Prijava

Pevao bih neke melodije sto je moguce glasnije da ostali ne cuju Larisin zubor jer nije otmeno da zena zubori dok piski. Nakon toga bih ja usao u muski toalet, a Larisa ne bi morala nista da peva, jer ja ne zuborim dok piskim i prilicno sam besuman kad se nadjem u takvoj situaciji. Ponekada tako odem u vc i ne ispustam nikakav zvuk satima pa se ljudi pitaju "sta li on zaboga radi unutra?!".

Ahahahahaha, mislila sam da samo ja razmišljam o ovakvim stvarima...

Vi ste svi manijaci :D

Jbt, zar nije malo jadno pisati ovde šta biste radili Larisi umesto da izađete (jbt, subota je!) i da to sprovedete na nekoj drugoj? Mislim... Ovo je malo jadno, bez uvrede...

Pekky, mojne mi staješ na muku, bre! Sedim iznad knjige već dva meseca u kontinuitetu, a na Vukajliji sam samo kad pravim pauze. Nema meni izlaska do polovine jula. Mogu samo da maštam o Larissi. Jedva stignem da odgledam poneku utakmicu. Evo, večeras sam se baš nasekir'o zbog nesrećnih Ganaca, al' ko im jebe mater kad su glupi. A iskren da budem, ja bih sa Larisom prošetao tri kruga oko Ade... Gledali bismo u mirnu površinu jezera, pevali šlagere, grickali bele semenke, i tako...

Larisa nije pseto da je setas a ni papagaj da je hranis semenkama. Malo postovanja, molim.

Pa, izvini, šta ako sam ja pseto i papagaj? Ja bih šetao SA NJOM i grickao semenke SA NJOM, a ne bih je šetao i hranio semenkama, molim.

Ja bih nju natako,a vas ko šiša :D

pevali šlagere

Где се ово сети, легендо! :)

ljudi definišite nešto, polako s tom Larisom :)

Ne, mis'im, stvarno... Ovaj električar baš traži kavgu. A mi smo ovde svi džentlmeni, ne ophodimo se tako prema damama. Gospodine, smatrajte da sam vam bacio rukavicu u lice! Sutra u zoru... Birajte oružje!

Каква циганка!
:диже носић:

Iš sotono,ne kvari nam temu :D

Dobro si izabrao. A je l' ćemo da se dobacujemo njom, a? :)))
A ti mylyce, odabij sa muške teme. Mi smo ovde sami sebi dovoljni :)))

Ова тема је већ кварна ко ајвар у августу, нема ту шта.

Pa kako ne vidite Miličin poslednji vapaj za nekom sličnom temom za devojke? ;)

Mrmune,ja sam to za sebe izabrao.Ti nabacuj koga hoćeš i na šta hoćeš :D

Milice,aj daj neku sličicu,doprinesi malo temi.

Da, mylyce, daj neku svoju sličicu :))))

Ajde nema spavanja bez večernjeg bacanja :D

Pa kako ne vidite Miličin poslednji vapaj za nekom sličnom temom za devojke? ;)

Нека отворе тему "Пеки форевер", даћу им слике да окаче и да се пале. :))