Prijava

Pošto je većina članova Vukajlije upoznata sa likom supersexy navijačice Paragvaja, Larisse Riquelme, mogli bismo da pokrenemo neku akciju njenog dovođenja u Beograd i organizovanja mini turneje po većim gradovima Srbije.
Mislim, kad smo dovodili Kasandru, možemo i Larissu.

Šta vi mislite?

http://www.totalprosports.com/wp-content/uploads/2010/06/Larissa-Riquelme-6.jpg

Larissa FOREVER!!!

Naravno, može da povede i svoju, takođe, superhot drugaricu.

Имаш мој потпис. Лажираћу и по један од бабе и деде, рећићу да је за то да оведу Дневник 4.

И Парагвај иде даље!!! :)

Ја гласам да је доведу на вечити дерби па онда да је шетају од трибине до трибине да видимо који навијачи ће јурити за њом...

Ako još jednom pogledam sliku Larise Rikelme, ili još jednom vidim Mariju Kilibardu, počeću da napadam sve što se vata za kvaku :)

Било би до јаја да се Марија и Лариса порву у блату или чоколади, а да Вермезовић и екипица типују ко ће да победи.

Osećam da će ovo na kraju postati 18+ tema.

Било би до јаја да се Марија и Лариса порву у блату или чоколади, а да Вермезовић и екипица типују ко ће да победи.

Bukvalno, ta fora. Al nadam se da neće, to moj razum neće izdržati.

Marija, Larisa i ova Larisina drugarica, Vermezović i ekipica tipuju, a Šarenac da prenosi :)))))

Bukvalno, ta fora. Al nadam se da neće, to moj razum neće izdržati.

Разум... (читај-рука) :))

Kasandra je bila umetnica i tanana duša i vi je stavljate u isti koš sa ovim pozerkama, sram vas bilo Mrmude i ostali, tu ste se prodali za šaku nečega :)))))))

Šarenac da prenosi

Сад га усра. :)

Разум... (читај-рука) :))

Nećemo sad u detalje :)

E, moj Duchampe, baš da je za šaku, i nije. Ima tu mnogo više od šake :)))
Šarenac je do jaja, loži me njegov glas. Mada bi i Aca mogao da mu se priključi :))))

Ko je ovaj bradati gmaz, mamicu mu jebem, i zašto drži našu Larisu oko struka?! Ma, to joj je sigurno najbolji ortak, koji je uz to gej :))))

Ne da je dobra, nego... :)

Много добра тема...МНОГООО!!