Фудбалска репрезентација Србије

  1. Давид

    А до јуче сте знали да говорите наш Миихаа, хњо хњо хњо, кад је даво голове и био главни и капитен и док је узимо скудето, набеђени тренерчић??!?! па дечко да видим тебе и пижона како вадите катанију са дна табеле, ај да те видим, дедер, дедер гукни

    Nikad ja nisam to govorio, znam da govoriš uopšteno, ali ja nikad nisam bio takvog mišljenja.

    Postoje treneri koji godinama rade i uče za dobijanje UEFA licenci dok ovaj zbog reputacije odma' dobija posao u jednog od najboljih svetskih liga. Popio otkaz u Bolonji i Fiorentini, aj nešto je uradio u Kataniji.

    On je doveden da bi napravio kakvu-takvu karijeru jer mu je ovo šansa da se dokaže posle trenerskih neuspeha.

    Moja poenta je da je licemerno da sporazume o etici sastavlja ovakva gnjida od čoveka.

  2. Ako je dečko potpisao da će da peva himnu,onda treba da je peva. Skroz druga stvar bi bila da je rekao pre dolaska na primpreme,pre sopstvenog potpisa na pravila ponašanja,onda bi imao moje poštovanje. Ovako,podrška za Mihu,iako je alfa seljačina.

  3. Е, Давиде, смањи доживљај. Мојне си слепац - Михајловић је као играч био медиокритет чист, као тренер је курац. Као човек - пичка. Последњи који би требало да моралише и неког избацује из репрезентације због химне. Шта уопште певање химне доказује? Ја не знам нашу химну и лично би ме болео пенис да му је певам, јебала га она. Играч излази на терен да покаже шта зна и добије текму. Ако је добар играће опет, ако није неће. Тачка. Јебала га химна у дупе.
    Боли мене курчина што је шитнуо Љајића, дечко није за репку, као ни мин 10 осталих које је позвао, али ме изнервира када се такав један сељобер нађе да моралише и прави србенда.

  4. Вукајлијаши, чувени доктори опште праксе. Седе у столици избледеле и подеране бордо пресвлаке са максимално стањеним сунђером на средини од буље док их кева зове на ручак, спремила боранију, и кењају и оспоравају људе који су успели у животу . Или бар направили милионе, име и залихе вулве.

  5. А до јуче сте знали да говорите наш Миихаа, хњо хњо хњо, кад је даво голове и био главни и капитен и док је узимо скудето, набеђени тренерчић??!?!

    ја ни не знам де је он игро, сећам се да је неко пиво рекламиро и то је то

  6. Mislim da je taj ugovor diskriminatorski i protivustavan i da ga treba osporavati pred Ustavnim sudom.

  7. Popio otkaz u Bolonji i Fiorentini

    I jel sad ta fiorentina preporođena otkad je on otišao

  8. Kakva god bila, daleko je to od kalibra reprezentativnog selektora. Isti kurac bio i onaj Klemente, Đukić i ta boranija. Jes Đukara bio vrh igrač ali trener reprezentacije se kali duuuugo godina.

  9. http://vukajlija.com/forum/teme/19116-svi-gotive-a-ja-pljujem ово је омиљена тема Михина на Вукајлији

  10. Imali smo jednog iskusnog al nije imao sreće hoho

  11. Miha je car mozete samo da mu se sagnete. Nek tera to malo govno najgori je bio protiv spanaca.

  12. brate a i taj adem je mogao reći aj važi pevaću i da onda lepo stoji s rukom na kurčini kad krene himna bole ga baš, ovako se zajebo samo

  13. Popio otkaz u Bolonji i Fiorentini

    На рацку ми се пење кад неко ни не прати фудбал већ погледа нешто на интернету, а ни не погледа целокупну позадину и одмах коментарише....
    1. Болоњу је Миха преузео кад су били или на дну табеле или на 19. месту, не мерем се сетити више, нанизао гомилу утакмица без пораза и одвео их ван зоне за испадање, потом су уследиле лошије партије и порази против Милана, Интера, Јувентуса, Лација и Роме, па је смењен. Лако је после узети бодове кад су најјаче утакмице прошле.
    2. Фиорентину је без Јоветића прву сезону одвео до 9. места, а Прандели, садашњи селектор Италије, је сезону пре њега са здравим Јоветићем завршио на 11. месту. Испада да су жабари дудуци па за селектора стављају још горег тренера него ми. А ове сезоне, кад је Миха отишао, Фиорентина је играла катастрофално, а 7, 8 кола пре краја су се чак борили и за опстанак.

