Prijava

Имам неколико идеја за којих мислим да би подобрили Вукајлију, а нисам могао да наѓем тему где да постујем, па реших да отворим тему само за ту намену.

Једна ствар која би ми јако одговарала (а надам се и осталима) би била следеќа: Да сајт може да памти које су ми дефиниције биле оцењене од задњег пута кад сам се пријавио.

Објашњење:
iSharky, од задњг логовања имаш +10 поена. Дефиницје које су оцењене од задњег логовања су:
Cak Noris +1; -4
LOLAROTG +2;
Diplomatija +2;
Steven Segal +1;
Ucena +3;
и тд...

Унапред захвалан (без разлике дали је одговор позитиван или негативан)

Поздрав, iSharky.

Предлог 2.

Да сваки корисник одлучи дали жели да му се дефиниција оцењује или не (под default: ДА)
Пр. Ја сам постовао у дефиницији „Cak Noris“. Дефиниција је била само линк до „Chuck Norris“, ту дефиницију сам постовао како би помогао људима а на њу добијам негативне поене (ваљда зато што људи мисле да само желим да прикупљам поене па спамујем). Е сад ја не бих желео да бришем дефиницију (јер желим да помогнем људима који су лоше спеловали) али такоѓе ми се несвиѓа што скупљам негативне поене, па бих најраѓе забранио оцењивање те дефиниције. С` тога мислим да је добро да се уведе опција: Оцењивање: Checkbox

Очекујем одговор. Такоѓе унапред захвалан.... бла, бла, бла iSharky

Oba predloga su odlična što se mene tiče, i čim nađem vremena implementiraću ih.

Hvala i pozdrav!

PM-ovi i banovi trebaju ovom sajtu!

PMovi? Privatne poruke ili šta?

A banova ima. Ko te dira? :)

da, privatne poruke.
banovi su neophodno vaspitno sredstvo...
ne dira, nego smara vulgarnošću i nepristojnošću.

Ja bih ubacio i polja za kontakt (e-mail, msn, ICQ, YIM).
PP podrzavam od uvek...

Sto se tice izbora, da li je definicija za ocenjivanje ili ne, podrzavam i to, ali treba biti oprezan jer moze doci do zloupotrebe. Tipa svako da pise svasta, a da stiklira da mu se definicija ne ocenjuje. Lako je ako je definicija spam ili bljuvotina, ali takva definicija moze da bude i neka "normalna", ali da i kao takva zasluzuje negativne glasove jer se nekima ne svidja.
Recimo predlog, da moderator ima pravo da odluci koja je definicija za ocenjivanje, a koja ne. To bi u praksi znacilo da je svaka definicija za ocenjivanje, osim onih- videti pod______; i slicne definicije koje vise pomazu u orjentaciji i snalazenju na sajtu, nego sto definisu neki pojam. Takve definicije moderator jednostavno moze da 'iskljuci' iz glasanja jer besmisleno je glasati za tako nesto...
Pozdrav.

Ok, uzeto u razmatranje :)

Hvala!

@Lithium: Савршено размишљање.

Предлог 3:
Веќ сам га предложио у једној теми (чини ми се „оцењивање слика и виеда“). Ако је икако могуќе да се и видеа ставе у thumbnails попут слика. Мислим да би било много уредније. Само мишљење (може да се проба, па ако не ваља... вратити на старо).

Pretraga članova...

...3376 članova nađeno.

Pretraga članova i članica po telu.

Dobijati honorare shodno broju provedenih časova na vukajliji. Može i zdravstveno i penziono pride.

Nagradno oduzimanje PC-a svima koji su više od 1 sat dnevno na Vukajliji!

@Kurd: Ne slazhem se nikako!!!! Pa ja bih na taj nachin gubio po 10 kompjutera dnevno.

pretraga autora/članova - uređeno.

Ovo hejtovanje je malo uzelo maha, tj eksploatacija te reči, mislim da za dobrobit ovog foruma treba izbrisati teme koje se tiču toga i stvaraju nepotrebnu tenziju. Ozbiljna sam majke me, hajde da se dužimo malo za promenu.
srdačan pozdrav