Prijava

Posto nisam sigurna da li je to dobro ili lose,htela bih da pitam vas.
Elem,raspust je poceo,i noliferisanje moze da pocne,zar ne?!S obzirom da sam izgorela na suncu,i da ostavljam svoju krljust (citaj: kozu) kud kog da krenem koliko se ljustim/gulim prinudjena sam da ne izlazim napolje bez preke potrebe,vec da sedim u sobi za kompom.
Dakle,surfovanje netom me je odvelo na sajt naseg "brendiranog" i u zvezde dizanog tabloida "Svet-a",a tamo imam sta i da vidim...Neka likusa alijas Zlatka na svakom clanku o poznatoj licnosti prekopira po nekoliko definicija sa Vukajlije...
Za to znam vec neko vreme,i nisam davala neki poseban znacaj..Sta,ni prva,ni poslednja pretpostavljam.Medjutim,kada sam po komentarima pocela da uvidjam kako joj se posetioci ovog cenjenog tabloida dive,i duzu u zvezde,e onda mi bese krivo sto pravi autori tih definicija ostaju u senci ovog nazovimo lopova.Ne znam da li je doticna Zlatka clan Vukajlijinog tima,ali mislim da nije u redu sto nije navela odakle joj takoreci inspiracija.Dakle,ostavim ja komentar upucen Zlatki da prestane da prepisuje sa Vukajlije.Imala sam potrebu da branim boje naseg sajta i starog cika nam Vuku.Ali,tu nije kraj,tamosnji clanovi su poceli da me vredjaju i govore kako sam glupa.Citiram:
"Klavikulo,ko je tebi kriv sto si glup(a) da bilo sta razumes,pa mislis da neko prepisuje!Mene svaki Zlatkin komentar odusevi i nasmeje!Zena sjajno pise,ali sjajno!Debil moze da misli da se takve recenice prepisuju.A taj debil si ti!Pokazujes svoju glupost i prostotu,zato nemoj vise da lupas,pls!Pozdrav Zlatki.Sladza sljam,nasla kurva da prica o postenju i necijem nivou!Boze,grozno!FUJJJJJJJJJ!! NINA"
Klavikula u ovom slucaju sam ja,tj. neki glupi pseudonim pod kojim sam ostavila komentar.
A evo jos jedna reakcija uvazenog posetioca sajta na Zlatkine mudre "tvorevine" -
Citiram:"Zlatka,ti si moj BOG!!A ovom gore koji se potpisao CRNA GORA a divi joj se,da kazem da se samo Crnogorci dive izgledu zena koja izgledaju kao ona!"
-"Zlatka, svaka cast xD"
-"Lepo rečeno Zlatka, ali moram da te ispravim. Sani nije Đogani. Nikada nije ni bio, nije im brat već drug. Baki jeste Đogani ali im nije brat već bratanac..."

Dakle,vase misljenje o ovome?!

Post skriptum:Evo i linkova da se uverite sami,obratite paznju na poslednje komentare:
http://www.svet.rs/clanak/jk-rehabilitacija-u-dubaiju
http://www.svet.rs/clanak/slađana-delibašić-anabela-i-mladen-su-mi-dno-dna#comment-148802
http://www.svet.rs/clanak/đole-đogani-to-što-karleuša-naziva-spektaklom-ja-sam-radio-pre-15-godina
http://www.svet.rs/clanak/adrijana-lima-i-marko-jarić-malo-erotike
http://www.svet.rs/clanak/goga-sekulić-trudna-ili-debela
Naisla sam na jos mnoge definicije,ali me mrzi da trazim.

treba obavestiti nekoga.

И ? Само их остави да преписују - кад Каизен буде кренуо да тужи за ауторска права што више буде добјао пара то ћемо више да делимо кајмак...

Pa javi gazdi,šta kačiš na forum!

Linkuj joj definiciju da se uveri ko je tu ustvari glup...
Zlatka može vrlo lako biti i neki autor sa Vuke...

Linkovala sam,ali mi jos nisu odobrili komentar....
Ma radite vi s tim sta hocete,necu da nabijam mak na konac.Ja to cisto da obavestim.

Видео сам неколико пута како се људи на твитеру и фејсу ките мојим дефиницијама, а и многим другим са Вуке, али ме баш и не дотиче. Јебига, стоји датум кад је дефинисано, а не расправља ми се са набеђеним дебилима.

А ово ипак треба пријавити.

Шта да не набијаш мак на конац кад неко краде. Пријављуј!

Linkovala sam,ali mi jos nisu odobrili komentar....
Ma radite vi s tim sta hocete,necu da nabijam mak na konac.Ja to cisto da obavestim.

Па и није баш набијање мака на конац, ово је крађа као и свака друга.

Видео сам неколико пута како се људи на твитеру и фејсу ките мојим дефиницијама, а и многим другим са Вуке, али ме баш и не дотиче. Јебига, стоји датум кад је дефинисано, а не расправља ми се са набеђеним дебилима.

Гуглао сам и ја моје дефиниције и ону за класично средњошколско одељење неки лик ставио на фејс и још му и другари доле "браво мајсторе" ово оно...

Pa prijavite...Uostalom,kao sto rekoh nismo sigurni da li je doticna Vukajlijin clan.

Pa i naše definicije nisu više naše, već Vukajlijine. A ta likuša može samo da dobije trajni ban, i to je to. Pojeo vuk magarca.

@staklena:
U pravu si,ali meni smeta to sto se okitila tudjim perijem,a drugi joj se dive,i dizu je u nebesa.

У сваком случају, краду Каизена, а није човек то заслужио.

prvo sam pomislio da ta zlatka pise clanke za taj sajt a koristi odavde tekstove, pa mi je izgledalo kao kradja i to... kao opasna stvar.

vidim da je ovo medju komentarima. niko to i ne gleda, i nije vredno cimanja. pusti raju neka se zanima... jebi ga.

Jovana, jeste to iritirajuće, ali nema leka. Pustiti govno da smrdi, to mu je posao, i paziti da se ne uprljaš. :)

Крађе би се смањиле за 50 % кад би Каизен увео ону фору да је немогуће непријављен да кликнеш десним тастером миша. Људи би једноставно одвртали главе кад би морали да преписују километарске дефиниције...

Види козе, моју дефиницију прекопирала. Пу!
Добро, то на страну, и није неки проблем.
Мислим, пише коментаре на тамо неком сајту и очигледно јој изузетно пријају хвалоспјеви виртуалних странаца.
Big deal.