Prijava

Sto predrazinjo da otvara, valjda smo i mi neka deca :D

е неприлагођена послао сам тамо одговор али ови затворили...

нема правила ја мислим...нарочито ако јој често тепаш, не зовеш је по имену, битно да се окреће, да чује...

ја моју малу звао Буђава, Буђа, Бући...на то се окретала пре годину дана а на име тек касније...

razumelalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

СпеРм по малолетној, то ће свакако да је орасположи :)))

Хвала Јавио на инспирацији за дефку :))))))))

hahahahahahahahaha punimo bre ovu temu ko curku! :D:D:D:D

pa tu smo da se punimo!!!!!

Punimoooooooooooooooooo i lemajuuuuuuuuuuuuuu :)

Neće lemaja da se ljuti, ČAK ŠTAVIŠE biće joj drago... :)))

iju! sto mene!? pa nije red samo mene, ima ovde jos ljudi koji cekaju na red! :P ;))))))))))))))))))))))))))

(p.s. jednom lektor, uvek lektor: "cak" i "sta vise" su sinonimi i ne idu zajedno, znaci - ili jedno ili drugo. unapred se izvinjavam, kolega spermas, ako ste znali, pa samo iz zajebancije stavili zajedno :D)

Lemi, čim je velikim slovima, mislim da je očigledno da je namerno.... sve što je veliko je namerno, koleginice spermašice :))))

aaaaa heheheehehe jbg, ogradila sam se lepo! a i jos jednom da se ogradim - aman pobogu - vusepla! :D:D:D:

сссспппееерррррмммм

пичко јавио ... мого си сад да лочеш у градууууууууу са екипом...

Mojne mnogo ti da mi se vadiš na to vušapla, ne pije ti to vodu.... da si rekla da trepćeš okicama, pa i da te razumem nekako Šarliz :)))

hahahahah a pa to sa treptanjem se vec podrazumeva! :P ;))))))

sha si reko profesore???? pa ja stvarno ne znam ko je imao goste! uostalom, sledeci vikend ce biti lepse vreme, mocicemo i na reku da se spustimo, a i mozda ce i energija moci! :D:D:D

Какво бре сад спуштање црно :)))) хахахахахахахахахаах

ма ја себи нешто...погрешио сам требало да пише пичко...оно самом себи...сад ћу поправим

чувам децу ту испред па улетим на минут, два...зависност од

ССССППППЕЕЕРРРРРММММММММММММММММММММММАААААААААААААААА

Podrška: sperm, sperm, sperm (a baš ovaj nekako jadno ispade). Šta ću kad se smorih.

maloletna - vazno je da se ti trudis i da imas dobru volju! :D:D:D:D:D

djape - ima da se spustate i da pevate! :P

спермашшшшшиииииииииииииииииииии

ајде дођите на палачинке...знате какве добре правим....