Prijava

У филму је (највероватније) реч о савезничким пилотима који падну на погрешно место, па их онда Покрет отпора скрива, и покушава да их транспортује тамо где су кренули. Филм је стар доста и има комичних момената.
Оно по чему сам га нарочито упамтио је лик немачког војника који је разрок и смотан, па му се дешавају свакакве ствари, рецимо пуца на савезнички авион а обори два немачка и слично.
Ако знате назив супер, напишите, а пишите и ако вам ишта од овог звучи познато, ја сам га гледао сигурно пре више од десет година.
Ово што сам написао можда подсећа на "Ало ало" али није реч о серији.

Po ovom što si napisao podseća me na Don't Look Now: We're Being Shot At iliti La grande vadrouille... film je iz 1966, glumi Luj de Fin, poodavno sam ga gledao i sam, ali čini mi se da postoji lik razrokog Nemca koji si opisao...

Хвала легендо, то је то! Ко зна кад бих и дал бих га сам нашао...

Nema na čem', i drugi put...

Ako neko zna, prevodi za seriju FIRST WAVE, bio bih zahvalan...

Hvala, Grofe, jeste da nema ni trećina epizoda, ali i to je nešto.

Nema na čemu, sačekaj malo, s tog sajta su baš vredni izbaciće oni sve prevode za nekih mesec dana, pa skidaj...

Mrzi me da pomazhem, trenutno samo spemujem...

Јел зна неко како се зове домаћа серија, чија је шпица почињала: " Седим у хладу, уз топлу чоколаду...Сунце је на сваком спрату не зна им се број живе живот свој, аха, а никог нема да им куцне бум, бум бум, да их пробуди...
Мислим да има везе са неким хотелом.

Mislio sam da se film zvao "Road Trip", ali pošto sam sinoć gledao road trip - taj nije. Elem, neka ekzkurzija/random put u niđe jeste, i jedino što zasigurno znam je da vozač u nekom trenutku rikne od gandže, a autobus završi u kuruzima (vozač je neki old school hipik, razume se). Sad, ko zna koliko se meni tinejdž komedija starijih od 10 godina mota po glavi, ali mislim da je u tom istom filmu i debeli karakter koji se pali isključivo na plave, visoke azijatkinje kestenastih očiju. Na kraju filma i biva sa jednom u liftu. Guglam, ne vredi, ne merem filma naći

vozač u nekom trenutku rikne od gandže

То нека D.A.R.E. продукција :)

Заборавих зашто сам уопште хтео да постујем :д
филм

Добар, добар филм. :)) Добра зајебанција.

Kralju! Jebote, dođem ti, ti smisli šta.

edit: hvala puno, evo youtube playliste za ceo film, soundtrack mi se već sviđa.

POMAGAJTE!
Neka grom spali džukele koji su ostavljali neupotrebljive linkove i titlove za genilalni AN AMERICAN WEREWOLF IN LONDON
i neka svetlost obasja vukajlijaša koji ostavi pravi prevod!

Е ако је ово тема на фазон оне ''била једном једна дефиниција'' само за филмове, занима ме да ли неко можда зна како се зове филм у коме један лик глуми да је птица. Тачније неки папагај нешто, немам појма ни ја. Па га воде и упознају са људима а он им кљуца у фацу и тако то. лололололо
Звучи глупо, ал' сам извришт'о кад сам га гледао.

Nije ovo ta tema. Ja se secam slicnog, mada nije komedija - http://www.imdb.com/title/tt0086969/