Prijava

Malo je bezveze da se gomila ljudi koja je trebalo da bude trajno banovana odbanuje, a Dankan da bude zauvek oteran sa Vukajlije.

Ovom prilikom bih hteo da zamolim moderatore da razmisle o tome da li je trajni ban zaista neophodan kao sankcija za vredjenja drugog korisnika.

Dajte mu pet, deset, petnaest dana... Ali trajni? Mislim da je previše.

Mnogi ljudi su se izvlačili sa većim govnarijama.

Mislim, ja ne znam zbog čega je tačno banovan, ali znam da mi se ne svidja to što je za stalno. I siguran sam da je preterana kazna, jer retko ko zaslužuje trajni ban. Po meni bi to trebalo da dobijaju samo kompletni retardi koji ama baš ni na jedan način ne mogu i ne žele da doprinesu sajtu.

Stavljam odmah temu u podforum "Razno" da vas ne mučim da premeštate, jer znam da hoćete. Ne bi bilo fer da ode u zezanje, kao ni da se zaključa dok se ne vidi mišljenje ostalih članova koji nemaju opciju da zaključaju temu koja im se ne svidja.

Kao jedan od mnogih članova koji gotive dotičnog autora, molim za razumevanje.

Problem u ovom tvom zahtevu je samo u tome što je ON tražio trajno da se banuje... ako je kojim slučajem ban sproveden po nekoj drugoj osnovi, prvi sam za preispitivanje, tj. ukidanje te odluke!

Гамби, кол'ко ја знам, он је првобитно добио 10 дана због вређања, али је затим направио дупли и био (колико-толико) активан са њега. Ако се не варам, правила кажу да ако направиш дупли и будеш активан са њега, овај први ће трајно да ти буде банован...

Дакле, он је практично сам себе бановао...

Pa i Čiča je napravio jedno deset naloga za vreme bana, pa mu je glavni nalog i dalje u životu.

http://vukajlija.com/recnik/autori/21829
http://vukajlija.com/recnik/autori/21740
http://vukajlija.com/recnik/autori/21742

Ista prava za sve.

То стоји, али је то правило донешено тек неколико недеља пошто је Чича престао да користи своје дупле...

Немојте погрешно да ме схватите, ја би волео да се врати Данкан. :)

Alo, čovek je sam tražio da se trajno banuje, u tome je stvar.

Kao i dva miliona ljudi koji su to napisali u afektu, nakon što su se osetili oštećeni, napadnuti ili ugroženi od strane nekih članova ili moderatora.

Ja nešto mislim da čovek koji je provodio toliko vremena na sajtu voli Vukajliju i ne želi da bude trajno banovan. Kao i dosta drugih članova.

Gamby, ako se predomisli, mislim da će lako naći načina da kontaktira moderatore da to i uradi. Ali mi nešto po karakteru govori da se taj neće vraćati... na moju veliku žalost. :(

Ја баш мислим да човек хоће да се врати...

Ne pita se tu samo on da li će da dolazi ili neće.
Valjda mu i mi tu nešto dodjemo, mujku mu! :)

Bez uvrede za bilo koga, ali mislim da je ovaj deo onog njegovog posta sa "Pljuvaonice" objasnio:

Nisam Virus 15, nisam Peki, oni su odlazili, a ja sam otisao.

A i zbog nekih drugih stvari, imam razloga da verujem da se neće vraćati... bar ne u skorije vreme! :(

Najviše od svega bih voleo da me koliko sutra taj isti Dankan demantuje :)

Пази, ајде да сумирамо целу ситуацију:

1. Данкан пијан долази на сајт 4.6. и вређа све који су му на дефиницију дали минус. Цитирам:

Олоши...изволте да прокоментаришете минусе, јебем вас у уста

Цитираћу и његов коментар о свима који "јуре" дефиницију дана (цитат на хипхозину дефиницију):

Брате... јел могу ово да поомиљеним, иако нисмо говна која јуре дефку дана?

2. Мали прст га банује на 10 дана, што изазива негодовања. Џими је лепо објаснио пре пар дана:

Наравно да постоји селективно бановање. Нису сви чланови једнаки. Сигурно нећу да банујем за први прекршај неког ко је до тада био океј и ко пише дефиниције, добре коментаре, доприноси сајту итд. С друге стране, ако је неко константно безобразан (као синоћ онај Самхаин), има да га банујем и за најмањи прекршај, и то на две недеље.

Данкан сигурно није правио проблеме, али је (колико се ја сећам) био банован неколико пута.

3. Данкан прави после пар дана нови акаунт, написао две дефиниције и оставио неколико коментара (на своју дефиницију), тражи да буде трајно банован.

A i zbog nekih drugih stvari, imam razloga da verujem da se neće vraćati... bar ne u skorije vreme! :(

Па том реченицом где је мене поменуо се можда зајебао, зато што ако се врати, убићу га од зајебанције... :)))

dakle, duncan je sam tražio da bude trajno banovan. mnogo se razočarao u sajt, kao i u rad pojedinih moderatora. njegovu želju da bude trajno banovan su ignorisali, ali kontam da je dane ipak uspeo da izmoli džimija za taj trajni ban.

ukoliko bude želeo da se vrati, vratiće se sa novim nalogom, mada ne verujem da će to biti u skorije vreme. njegova definicija "rekvijem za sleng" je bila omaž svima nama koje je voleo i čiji je rad poštovao. a duncanove definicije će otati na sajtu, nigde ne idu.

dane je stoka pijana i dukatlija poganog jezika, i mi smo ga bas takvog voleli. ali je i mnogo dobar čovek. umeo je da opsuje, ali nikad nikog direktno da uvredi. e sad, to sto se neko pronasao u njegovoj konstataciji da su ovim sajtom ovladali "ziljavi klinci sa fejsbuka" to je druga stvar, i svako koga je to pogodilo treba da se malo zapita.

da li će se vraćati ili ne - to je će biti njegova odluka, na koju niko neće moći da utiče, kao ni na ovu da bude trajno banovan. ali to nije ni bitno, jer kao što rekoh, njegov rad će ovde ostati zabeležen, i na kraju dana, samo to je bitno.

a i on zna koliko nam nedostaje, i zna da sve što treba da uradi je da uzme telefon i pozove na pivo. :))))

Лемаја, јел га ти познајеш приватно?

E jebiga, ode nam i Dankan, dobar autor, dobar čovek, verovatno ću da napišem defku o njemu...

E jebiga, ode nam i Dankan, dobar autor, dobar čovek, verovatno ću da napišem defku o njemu...

Одакле ти знаш да је он добар човек? Јел га знаш приватно?

Нико од вас не може да тврди за неког да је добар човек само зато што сте стекли неку слику према њему на интернету.

Ја можда неком делујем као добар човек на основу мојих дефиниција, коментара и постова на форуму, али нико од вас то не може да тврди. Ко вама гарантује да ја нисам искомплексирани неспособњаковић, мрзим да помажем људима, себичан сам и лицемеран?

Ово је интернет људи, није стваран живот и без обзира што има сличности са стварним животом, много се разликују.

da, znam ga privatno