Ко последњи победник 51

  1. Еј Пуфно није фер, шта да кажем родитељима, идем у Београд знате да се прошетам враћам се сутра.

  2. Zar nemas bas nikog u Bg-u?

  3. Micccc..micccccc!!!

  4. Kaži da dolaziš kod mene, po lak za nokte. ;)

  5. Имам, неку бабу, ал она се не би одвајала од мене, јер ме није видела 5 година.

  6. A gde živi taj tvoj Romeo?

  7. бане, шиццц...;)))
    Вуче живи у Београду, заборавих насеље ал он каже да је село, а ја му не верујем. :)

  8. Pfff, steta... Pa izmisli nekog rodjaka! :D

  9. Хахахха Стаклена, добар предлог.

  10. Ja živim u Zemunu, mogu da ga pronađem ako ti je baš hitno :D

  11. I moj vanzemaljac je u Bg-u, ali u oktobru sam i ja, tako da mi je super. :)

  12. Mici, veruj mu. Been there. :D

  13. Хахахах е Вуче мени та баба у Земуну :Р
    А не треба, бар не још.

  14. Ja sam išao u Smederevo kod moje bivše i to autom kome je istekla registracija.

  15. Е свака част, овај не би ни прстом мрднуо вероватно, зато морам ја.

  16. Doduše njen ćale je hteo da me ubije na vratima kad sam rekao da sam došao po nju.A u to vreme sam ja nosio pištolj...mogla je i krv da padne.
    A ona stala između nas i rekla ćaletu da ide sa ili bez njegovog pristanka.I eto tako.

  17. Аха, а знаш и да рукујеш оружјем, па лепо.

  18. Ma bilo mi je drago kada sam ga predao nazad.Ništa dobro od te gvožđurije.

  19. Хехе, па добро.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.