Prijava

Има ли још кога или сам једини? Не знам како ми је то успјело, мада сам је давних дана прочитао, можда још у вријеме док се нисам био ни регистровао на сајт, па зато. Сад ми се некако свиђа идеја да то "задовољство" оцјењивања најпопуларније дефиниције на Вукајлији одложим још неко вријеме...

Ахаха не могу да верујем да вас има. :)

Ja sam slušao legende o definiciji nekih mesec dana po registraciji, i kada sam se izveštio (bar sam tako mislio) sa pretragom, unesem ja "moja baba", da vidim i ja tu najbolju definiciju na svetu.

Prvi rezultat: "Omnipotentno biće, bla bla..."

Ja razočaran, kontam ovo se neko šlepa na popularnost naslova, da bi skrpio pluseve, minusujem definiciju (zato što je smatram lošom), kad ono... :) Rezultat je sve kaz'o

Нисам ни ја, не знам како да је оценим. Јесте за + али има толико бољих дефиниција да ми је глупо да и ја дам свој допринос у одржавању исте на врху.

iskreno sam se divio toj definiciji, ali sad nesto, kao sto rece ovaj covjek, greota je da ona stoji gore a ima dosta boljih :)

Ja sam na pocetku redjao po popularnosti i davao + svakoj koju procitam da bih sledeci put znao koje sam citao, da ne citam ponovo :D

Ja jesam i zao mi je zbog toga.....zao mi je sto nisam dao minuscinu

Nisam i ne verujem da cu je oceniti.

nisam je ni procitala?!?