Prijava

Postaćemo njen klub obožavaoca :D

Ču' postati... Ja je obožavam od kad sam je video :)))
A jeste provalili da joj je desna sisa veća od leve, pa joj desna bradavica stalno ispada? Srce moje slatko, sisato :)))))

Еееее...полако људи, лакше мало са речником када се прича о мојој будућој бившој супрузи....

Što? Baš smo fini. Još nismo prčali o tome šta bi joj koji od nas radio i kako bi je razapinjao na... :))))

E, mojne da spemuješ temu drugim latinoamerikankama. Ovo je mesto za Larissu, cokim je u sisu :)))

Ja ovo za moju dušu :D

Još nismo prčali o tome šta bi joj koji od nas radio i kako bi je razapinjao na... :))))

А због тога ми је и криво, знам да ће ме преварити са неким од вас, или са неколико вас, па ћу морати да се разведем....јбг...судбина...

Kakvu sisu ima,druga joj ne treba.

Ма сва је фул, оставља без речи. Чак су јој и сисе супер, иако су силикони... Али мени је ипак фаворит лептирић на гузи!

Ne mogu da opisem koliko je devojka lepa, ali da su nevidjeno smorili sa njom, stoji. ;)

ista moja bivsa...koji nisam video odkad se preselila u Paragvaj... :)

Ako nekog zanima prevod, rekla je seksualno uzbuđuje kad se prerušava. Znači, ove sise su možda deo kostima :))

Kakvu sisu ima,druga joj ne treba.

Ахаха :))

Još nismo prčali o tome šta bi joj koji od nas radio

Ja bih Larisu vodio u pozoriste. Ponudio bih joj moj mali durbin da gleda kroz njega. U jednom trenutku Larisi bi se sigurno prispavalo jer bi predstava koju bih izabrao bila dugacka i dosadna. Ponudio bih joj moje rame da odmori glavu na njemu. Larisa bi spavala a ja bih se poneo kao dzentlmen i ne bih je dodirivao u snu. Posle bi smo isli na veceru, jeli bi indijsku hranu jer je obicno veoma ljuta. Larisa bi sigurno popila mnogo vode da ublazi ljutinu a ko pije mnogo vode taj pre ili kasnije mora i da piski. Ispratio bih je do toaleta i cekao pred vratima dok ne obavi sta ima da obavi. Pevao bih neke melodije sto je moguce glasnije da ostali ne cuju Larisin zubor jer nije otmeno da zena zubori dok piski. Nakon toga bih ja usao u muski toalet, a Larisa ne bi morala nista da peva, jer ja ne zuborim dok piskim i prilicno sam besuman kad se nadjem u takvoj situaciji. Ponekada tako odem u vc i ne ispustam nikakav zvuk satima pa se ljudi pitaju "sta li on zaboga radi unutra?!". Verovatno bi se i Larisa pitala to isto. Kada bi zavrsili sa vecerom ja bih Larisu otpratio kuci i pokusao da je poljubim na vratima ali ona mi ne bi dozvolila jer se ja uopste ne interesujem za fudbal.

Prste uz dužno poštovanje,nemoj da kenjaš!Nagnao bi je na gelenderu pred ulazom u ložu,a onda još jednom u ženskom wc-u,čisto da potvrdiš xD

Hahahah, električar te je provalio. xD

Aj što sam njega provalio,ali što nisam nju poValio,to mi je najveći problem :D

ali što nisam nju poValio,to mi je najveći problem :D

Па да. Реално, њу знојиш један викенд, и после ладно можеш у свештенике, или да умреш.