Prijava

Еве ме, никуд ја не бежи, неко контам треба мало да вас пустим да попричате. (читај, не желим да зарадим од Гоге батине што лоше утичем на тебе) ;)))

Heheheheee,nije Sno tako bespomoćna,Mici :))))

Al' zato ja ispadoh 'ajduk! :))

(Gosin-'ajduk) :))

Ne se sekiraj, moja je Goga laf!:)
Nego ja pomislih da sam vas prekinula u stogodcemu, pa se izvinjajem!

Aj' ne brboći,nisam navikla da me 'fališ javno!
Sa' sam pocrvenela!

Хахахахахха :)) ма шалим се ја, Гога је добра на лебац да је мажеш.

:crveni k'o pirotska paprika iz dojajne berbe:

Pa samo sam kulturna, jes mi rekla da se lepo ponasam u drustvu, da ne prd... kad sam u drustvu, i da ne pricam o politici u drustvu?!!:D

Jesam,a 'el si se preslišala (svih 1438 stavki) pre nego što si sela za komp????A?A?
:))

Ма овде може свееее, па ни ја се не понашам увек лепо па ме још нису излемали. ХА! ;)))

Auh, bogamu, zaboravila sam ono za cackanje nosa, da l se koristi cackalica, ili pod stolnjakom... :(
Pozdravljam vas, lejdis, dosla mi je ruznija polovina, idem da je zabavljam!

E,Mici,kad nas jednom(daj Bože) vidiš uživo,pokrivićeš se od smeha :)))

ХАхааххахах Гого па није ваљда толки црњак!? Ћао Снохватице, уживај! :)

Zezam se,ona je mlađa,ali ja nju "slušam",ona je glavna! :))
Ćao,sele,se vidimo sjutra :)

Idem i ja,opet sutra rano ustajanje....Pozdrav,Mici :))))

Juhuuu, neko prisutan? :)

Eve me.:) Nisam bas nesto posebno raspolozena, Staklena ajde neku tehniku da me oraspolozis...

Becherovka + tonik, radi 100%, sad sam probala.. :D
Bila mi drugarica do malopre, sedele na terasi i cirkale malo..jao. Težak ovaj studentski život, nema šta. :D

Hahahhahhaha ma tezak tezak, kopate po ceoo daaam ;P

Je li, Marinija, da idem za Novi Sad, m?
Biću sama u tuđem stanu..ono kao...malo mi bzvz, ali šta da se radi, posao zove..

Pa sto da ne idess, a u Novoom Sadu zivi Doktor pa mozete nesto da organizujete.

Možda budem radila kao obezbeđenje na Exitu, pa ću ga detaljno pretresati prilikom ulaska.. :D