Ко последњи победник 49

  1. Da, izvolite, ko vam treba? :)

  2. zovem povodom ovog oglasa u novinama... da nisam pogresila??

  3. dakle.. sta je moj zadatak..? :)

  4. Izvinite, ne mogu to da vam kažem ovako preko telefona... morali bismo da se vidimo :)

  5. dakle mesto i vreme?? :)

  6. da predlozim pvt u 8 xaxaxxa

  7. konstatovali smo.. "takticki skroz pogresno" :))

  8. Taktika mi nikad nije bila jača strana :)))

  9. xaxaa

    :))

    dakle ja moram da idem visa sila...ok.. dogovorili smo se.. tamo tad i takoo

  10. Ajd u zdravlje, citi :)))

  11. Ne može sa "Ajd" da se pobedi...ccc... :)

  12. zato je elektricar tu ....da mijenja licne u osiguracima..

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.