A-N-T-I-S-T-R-E-S T-H-R-E-A-D

  1. Žao mi je što nemamo nekog dobrog diktatora, kao Kastro što je...

    Полако, Никола, моје време тек долази. :))

  2. хипхоза, умро би човек!

  3. Полако, Никола, моје време тек долази.

    Могу да ти будем министар полиције? :)

  4. ko bi bre umro? neko drugi možda, ja ne, nasledih to od ćaleta! znaš možda šta je zozovača?

  5. Полако, Никола, моје време тек долази. :))

    Čuh isto od tebe i još 4567876545678 ljudi...

  6. Džimi, pa zar ti nisi demokrata? Kuku pa džabe sam te hejtovao!:-)

  7. Е, а она мала менза код пмф-а је главно упориште Мађара. Ето, кад будете ишли следећи пут тамо, обратите мало пажњу...

    Ima ih i u velikoj. Mislim da ih nema toliko puno, al mi je čudno kad čujem da parlaju na mađarskom. Vojvodina je čudna skroz, ne bi oni tako u Bosni.

  8. Ma Novi Sad je liberalan skroz, imamo oko 70 registrovanih sekti. Kod nas sve i svako može, šta hoće.

  9. Džimi, pa zar ti nisi demokrata?

    Помешао си ме с неким. Ја сам управо антидемократа и презирем демократију. Не можеш народу да даш власт у руке, кад је преко 70% народа ретардирано и неспособно да донесе праве одлуке. Само десетак посто људи заслужује право гласа.

    Ево, ови што их је Милица описала, ови воајери и ови родитељи што терају децу да пуше другој деци - сви они имају право гласа.

    Пеки, наравно. :))

  10. znaš možda šta je zozovača?

    нека ракија сто посто! :)

  11. Džimi za DIKTATORA! Ajel imaš ministra vojnog? :-)

  12. Чекај бре, јел у дикатури има министарстава? :)

  13. Ma jebem im pleme separatističko, ovo treba protjerati iz Srbije.

  14. Znam da mi je potrebna antristres tema kad počnem ovo da slušam...

    http://www.youtube.com/watch?v=Csj-dlz0cvY

  15. Džimi, čega ću ja biti ministarka?
    Mylice, fašisto, kad dolaziš?

  16. Е, јбт, ко брише моје постове?

    Vojvodina je čudna skroz, ne bi oni tako u Bosni.

    А јбг, има их, па могу да се курче. Али да је овде нешто другачији менталитет - јесте, нису људи видели толико рата. Мада су и у Новом Саду бацали Србе под лед, па људе опет боли курац...

  17. e to si ubo
    tamo 94-95, u ono zajebano vreme, jedan lik iz nekog sela blizu mene je pravio lozu, tj lozovaču, ali su je, da ga jebem što, zvali zozovača. uglavnom, a bila jeftina ta džura, onako fest, e sad, moj leća i komša su tu rakiju tukli svaki jebeni dan, i posle 4-5 meseci proizvodnje su tog lika koji ju je pravio uhapsili, zato što je 50ak ljudi umrlo do nje, a mom ćaletu i komšiji ništa. na konto toga, kontam da mi tih 4 promila nije strašno :D fazon, u toj zozovači je bilo više (m)etanola - koji je već ckur, pa su zato ljudi i prsavali...

  18. Džimi ajd neku stranku da osnivamo!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.