Prijava

Sad ću da se žešće izlupam, al' nema veze:
"Ja inteligencija više od čoveka" rečenica je najnovijeg robota KXR325178FFADIAENINAHZ3753192 kojeg su napravili japanski programeri. Ovaj robot je naučen da izgovara samo ovu rečenicu, međutim, sam njen sadržaj govori o skoroj nadmoći robota nad ljudima. Naime, ovaj i slični tipovi ovakvih robota je prestigla svoje stvaraoce u inteligenciji ovom rečenicom, ili bar oni tako misle, ako uopšte mogu da misle, a možda su i programeri mastermind-ovi neke nove operacije stvaranja robota robovlasnika, aaaaaaa, svi ćemo d' izginemo!!!

Rep muzika doprinosi razvoju inteligencije.

Postoji gomila andergraund izvodjaca koji u se u svojim tekstovima bave istorijom, filozofijom, religijom, o politici da ne pricam, to je vrlo uobicajena stvar. Mnogi su i vrlo nacitani i od njih ima svasta zanimljivo da se cuje, npr Ras Kass koji u pesmi Nature of the Threat iznosi zanimljive poglede vezane za visevekovno ugnjetavanje crnaca i neke manje poznate istorijske cinjenice. Tu je i Canibus za cije razumevanje pesama je potreban neki bolji engleski recnik, Aesop Rock, za ciji je svaki tekst potrebno par sati lomljena glave kako bi se desifrovao i mnogi mnogi drugi.

Metalci ne mrze vecinu populacije i u stanju su da postuju druge vrste muzike.

Metalci na prvi pogled mogu delovati odbojno pripadnicima ne-metal drustva koji im zbog specificnog stila oblacenja a ponekad i color-painta prilaze s rezervom. Cesto reaguju agresivno, isprovocirani stavom osobe koja nije metalac i cestim pitanjem:"A iz koje si ti sekte?" Prosecan metalac je prilicno obrazovan, a ispijanje piva i razgovor o smislu zivota su mu redovne aktivnosti. Ako se zadesite sa njim tom prilikom i povedete pricu o vrstama muzike priznace vam da voli sve sto je kvalitetno cak iako ne spada u metal.Pa postoji velika sansa da doceka zoru mrtav pijan pevajuci sa vama nesto od Parnog valjka.

Ispijanje Guarane u velikim kolicinama na dnevnoj bazi je korisno.

Naravno da je korisno.Naime,s obzirom na to da je to energetsko pice,ako se nosi u velikim kolicinama,coveku nikad ne ponestane energije i nikada nije umoran niti ima potrebu da spava-sto je cisto bacanje vremena.Zato j svaki dan treba unositi.

Prase je vrsta ribe.

Sve je pocelo od onog trenutka kada je covek shvatio da su prasici ukusni. Posto je bilo tesko pecati prasice, neko se setio da ih iz mora, koje je njihovo prirodno staniste, premesti u svinjac. Svako prase zbog toga pati. Dokazano je da su prasici inteligentna bica, i kao takvi oni sada pruzaju otpor kroz pasivnu agresivnost koja se mainfestuje u valjanju u blatu. Blato je za njih secanje na vodu u kojoj su mogli na miru da plivaju dok se nije pojavio covek. I kao relikt na to secanje, ostala je recenica koja se prenosi sa papka na papak "od ribe najvise volim prase".

Smeh Lee Kis prijatno zvuci.

naravno da prijatno zvuci. pa zbog cega drugog bi kerovi bili uznemireni kao da su culi visokofreventnu pistaljku, ako ne zbog njenog divnog glasa savrsene boje i prirodnog vibrata. svako nedeljno popodne ona ulepsa nenametljivom perfekcijom svog cvrkuta, dok mlade devojke sve cesce i cesce, pronalazeci u njoj idola, odlaze na operacije glasnih zica kako bi se njihovi obicni i dosadni glasovi makar malo priblizili leinom zlatnom glasu koji je nedavno proglasen nacionalnim blagom.

ljudi disu na skrge.

Sjajna tema.

Elem...

Ne treba biti preterano obrazovan da bi se znalo da je život na planeti Zemlji nastao iz mora. Nakon jednocelijskih organizama nastalih pre više desetina miliona godina i onih visecelijskih pre nekoliko miliona godina, život u moru se razvio u oblik kakav poznajemo i u danasnjim ihtiomatskim vrstama, tj ribama. Ribe, kao što, znamo dišu kroz škrge a pošto su nakon nekoliko generacija evolucije isplivale na obalu i kasnije evoluirale u sisare, jasno je da su škrge, pod uticajem gravitacije koja je na suvom dosta značajnija, našle svoje mesto u sredisnjem delu torzoa novonastalih vrsta pa i samog čoveka gde su razvile u pulmonalni sistem tj pluća. "Ljudi dišu na škrge" je zapravo samo arhaičan oblik cinjenicnog stanja da je život nastao iz mora.

Žene vole kad dođeš kući pijan i ubiješ Boga u njima.