    Фиорентина већ три, четири године није уопште јака екипа, немају одбрану (зато су и изгубили пун курац бодова у задњим минутама), немају доброг нападача (Ђилардино није одиграо добру сезону још од како је отишао из Парме).... Нису ни бледа сенка оне екипа док им је Кузмановић играо, а поготово не од оне екипе кад им је Бати-гол играо....

  14. На рацку ми се пење кад неко ни не прати фудбал већ погледа нешто на интернету, а ни не погледа целокупну позадину и одмах коментарише....
    1. Болоњу је Миха преузео кад су били или на дну табеле или на 19. месту, не мерем се сетити више, нанизао гомилу утакмица без пораза и одвео их ван зоне за испадање, потом су уследиле лошије партије и порази против Милана, Интера, Јувентуса, Лација и Роме, па је смењен. Лако је после узети бодове кад су најјаче утакмице прошле.
    2. Фиорентину је без Јоветића прву сезону одвео до 9. места, а Прандели, садашњи селектор Италије, је сезону пре њега са здравим Јоветићем завршио на 11. месту. Испада да су жабари дудуци па за селектора стављају још горег тренера него ми. А ове сезоне, кад је Миха отишао, Фиорентина је играла катастрофално, а 7, 8 кола пре краја су се чак борили и за опстанак.

    Фиорентина већ три, четири године није уопште јака екипа, немају одбрану (зато су и изгубили пун курац бодова у задњим минутама), немају доброг нападача (Ђилардино није одиграо добру сезону још од како је отишао из Парме).... Нису ни бледа сенка оне екипа док им је Кузмановић играо, а поготово не од оне екипе кад им је Бати-гол играо....

    Fala krurcu da neko napiše smislen post na konto Mihine trenerske karijere.

  15. The Big Dipper

    На рацку ми се пење кад неко ни не прати фудбал већ погледа нешто на интернету, а ни не погледа целокупну позадину и одмах коментарише....
    1. Болоњу је Миха преузео кад су били или на дну табеле или на 19. месту, не мерем се сетити више, нанизао гомилу утакмица без пораза и одвео их ван зоне за испадање, потом су уследиле лошије партије и порази против Милана, Интера, Јувентуса, Лација и Роме, па је смењен. Лако је после узети бодове кад су најјаче утакмице прошле.
    2. Фиорентину је без Јоветића прву сезону одвео до 9. места, а Прандели, садашњи селектор Италије, је сезону пре њега са здравим Јоветићем завршио на 11. месту. Испада да су жабари дудуци па за селектора стављају још горег тренера него ми. А ове сезоне, кад је Миха отишао, Фиорентина је играла катастрофално, а 7, 8 кола пре краја су се чак борили и за опстанак.

    Фиорентина већ три, четири године није уопште јака екипа, немају одбрану (зато су и изгубили пун курац бодова у задњим минутама), немају доброг нападача (Ђилардино није одиграо добру сезону још од како је отишао из Парме).... Нису ни бледа сенка оне екипа док им је Кузмановић играо, а поготово не од оне екипе кад им је Бати-гол играо...

    Oke, u Bolonji je bio pre 3-4 godine, tako da ne mogu da se setim u detalje kako je teklo sve, ali prvi trenerski posao i on odmah u vatru sa ekipom koja se bori za opstanak. Fejl pri izboru tima, aj nekako da se loši rezultati pripišu neiskustvu i tim generičkim izgovorima.

