Ко последњи победник 51

  1. Е Гого, сад си ме разочарала, ја само Туборг не конзумирам све остало може. :)))

  2. Zdravo kumo :D

    Tuborg Green...
    Gogo ti kao da si iz Vinču kad voliš zeleno :D

  3. A jel' može Jelen,i tu sam felu probala? :))

  4. Volim i ja zeleno, boga mu, pa nisam radioaktivna! :)

  5. Може, Јелен волеем.

  6. Ovamo pišem o pivu,(kao,razumem se),a u stvari kad cunem,pijem vino ili koktele...ju,ju...:))

  7. Ljudi, Nikšićko! Nemojte mnogo razmišljati, eto vam proverena informacija. :)

  8. E pa ja živim prekoputa Vinču :D

  9. Leštane, Kaluđerica ili baš Vinča?

  10. Leštane :D

    HTF ti znaš za moju selendru?

  11. Imam nekog druga tamo, a drugi se preselio u Mirijevo. :) Bila sam čak za doček jedne Nove godine u Leštanima, aha! :)

  12. Jel te nisu spopadali?Mislim retke su devojke koje se vrate čitave sa tih proslava :D

  13. Кукууу, шта ли је овај радио.

  14. Beži Mici,glavom bez obzira! :))

  15. Paaa, zapravo nađoh tad nekog potencijalnog đuvegiju.. ;D Ali brzo ispade iz igre..šteta, bio je fin momak. Zato je i ispao... :D

  16. Видиш ли Гого, и после треба да дођем код њега да ме очерупају они његови. Нека хвала! О па да, могу другаре Ђаволе да позовем :)))

  17. Hehehe a gde ste tačno slavili doček?

  18. Ma gde znam, išli 306icom ili koji već bus ide do tamo, pa do kraja trase, i onda drug došao kolima po nas i odvezao nas još dalje. :D
    A ovaj drugi živi preko puta podruma pića Pekmez. :D Kad smo videli, sve nam je bilo jasno, i konstatovali smo da je on još i dobar ispao gde je odrastao.. :D

  19. Hahaha pa 50 metar odatle živi moj ortak :D
    Šta nam fali baš smo cool.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.