+ za ozivljavanje dobra tema

Žene vole kad dođeš kući pijan i ubiješ Boga u njima

Udario me je jako, udario me je nezno. Kriva sam. Lakse mi je kad me kazni, nego da mi krivica nesputana luta po utrobi. Opija me pivo koje isparava iz njega, opijaju me pesnice. Tonem u mrak, vidim zvezde. Lepo je.
...

Kriv penis je bolji od pravog

Ovo nije tako tesko da branjenje, 2 reci, g tacka :)

Ne treba vratiti postere

Ne treba vratiti postere

Apsolutno i nedvosmisleno "NE" za vraćanje postera od suštinskog je značaja za renesansu sajta vukajlija.com. Pre svega, posteri kao autorska forma prevaziđeni su pojavom reakcija a same reakcije opet prevaziđene su postojanjem definicija...iz čega proizilazi da su definicije dvostruko svrsishodnije. Drugi razlog je pak možda i ubedljiviji. Naime, u duhu savremenih inkluzija, gde sajtovi diljem interneta žele da apeluju na različite oblike hendikepiranosti (i njihove predstavnike), jasno je ko dan da posteri kao vizuelno-tekstualne celine nikako ne mogu ostaviti dojam na slabovide i slepe, dok im se pak sa druge strane definicije mogu pročitati i izazvati salve smeha...ili plača. "NE" vraćanju postera takođe predstavlja i "DA" slepima i slabovidima i njihovoj inkluziji u naše jato. Hvala.

Bolje je živeti u siromaštvu nego u bogatstvu.

bolje je biti siromasan jer te tada uspe zadovoljti i mala stvar tipa kupis cokoladu i polovan samsund j5, bilo sta te oraspolozi, put na Zlatibor ti ja tada zaista velika avantura. Dodatno, prinudjen si da radis da bi preziveo i samim tim moras znati i par zanata koji ce ti koristiti. Umes mirnije spavati jer znas da od Zivota ne mozes da ocekujes mnogo a i nemas gomilu novca koja te moze glave kostati.

- kada ode u inostranstvo covek mora da se promeni, okurci, da kada se vrati u srbiju pokaze kako lepo zaradjuje,

Apsolutno i nedvosmisleno "NE" za vraćanje postera od suštinskog je značaja za renesansu sajta vukajlija.com. Pre svega, posteri kao autorska forma prevaziđeni su pojavom reakcija a same reakcije opet prevaziđene su postojanjem definicija...iz čega proizilazi da su definicije dvostruko svrsishodnije. Drugi razlog je pak možda i ubedljiviji. Naime, u duhu savremenih inkluzija, gde sajtovi diljem interneta žele da apeluju na različite oblike hendikepiranosti (i njihove predstavnike), jasno je ko dan da posteri kao vizuelno-tekstualne celine nikako ne mogu ostaviti dojam na slabovide i slepe, dok im se pak sa druge strane definicije mogu pročitati i izazvati salve smeha...ili plača. "NE" vraćanju postera takođe predstavlja i "DA" slepima i slabovidima i njihovoj inkluziji u naše jato. Hvala.

Bolje je živeti u siromaštvu nego u bogatstvu.

kazi lepo ko ne sme da ih vrati

Nzm za vas ali po meni Vucic treba da se krunise kao kralj ove zemlje zato sto toliko dobro radi svoj posao i nikad nismo imali takvog vodju kog imamo danas i nikad nam nije bilo bolje .

kada ode u inostranstvo covek mora da se promeni, okurci, da kada se vrati u srbiju pokaze kako lepo zaradjuje

Kada se Ostoja posle 15 godina vratio iz Nemacke, vratio se bmw-om i odmah stavio dva lava na kapiju. Martin mali kad se vratio posle 20 godina, vratio se audijem i dva dana kasnije 4 gremlina cerila su nam se sa njihove kapije. Šta tek reći za onu seljačinu Vlajka koji se vratio posle 30 godina rada u Švici...ceo komšiluk je probudio kad je došao sa najnovijim mercedesom i prikolicom na kojoj je bila bauhaus koncept montažna kuća od pola miliona evra! E sad sam ja otišao u pečalbu da zaradim koji dinar, pa kad se za 40 godina vratim u kraj bacaću pare ciganima iz nuklearne podmornice, e ovoga mi Krsta!

- Vukajlija nije umrla, niti će

Dosta je nemere lassen wir zuerst die Polizei sprechen,ich hab dir gesagt nicht häcken meni su osle zivce,ja sad ode zu polizei,da se rjesi muda nemas to mi znamo i za budalama koji se sakrivaju pogotovo,die einzige richtig Entscheidung pito sam svak je meni reko i sandzaklije idi polizij posto sam bolestan rak na plucama,ja hocu svoj mir egal was es kostet!! POLIZEI bgmi ich will und kann so nicht,ich hab immer ruhe gehabt bis so ein scheiss häcker mein kind dich mein ich angreift so prvo ce mo poliziju hab schon geniest es!!

Bog Otac Sapsitelj vas samo gleda kako onanišete i nije zadovoljan zbog toga jer bi terbalo da jebete kurcem u pičku.