    Ali sa Fiorentinom je doživeo žešći neuspeh uprkos ekipi koja je imala kvalitet da završi na mnogo boljoj poziciji.

    Dva vrhunska golmana, nije mogao da pogreši da je bilo kojeg stavio na gol, Đilardino (okej, loša forma), Montolivo koji sada igra u Milanu, Vargas za koga se otimalo par velikih ekipa, Mutu se vratio u ekipu posle onog sranja (kad je šatro trebao da dođe u Partizan dok mu traje kazna) itd. Sasvim solidna ekipa koja uopšte ne mora da se oslanja na Jovetića, koliko god on dobar igrač bio.

    Loša karijera do sada, a reprezentacija je mesto gde uspešni treneri dolaze da se dokažu na tom nivou, nije ovo dobrotvorno društvo pa da ispomažemo čoveka kome očajnički treba neki uspeh ne bi li vratio karijeru na pravi put.

  16. Oke, u Bolonji je bio pre 3-4 godine, tako da ne mogu da se setim u detalje kako je teklo sve, ali prvi trenerski posao i on odmah u vatru sa ekipom koja se bori za opstanak. Fejl pri izboru tima, aj nekako da se loši rezultati pripišu neiskustvu i tim generičkim izgovorima.

    Aj lupi sad jednu cusku sebi decko al onako momcku veruj mi na rec zasluzujes je. Kao prvo dosao je u bolonju verovatno zato sto mu je to bila jedina opcija jer je bio na pocetku karijere i nisu se bas svi otimali za trenera koji do tada nije vodio klub, zar ne? Kao drugo postigao je sasvim solidan uspeh sobzirom na kvalitet ekipe koji je bolonja tad posedovala. Sta ocekujes da ce sa raspadom od ekipe pobediti najjace timove u ligi? Pa decko to ni jedan trener ne moze. Za ovako bezobrazan i glup post zasluzujes jednu lepu vaspitnu! Svasta bih ja ovde napisao, al necu da popijem trajni zbog neke neznalice koja se utripovala da nesto zna.

  17. Ma šta god uradio trenirao je JEBENU BOLONJU i još JEBENIJU FIORENTINU! Alo, rođaci! Zar je reprezentacija spala na to da je selektuje trener čiji je uspjeh spašavanje Bolonje od ispadanja? Jebem tiiii....
    I ako je jedini problem Ademovo kuliranje himne - neka ga je istjerao.

  18. Kiflo ja bih ga isterao jer je bio retardiran protiv Spanije davno neko tako lose nije odigrao za reprezentaciju. A koga bi ti stavio na mesto selektora cist onako?

  19. citam i ne mogu da verujem.osporavanje mihe kao igraca je nesto najgluplje sto sam ikada procitao.elementarno nepoznavanje fudbala,proseravanje tesko.igrati 14 godina u italiji,osvajati trofeje,biti jedan od kvalitenijih odbarambenih igraca lige je definitivno uspeh.da ne pricamo da je kao odbrambeni igrac davao i golove.kakav je trener jos cemo videti.samo se nadam da necemo igrati kao sto igramo poslednjih 2 godine.sporo i dosadno.

  20. Kiflo sa sve šećerom, nas su vodili mnoooooooooogooo gori treneri od Mihe. Čovek je tek na početku svoje trenerske karijere, što ga ocrnjuješ tako? Nas je vodio jebeni Klemente, a kad se spominjalo da će nas jebeni Sale Stanojević preuzeti, da se to dogodilo, tako bi me savršeno bol'o kurac za reprezentaciju da to ne bi bilo normalno. Slažem se da bi trebalo da nam za selektora bude postavljen neko sa većim iskustvom, ali ni Miha nije loš jer čovek drži do sebe i zagovornik je jake discipline, što je jako bitno u našoj repki jer su mnogi umislili da su neke zvezde. I dosta više s ovim prepiranjem. Jedni imaju jedno mišljenje, drugi drugo i ćao.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.