Фудбалска репрезентација Србије

  1. Srbiji u ovom momentu treba čovjek sa iskustvom Bore Milutinovića. Nikakvi Klementei, Mihajlovići, Muslini, Rajevci, Stanojevići i ostala žgadija....

  2. Kiflo ja bih najvise voleo da dodje Bora Milutinovic ali njega su do sad 4 puta zvali i NECE COVEK DA DODJE. Tako da je trenutno Mihajlovic najbolje dostupno resenje stoga ajde malo razmislite pre nego sto se iserete ovde.

  3. Нећу да улазим у детаље Михајловићеве тренерске каријере. Као, постигао је премало да би био селектор. Па јебига, ако би игра репрезентације зависила искључиво од искуства тренера, ми би били прваци света пре две године са тренером који је водио најбоље шпанске клубове. Уосталом, погледајте Хрвате са једним Билићем који осим тог селекторског места нема никакво тренерско искуство. Играју константно годинама, јесте пропустили су последње светско, али су зато 2008. догурали далеко, тукли су најбоље европске репрезентације и плус два пута сјебали Енглезе у квалификацијама. А и ове квалификације су одрадили лагано, иако немају неког искусног селектора, нити играче светксе класе (осим рецимо тог чувеног Модрића).

    Дакле, да се манемо тога.

    Ми овде за селектора имамо човека који је урадио нешто што до сад нико није урадио као селектор. Дошао је и рекао нешто овако: "Ја ћу сад да водим репрезентацију како ја умем и знам, и играћмо по мојим правилима. Играћете како ја кажем, и певаћете (дословно) како ја кажем. Ако ви нећете да играте по мојим правилима, слободни сте. Ако хоћете, потпишите ово, па да кренемо са радом."

    Дакле, нема зајебанције, нема трте мрте. Потписао си договор, испоштуј га сад. Што си кој курац потписивао ако нећеш да се држиш тога? Јел се од почетка причало како ће се певати химна? О томе се писало и пре него што је Миха постао селектор. Дакле, и тад Адем Љајић је врло добро знао за то. Потписао је, и сад једе нека говна. Кој курац? Што лепо није рекао пре утакмице да неће да пева, па да завршимо с тим? Овако, имали смо играче типа Бане Ивановић и Суботић који иначе не певају химну, али ето научили људи, и то поготову Суботић који једва прича српски научио дечко.

    Како то да је Сулејмани, Горанац и муслиман певао химну, иако га нико није терао?

    Како то да ја певам химну, иако сам атеиста?

    Химна се пева из поштовања према држави за коју наступаш. Дакле, тај Адем Љајић не пева химну за СЕБЕ него за СРБИЈУ коју он ПРЕДСТАВЉА, и пева је представљајући све људе који живе у Србији.

    Ако један Билиалетдинов, Татар и муслиман може да пева руску химну, и да буде најгласнији док се пева, може и Љајић.

    Ако они црнци из Енглеске могу да певају краљици која их је колонизовала, може и Љајић.

    Ако Евра, Насри, Абидал, Манданда и остатак француске црначке репрезентације може да пева о стављају ножа под грло, може и Љајић.

    Ако они силни муслимани и црнци могу да певају Дојчланд убералес, може и Љајић.

    Љајић каже како он "поштује себе". Па то је проблем. Што поштује САМО себе.

    И за крај да поновим, ако може Миралем Сулејмани да пева "Боже правде, ти што спасе...", може и Љајић.

    И да, био је очајан против Шпаније, неће недостајати.

  4. Komedija je šta sam sve pročitao, ajde ovog fejzbukmanijaka nisam shvatio ozbiljno pošto znam da troluje, ali ovaj ostatak elite što se razumije u fudbal treba za muda na terazijama okačiti.

    Red, rad i disciplina!
    Adem Ljajić nema nijednu od ove tri stvari, talentovan dečko bijaše nekada ali sada je namašćen crnački kurac i kao takav nema pravo da nastupa za reprezentaciju Burkine Faso + još tu glumi neku budalu kao nije nešto puno pričao o tome sa selektorom, pa šta je potpisivao? Ček za plaćanje pelena? Kaman.

  5. Htedoh da napišem nešto ali Peki je već sve rekao.

  6. Razumem potez selektora, al kurac bi oterali Ljajica da je bolji igrac i da je vazniji za ekipu. Sto neko rece, da l bi Ronalda oterali da ne peva himnu. Pogazio bi Miha svoju rec i boleo bi ga kurac sta je potpisano.

