je podignuta
    Krvava zastava tiranije!
    Čujete li u poljima
    Riku tih divljih vojnika?
    Oni vam u naručje dolaze
    Da zakolju vaše sinove, vaše supruge.
    Na oružje, građani!

    Mogu i oni da pevaju Bože Pravde..

  20. Сад сам чуо на вестима да је Михајловић направио споразум о понашању са играчима, који су сви потписали. И ту пише да сви треба да певају химну, тако да је у реду што га је отер'о. Мислим да је небитно ко пева, а ко не пева, ал' кад су већ сви прихватили та правила, онда треба и да певају.