Prijava

I zabranjivačima.

А ја се питао где је ово сваки пут кад се напијем, а сад кад је нађем, нема пића. Шта ти је живот... Ко онај цртаћ са Брзим Гонзалесом и конзервом пасуља...

E jebem li ga, ja se rastrijeznih sad... pih... nije fora...

Овде би требало да буде забрањен улаз трезнима.

Ček što onda banujete gambija kad dođe pijan na sajt
PRAVDA ZA GAMBIJA

Zato što ne može da nađe ovu temu.

Jeste pederi, ja nisam htio da se pojavim, dao sam onom pijanom link i bukmarkovao temu, i vi došli i sjebali sve. briši trijezne postove.

Sčuo gambi da potrefiš ovu temu kad se napiješ

Ma ja jedva vrata potrefim, a treba tražiim ovu temu.

Promeni naziv u: Tema za one koji vole popiti

Трезни, цигани и јевреји, бришите постове!

Ja ne pijem nikad,,. samo sport i zdrav ž
ivot, ništa višpe....
Dosadno mi je aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sver mi se đevojke sviđaju, majk emi moje, ima 3 komada najmanje, i tako to.......

stukao podosta sljice, ali sma ok. sta da vam kazem. mali grad mena mnogo sarenila morali samo da se navoknemo i da saramo sa drogama i alkoholom, smora,... nema. moram. neki sude, ko ih jebe, smorovi, ne dam se. ja ne pijem ali ostalo rakije a sad nemam gd eda je satavim, ap da ne sostane. ne vlim repere, unistavaju omladinu, picekine mami e i tataine, zabofidi, ne dosadjujte, a rok ce oziveti, ja vam garantujem, skuplajmbnend icicemo u ameriku, tetka mije skaut, kad rasktutimom, ima ponovi da krene sve, necemo vise stagnirati, samo treba vocaban , jer ljudi su ovece, ne si ali glaobalno,... ne damo dse.... !!! ZIVOT!!!AAQA!1

tetka mu je skaut haahhahahahaahhahahahaahahhhahahahaha hahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa