Ко последњи победник 49

  1. Šta Domi nije moguće? :)

    Samo ti pridržavaj tvog Pekija, mici :)

  2. da te ja ne zajebavam.. budi realan sinko xD

  3. xaxaxxaxaxxaxa ostani takav kakav jesi.. pekiii ;D

  4. A to svakako, Domi... nisam znao o čem' pričaš :)
    Potrudiću se, citi :)

  5. Ајојјј ја га не придржавам Предраже....;)))) кад је са мном придржавања нема.

  6. mnogo se ti pravis blesav.. aj ostvljam te sa cicama.. necu da te zezam pred njima :d bok stari xD

  7. Ma bre mici, nisam ja mislio da je nestabilan pa da moraš da ga pridržavaš... baš naprotiv, da je jako stabilan :)))

  8. Ма нисам ни ја мислила на то придржавање Пеки брее :))) размишљај на мој начин...перверзнооооооооооооооооооо ;)))))))))))

  9. ja vam pridrzavam svecu ;)))

  10. Nemoj da me zoveš Peki, zbuniću se :)))

    Zezaj me bre Domi, ti znaš da ja samo to volim od tebe :)

  11. Немој Сити молим те :) боље ја вама да придржавам ;)

    Предраже, како те је лако збунитии, да сам нечасна ко што нисам лако бих ово могла да искористим ;))

  12. ti ga zovi zile posto ga ja zovem pekiii (sa tri i) :)))

  13. Citi, ima ona svog Pekija, pa rekoh da ne pomisli narod svašta.... ti možeš da me zoveš sa koliko god hoćeš iiiiiiii :)))

    Mici, sreća te nisi :)

  14. tri iii za srecu.. ;D

  15. Еј Предраже, да не остављам ја ипак утисак распуштене, нечасне блуднице која само хоће да обешчасти мушкараца?
    Ти ми кажи, прихватићу истину каква год да је :))))

  16. Ma kakvi mici... prvo treba tebe da obeščaste, da bi ti mogla da počneš da obešČAŠĆAVAŠ :)))

  17. Е Предраге, ја ћу да почем да чашћавам кад ме Пеки обешчасти, мсм био би ред ;)))

  18. Vidiš kako si lepo protumačila moj post... uhvati ti lepo njega za uši, pa na čašćavanje :)))

  19. a koga ona to vata?? :)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.