Prijava

Поздрави га онда, кажи му да се вр'ћа овамо! :)

preneću mu pozdrav, ali neće nas poslušati... :(((

ali peki, nevezano sad za sve, ipak je moguće provaliti ko je kakav na osnovu definicija, kometnara, foruma i chat-a. naročito ako nečiji rad pratiš neko vreme. potrebno je samo malkice poznavati ljudsku psihu i neki put čitati izmedju redova pa da ti postane jasno kao dan koje je, u svojoj sustini, kakav. naročito što ljudi misle da su ovde bezbedni jer ih niko ne zna, pa padnu maske koje nose u rl....

Па нисам ја рекао да је немогуће, али је веома тешко. Ја сам за неке људе прилично сигуран да су супер у стварности, али тешко да могу да судим о неком, а да никад нисам разговарао у стварности са њим. Никад не знаш да ли је неко склон оговарању, не знаш да ли је неко лажов, улизица. То су утисци које стичеш у конверзацији са неким и дружењу - у стварности.

Ово је интернет људи, није стваран живот и без обзира што има сличности са стварним животом, много се разликују.

Peki, ja sam upoznao gomilu vukajlijaša. Ni jedan jedini put se nije desilo da se osoba bude drugačija u stvarnom životu nego što je na sajtu. Kako sam zamišljao tu osobu na osnovu poznanstva sa sajta - takva je i došla. Ne fizički, naravno. Ukoliko nije imala sliku na avataru.

Кул Гамби, примљено к знању! :)

Ja samo imam da kazem da je Duncan OK autor i da je doprinosio sajtu, ne znam ga vala licno, ali neka se vrati ;)
svi mi pijemo i psujemo :)

Ma Dankan je lik, tim pre što se nikad nije folirao nego je otvoreno govorio to što misli! :)

Вратиће се он,како-тако... Чим мало о'лади и постане опуштенији.Сигуран сам.

Он ће се вратити...

Ионако немам баш појма ко је он...

Sta se digla tolika prasina oko jednog coveka.Svakog dana ljudi napustaju sajt,bivaju banovani i slicno.
Mada,vrlo jednostavno resenje bi bilo da se malom prstu oduzme funkcija moderatora i kraj,vise ne bi bilo problema.

hahaha... jbt, kako su ove stvari doooosadneeeee!
Vi stvarno mislite da će on umreti od žalosti za nalogom ovde? Pa napraviće drugi. I treba da ga napravi. :D
Aman zaman.

Данкан је сам тражио да буде банован. Јебига, ни мени није било свеједно, готивим га веома као аутора, али поштовао сам његову одлуку и бановао га.

Banujte malog prsta :D

Pa sto si trazio da te banuju, Dankane prijatelju? :D

Kao osoba koja je otvorila temu, nakon razgovora sa Dankanom, molio bih da se ovde metne katanac.

Unapred hvala.