Prijava

ahahahaahhahhahahahahahahahahhahhahahahhahaaaaaa, ko je pijaniji, Aksen ili Harvey?

тренутно ја.. харви је проскил.. може много да поднесе

Ovo je prava tema za mene trenutno, jer sam se napio vopsa sa društvom za vreme škole danas. To jest pobegli smo.

Skočimiš

Ljudi, ne dajte mi da pijem više, žena me napustila, djeca me i ne znaju, kuče me pljuje kad uđem u avliju... Sve sam živo rasprod'o, prod'o sam i štrik, nemam čime ni da se objesim. Apelujte putam privatnih poruka mom alter egu (egou?) da prestane sa ovim pretjerivanjem. Vinjaci nikom nisu dobro donijeli.

jor sinful Dragomir Skočimiš, seljak iz Tekućicu.

Skočimišu volim te! Ja sam se već skoro otreznio, jes da sam pio na prazan stomak al ne može mne pivo dugo da drži. Samo kad gasim rakijom, šatrovački iskusno!
Elem kad se odvalim dolazim ovde da otvorim dušu. nemojte zatvoriti temu leba vam. Sad idem da pišem pesme. Ja sam umetnička duša by the way. Pozdrav vrenim vukajlijašima akosima!

Kako sam se ja restartovao sinoc,auuuuuuu...

у беше гадно

Ја само да велим :) да сам попио скоро целу гајбу са два најбоља ортака садф. И добро ми еј, само што сам крљнуо жваку мнг доброј другартици. А она се није наљутила на мене само ми је рекла да смрдим на вопи. :*

EDIT: jebeš sektalike, ovo kida.

http://www.youtube.com/watch?v=nDcy_Bf6lMs

E odo spavam sad.

EDIT EDIT:

A ovo nam pušto Janačković majmun:

http://www.youtube.com/watch?v=uJ7pgElCPXE

Dunn svaka cas` za drugaricu, i ja sam isto pre jedno 2-3 meseca. :)
Kad si pjan jebo bi i rodu u kljun xD

Јебаћу мајку некоме, не пријетим, само сам река'... модову,. чувајртње се, пеки је онлкајн, њега ћу првога, а онда џимија, он слуше металику, а нештои ми је сра један данас за металику, гхтио сам да га ишамарам...

еето тамо, битанге једне, ебацу ви мајку вашу... а н'о јаро мој... дајте ми 50 поена да пишем постеррееееееее............

http://www.youtube.com/watch?v=10YEMkVXzv8

Јбт, не сећам се да сам пост овде раније :Д

Da i ja se "pohvalim", inace izvinite sto pisem osisanom cirilicom, ali jebena tastatura mi se sjebala pa nece ni c, c, đ hoce, nece z i upitnik, donja crta itd...Elem, drugu bio rođendan i mi kod njega kuci, kuca prazna, dovelo se nekih picki, ja taman mislio da usicarim nesto, al jes kurac !(mislio sam da spakujem sve u jednu recenicu, al necu ) Ja jedno po jedno i roknem 10 piva, zatim drug otvori Jack Daniels, stucem pola flase i tad sam bio taman, mogao sam da povatam il pojebem sta da je htjela sudbina, nađe se neka cura i malo se mi povatasmo, ali jeba me nasu mi 7 vodki ja sve eksirao i onda bio pijan ko majka, povracao, skido se i ta sranja, na kraju kod doktora na ispiranje, pita me doktor kako se zovem ja odgovaram na kineskom, sestre mi ubadaju infuziju ja na njih galamim bjez te sivi oblaci (inace iskustva u bolnici se ne sjecam, drugovi mi pricali) i na kraju mamurluk i onda sve po starom...

ьуту ыу оуиу фд куфдтщ
мени се јебе, ал реално..... :))

Kada kenjam vnugo mi se zalepi za dlake, slaba mi je bešika pa stalno mokrim gaće, da li ti se možda takav svidjam mače? Nahasam sam se luka i u nozdrve ti dahćem, imam trista mane jer sam stari ljakse, na čelu gajim bubuljice masne koje se cede u vidu majoneza kada šetam gradom kroz Mihajla Kneza. Devojka lepa svaka mene zeza, zato što mi jaja smrde na parmezan, bazde mi i zubi jer sam pojačano krezav kada ljubim curice ostanu bez mleka. Zapitam se često da li sam ja retard zbog lekova za glavu kobas mi je mekan. Kad se vićgla zapuši onda uzmem šestar, pročačkam dobro i mlaznica je lepa. ^_^

Проклети вињак, душу сам испеглао.

Moj čovek, isti slučaj.

Ех... Мора да је зато што није пао уз Синана.

Nije prijatno danas,još ne znam ni gde mi je telefon izgleda sam ga opet izgubijo