Спортски квиз

  1. Ajd, jedan NBA rekord...
    Rekord po broju odigranih minuta u jednoj utakmici drži Dale Ellis... u toj utakmici igralo se 5 produžetaka, koliko je Ellis bio na parketu ?

  2. Nije 73..
    Ipak je izlazio, napravio malu pauzu :))

  3. Aj da pretpostavim da je i tad tekma bila 48 minuta. 'Nači neka je odigrao nekih 45, 5 produžetaka (treba se sad setiti po koliko min. su produžeci, neka bude da je 1 4 minuta), značiiii nekih 65 minuta iliti čuku vremena? :) Da ne znaš ti možda, dođe li on šta Monti Elisu? :) Fazon čale ili tako nešto?

  4. 69 minuta na parketu :))
    Ajde mančesterac, brži si bio ...
    Ne znam Griffine, ovaj davno igrao ..

  5. Najvise 3+1 situacija u istoriji NBA-a ima koji igrac

  6. Da li je moguce da poslednja dva pitanja gubim samo zato sto sam spor? :)

  7. a bježi mančesterovac

  8. Ovo su rekli na jednoj Zvezdinoj tekmi ona dva lika sa Arenasporta. HINT : Aktivan je igrac.

  9. Džamal Kroford bre. Kako to niko ne zna? :) Ja sam to čuo pa bar jedno 10 puta. :)

    Ovo su rekli na jednoj Zvezdinoj tekmi ona dva lika sa Arenasporta.

    I dvojac sa Sportkluba x puta. :)

    Jako sam slab sa NBA i kosarkom uopste, pa me nije sramota da pitam: Kakve su to situacije? :)

    Kad se 3 igrača bore za loptu i dođe četvrti i napravi ofanzivni skok.

  10. Jako sam slab sa NBA i kosarkom uopste, pa me nije sramota da pitam: Kakve su to situacije? :)

  11. Jeste Dzamal, teraj Grifine.

    Papet, to je kada sutnes za tri pod faulom, pogodis, i ostvaris dodatno slobodno bacanje.

  12. Je l' radimo ono sa 5 defki?

  13. Meni nije niko radio, pa neću ni ja lolo :)
    Kako god oćete, samo će se to zaboraviti brzo

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.