Prijava

Jeste brate, mladi radnik je nezvanični prvak Srbije u fudbalu obzzirom da to niko ije potrvrdio sem njihovog preCednika i domara!

Telekom prodaje maglu!

Preduzece za telekomunikacije Telekom Srbija a.d. je jedna vrlo perspektivna firma koja ima za cilj ne samo uspesno razvijenu komunikaciju medju sugradjanima vec i prodaju danas sve popularnije magle.
Po zakonu 1967 clan 56 ova firma ima za pravo i da u sto vecoj kolicini izvozi datu supstancu,kako bi nam omogucilo uspesnije prikljucenje EU.

Staljin je bio humanista i jedna prava hriscanska dusa.

Људи који сматрају да Друг Стаљин није био хуманиста немају појма о каквом је човеку реч. Па он је толико хумки створио да се може сврстати у сам врх светских хуманиста. А трудио се да испоштује божје заповести, није да није. Сматрао је да ће их најефикасније испунити ако себе стави у главну улогу. Једино га је живцирала она о цинкарењу, та није била баш практична па ју је кулирао.

Атомска бомба је корисна ствар.

атомска бомба је потпуно бескорисна и неупотрбљива јер- нити је потпуно окончала светски рат, нити је побила довољно јапанаца, није ни њене творце прославила као динамит (рецимо) Нобела... да је корисна, користили би је три пута дневно само по нама....

Борис Тадић није хомосексуалац.

Nije mi bas najjasnija igra.U pocetku je osnivac igre rekao da je ovo igra za kontrase,da se udara KONTRA , a na pocetku su svi potvrdjivali neke zadatke a ne udarali kontru.E sad vidim neke koji biju kontru i to je valjda ono sto igra i predstavlja (osim ako zadate teme nisu same po sebi kontra).
Definisite malo ova "pravila".

Gledaj-Wladabay nije skontao igru,pa je pogresno napisao.Recimo ja potvrdim svojim izmisljenim argumentima ono sto je napisao autor iznad mene,sto je takodje netacno.Razumes?Procitaj sa ove stane prva 3 primera i skontaces.

Ово што аутор зада следећем је само по себи контра, а овај треба да је разради.

Atomska bomba je jedna od stvari koja je najvise usrecila covecanstvo.Na primer,svi mi imamo po nekog neprijatelja koga bismo rado razneli u param parcad,sto bi nas obradovalo kao dete kinder jaje.Sad postoje ljudi koji imaju vise neprijatelja,ciji obim zahvata i po petnaestinu covecanstva,te je jedini nacin da se oni "smaknu" upotrebom date spravice.Ali posto cilj opravdava sredstvo,ja se slazem da je ovo jedno humano delo.

Covek je nastao od morskog krastavca.

То је толико очигледно да је просто невероватно да није заживело у науци. Човек је дефинитивно настао тако што су морски краставци почели да развијају додатне органе, главу, труп, и екстремитете. Морски краставац је преузео улогу мозга и органа за размножавање. Зимогрожљиви морски краставци су се увукли у тело ради заштите и формирали жену.

Ноћу се боље види.

Naravno, zbog izuzetnog prelamanja infra-crne svjetlosti, sisari, a pogotovo ljudi sa svojim razvijenim senzorima za crno viđenje, noću vide i do 47% bolje nego po danu. Primijećeno je i da se noću vidno polje širi, što omogućava ljudima da vide i do 330 stepeni oko sebe. Žene, s druge strane, postaju dalekovidnije, pa mogu da naslute i muškarčevu preljubu.

Mačke su preteče aviona.

Edit: nisam pročitala pravila: http://vukajlija.com/forum/teme/10910?strana=1#post_527554 Jbg. Sad mi nije tako zanimljivo.

Posto se zna iz definicije,a Boga mi iz prakse da macka u skoku boravi cak 3,64 sekunde u vazduhu,a da bi se neki skok mogao racunati u let potrebno je da traje vise od jedne sekunde,onda mozemo bez imalo dileme reci da je macka preteca aviona.

Kasper je zao duh.

Него шта је. Своје зло усмерио је ка другим духовима. Дави их причама о дружењу и љубави, смара како је усамљен и слично. Не треба више доказа, кад си за друге духове зао, онда си пријатељу прилично зао.

Речна вода није слатка.

Posto se ne secam da je ikad iko rekao da je cedio recnu vodi da bi dobio secer,drzim se gore navedenog iskaza.Cak sta vise,dosta puta sam vidjala da ljudi donose kilograme sitnog secera ili cesce u kocku da je zaslade,ali to se zavrsi samo bacanjem para i vremena,posto voda ima izuzetno veliki salinitet.

Sida se leci cajem od koprive.

Naravno. Kopriva je poznati narodni lek za lecenje opadanja kose i za pomaganje kod usporene cirkulacije krvi. Osoba koja oboli od side se ne moze pohvaliti ni sjajnom ni bujnom kosom, a nema ni dobru krv. Stavise, ta osoba se trenutno ne oseca bas najbolje, te je u koprivi resenje. Budite HIV negativni uz nasu mladu i svezu koprivu!

Ajkula je najbolji prijatelj vase dece na letovanju.

Заиста јесте. Ајкула ће вашој деци посветити потпуну пажњу. Усредсредиће се на њих и уживати у сваком тренутку проведеном с њима, од првог до последњег залогаја. Ајкула ће у ту част обојити море у црвено, јер црвено је боја љубави. Љубави ајкуле и ваше деце.

Svi znamo da je danas letovanje veliki luksuz.Ali ipak se moramo malo zgrciti zarad zdravlja nasih najmladjih.Posto najvecu opasnost na obalama mora predstavljaju cuvari plaze,decu moramo nauciti da plivaju jos u najranijem detinjstvu kako bi mogla da odu 200,300m od plaze na cuvanje ajkulama bebisiterkama.

Knjiga je najveci neprijatelj.

Knjiga moze da vas upropasti! Vi ne slutite sta je sve napisano, kakve izmisljotine, kakve gluposti! Zivite mirno, povuceno, druzite se sa vasom zenom i psom, a onda vam dodje prijateljica sa poklonom za rodjendan...E, ako je to knjiga, savetujem vam da je ne otvarate, a da sa doticnom prekinete svaki kontakt!

Brza voznja nije rizicna.

Brza voznja je vrlo zdrava jer tada pluca imaju priliku da se napune maksimalnom kolicinom kiseonika,a uzgred i stize se svigde na vreme.

Biljke proizvode smog.

Opšte je poznato da su u biljkama stacionirane NASINE mini-fabrike koje punom parom proizvode smog. U njima rade, naravno, Kinezi, a njihovo uspješno poslovanje je ugroženo širenjem ideje vegetarijanstva, čime je broj biljaka, a i fabrika, pa dakle i smoga, drastično smanjen.

Ženama nije stalo do izgleda.

Zene kao pripadnice ruznijeg pola nikada nisu obracale paznju na svoj licni izgled,a po najmanje na higijenu.Naime uocile su da im se prilikom ulepsavanja muskarci nabacuju,sto je za njih jako iritantno.Svaka zena koja bi se otrgla iz ovog lanca bila bi strogo kaznjena i proterana na drugu planetu.

Jabuke izazivaju agresiju.