Ко последњи победник 49

  1. Ја вам завидим, пошто ћу ја да гледам у страху од чика Марфија... мада можда и искључим службени, ко зна :))

  2. Samo da pobedimo, pa ne moraš ni da gledaš :-))))

  3. Е то би тек било туга... ми да победимо, а ја да не гледам то. Мада, већа би туга била да не победимо, а ја да гледам то :)))

  4. Hahaha. "Daleko je sunce". :))

    EDIT: MISLIM DA ĆE DA IZGUBIMO SA 3:1 :)

  5. Ја верујем да можемо и да хоћемо... нада умире последња :)

  6. Dobio Dobrica odlikovanje...

  7. Muškatlo, ne sluti, Sunce ti tvoje :))
    RD, je l' to nešto u prenesenom značenju ili šta, nisam skontao? :)

  8. Ne slutim, nego se pribojavam... :(

  9. Vreme je za čudo, muškatlice... mora jednom da se desi :))

  10. Jutros sam, "u prolazu", čuo nešto na vestima: Dobrica Ćosić... za doprinos u borbi protiv fašizma... bla,bla,bla...

  11. Nek mu je sa srećom ako je tako :)))

  12. OK je on. Odavno je razočarani komunista.

  13. Gde si , da si Kušadasi...;-)

  14. Nidžo, da li se iskreno raduješ ovako osvojenoj tituli u basketu?

  15. Boli ih uvo, jedni druguima samo dele odlikovanja...Bitno je da udješ u krug...Posle je lako!

  16. Da,da..."Ja ću tebe serdare, a ti mene vojvodo!"

  17. Ma dobili bi ih i da dodju...Voleo bih da igraju...Da nam vi ne prebacujete kako na kvarno uzimamo titule!,-)

  18. А suđenje je znači bilo pošteno?

    Sad bi ih i Zvezda dobila.
    EDIT: Ja priznajem da sam krajnje subjektivan, ali Marić je zaštićeniji i od Milojevića, a moram primetiti, i jači

  19. Nisam gledao tekmu, al čim Dule ne kuka, znači sudije su bile na našoj strani...;-) Tituli se u zube ne gleda!;-)

  20. Mrtvi partizan i policija,
    kakva trula koalicija,
    sve sama ološ i kriminalci,
    za vas su samo okovi i lanci.

    :)))

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.