  7. E sad Towelie ne mozes da seres tako za coveka ako ne znas jednostavno ako si ti spreman da predjes preko svoje reci zbog neke koristi ne mora da znaci da bi i on, nisu svi ljudi isti, neki su jednostavno veci od drugih.

  8. Verovatno im se svima popeo na kurac svojim kurčenjem, jbg.

  9. Bojan extream
    E sad Towelie ne mozes da seres tako za coveka ako ne znas jednostavno ako si ti spreman da predjes preko svoje reci zbog neke koristi ne mora da znaci da bi i on, nisu svi ljudi isti, neki su jednostavno veci od drugih.

    Hajde ovako. Da Adem nekim cudom poseduje fudbalske kvalitete jednog Ronalda (sta kurac, Ronalda? Stankovica) da li mislis da bi ga trener poslao kuci posleg ovakvog postupka? Odgovori sa da ili ne, ali iskreno.

  10. Da, mislim da je Miha covek koji bi odrzao svoju reci, jer bi u slucaju da Stankovic ostane, a ne peva himnu naneo vise zla nego dobra timu. Zasto? Zato sto bi se sve urusilo nakon tog sranja. Mihajlovic zeli da se igra zasniva na casti, srcanosti, patriotizmu, itd... Do sad smo imali tim medju najjacim, al nismo nista uradili samo iz razloga zato sto nismo imali ovo gore sto sam pomenuo. Zasto bi dozvolio da jedna crna ovca ma koliko god ona dobra bila urusi ceo projekat?

  11. Aman ljudi moji to je himna...ja sam Srbin u Bosni ali iskreno kada bi kojim slucajem igrao za BIH (kao Misimovic koji je i kapiten) zasto da ne pjevam(iako BIH nema tekst za himnu) sto nije trazio BIH, Albansko ili Makedonsko drzavljanstvo ako mu smetaju obiljezija srpske drzave. prihvatili bi ga siroke ruke. MI igace imamo samo hvali cvrsta ruka jer osim Baneta i Kolarova niko se od glavnih zvijezda u timu i ne trudi...KANDZIJA JE PIRAMIDU NAPRAVILA, TAKO DA SIGURNO MOZE NABEDJENE ZVEZDICE U RED DA DOVEDE.

  12. Zasto bi dozvolio da jedna crna ovca ma koliko god ona dobra bila urusi ceo projekat?

    Zato sto ta crna ovca jako treba ekipi i nekad trener nema izbora. Dobar primer su ti Tevez i Mancini. Nije Mihajlovic bio do sad u takvoj situaciji, veruj mi, postupio bi isto.

  13. Opet ti to. PA KAKO ZNAS JEBOTE KAKO MOZES DA OCRNJUJES COVEKA KAKO MOZES DA BUDES TAKO SIGURAN U NESTO ZA STA NE POSTOJE NIKAKVI DOKAZI JEBOTE?

  14. Necu vise postovati na ovoj temi ne vredi se raspravljati sa ljudima koji ulaze u neku raspravu neinformisani i maksimalno uskoumni. Sta kurac ja dzabe da sedim i celavim.

  15. Ne ocrnjujem ga, samo kazem da ta nazovi doslednost u stavu je podlozna relativiziranju u nije isto poslati Ljajica kuci i poslati Subotica recimo. A jos je i prijateljska tekma, pa nema rezultatskog pritiska. Da nam od ove utakmice recimo zavisi plasman na Euro, kurac bi Ljajic isao kuci.

  16. Kao prvo, tog igrača nikad ne bi zvao da igra za Bronzani Majdan, a kamo li za Srbiju. Ajd pali.
    Kao drugo, isto kao prvo, samo što ne bi mogao da igra ni za Slobodu iz Vinske.

  17. glavni
    Kao prvo, tog igrača nikad ne bi zvao da igra za Bronzani Majdan, a kamo li za Srbiju. Ajd pali.

    Zato ti i nisi selektor. OPAAAAAAAAA

  18. Al jesam u Bronzanom Majdanu. Opaaaaaaa

  19. Јебеш Љајића људи, него оће Миха звати Мирослава Радовића? Бољи је и од Љајића и од свих на тој позицији.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.