Напишите неку комичну лаж о аутору изнад 16

  1. Vuk menja sijalice na lusteru bez penjanja na stolicu. Samo malkice ispuži ručice.
    (Do malopre sam peglala...)

  2. Pa to nije laž.Ajte molim vas da budemo ozbiljni.

    Majav pere televizor u veš mašini kada slika nije čista.

  3. vuk muva ribe na foru "ja se tako lose jebem da ti to moras probati"

  4. Groka koristi španski samo kad laže.

  5. majav se opijala sa 13 godina uz pesme Tome Zdravkovica, a omiljena joj je bila "Dotako sam dno zivota"

  6. Groka uvek omaže čašu od jogurta, gre'ota da se baci.

  7. Zaphod uzme te čaše,napuni ih vatom,spoji štapićem od sladoleda i diže kao tegove :))

  8. Goga svako jutro jede kačamak za doručak:)

    PS: De si Gordana sto godina!!!
    :)

  9. Brainiac svake nedelje ide u crkvu,jer peva u crkvenom horu! :)))

    PPS:Evo me,Brain,nego tebe nema nešto,barabo! :))

  10. Goga radi u SOS prodavnici:)

    Ma bio sam na moru pa kod familije u Loznici,nije me bilo 20-ak dana...mada ovo nije tema za razgovor al ajde...:D

  11. Brain je kao,bio na moru,a ovamo je "topio" noge u lavorčetu i cepkao karte na ulazu u akva-park :))

    'Ajd na "ko poslednji" :)

  12. Goga postuje samo na ovoj temi. :)

  13. Staklena se tušira samo "Ferijem" :))

  14. Goga je zasadila 500 sadnica paradajza u saksijama i očekuje veliki prinos. :)

  15. Staklena joj ne da pritke.

  16. Majav je prokrijumčarila crknute neonke Gogi za pritke :)

    (kako znate da obožavam paradajz.. :))

  17. VanGoga je savladala genetiku samo da bi dobila seme paradajza koji sazreva za jedno prepodne

  18. Majav se prijavila kao dobrovoljac za isprobavanje "pilot ploda" tih paradajza :))

  19. VanGoga se žestoko uzdržava da ne metne paradjz na avatar.

  20. To nije laž :))))

    Majav će poćeti da igra kan-kan kad kažem da moram da idem :))

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.