Prijava

I SOS je super, njega sam zaboravila...

Meni su omiljeni gospodža, en_dotter, Zli!, Gvozdenović, Artemida, 2pan, isharky, tulumbac, dovlinhos, sengenskaviza...i naravno Jelena Tihi Ubica.

uh, paaaa...
Kurd, 2pan, Che-Vu, МаријанаП... (u 90% slučajeva, možeš da im daš plus, pa onda da čitaš definiciju)

Obratite pažnju na Jimmy Page-a. Filigranski rad.

Hvala, Vanja, ali sam daleko ja od toga. :)

Nije bilo tebi, nego o tebi

Moj omiljeni autor je - neko.
Nastao je u vreme kada smo mogli da definišemo kao neregistrovani, pa ako zaboraviš ili nećeš da se potpišeš ostane "definisao neko". Ima tu i mojih definicija... pa onda možda zbog narcisoidnosti.

Ja volim surovog....
:)
A i def su mu lepe isto...
:)

Abraksus,matori Surovi,Gospodja,dovlinjos,Buxtehude,starac focho.
Tulumbać,Če-vu,Dragišić,wojtek,Lola,šengen,Kanis Lupus,Ludi Rudi,Šejper 37.
Od novijih Protagora,Kafka,Jurodivi.

Znaci, u zadnje vreme jurodivi nevidjeno odskace. Jos samo da nije napisao dve- tri definicije koje nisu skroz originalne, ne bih mogao da mu nadjem manu! Jimmy Page je takodje izbacio dosta dobrih u zadnje vreme, pa i moj cimer (PERSONA NON GRATA), iako je dosta omrznut u odredjenim krugovima...

Određenim krugovima...nešto te nema na sajtu

bas mi se svidjaju defke PERSONE NON GRATE,extra su,jurodivi je isto dobar

Jeco, nesto mi se omrzlo, navratim tu i tamo, ali sve na kratko...

nasao sam jednog extra clana,pogledajte molim vas njegove definicijehttp://vukajlija.com/recnik/autori/1332

http://vukajlija.com/recnik/autori/5341/definicije

Ovaj je skoro sve defke odstancao za jedno vece, i to mu je bilo to. Al su mnoooogo dobre!(mada sumnjam da je neki multi)

al ovaj BOJAN ima tako kratke definicije,uglavnom recenica 2,al su vrrrrrrh

Jbg Tupi, ponela me slava i novac...) desi se svakom na početku.
Meni je super MirjanaP i Zvončica

Ujka Vanja i MarijanaP.

Ivana sanjalica, Dunja NS, i naravno, nenadjebivi NesaDebeli.Jedan kisss za dame koje sam naveo.

S O O R O W E E, R-temida, gospoJAH, dlz, zajklon, Gvozdenoviczs, Dragisiczs, Dzurodivi, ne znam, kad pocnem mogao bih barem 50 njih da nabrojim i verovatno bih jos 150 vrh autora izostavio.