Спортски квиз

  1. Немам појма, сад ће Џорди да нас обавести.

  2. Voli da hasa kobas.lololo

  3. Џорди, не сери да знаш како се зове Роналдињова мама!?

    Мајке ми Мигелине, имам хрватски вечерњи лист специјал за СП 2006 и ту су насрали 4 стране о Роналдињу и његовој породици. Брат Роберто, а ћале не пише како се зове ал је Роналдињо имо 8 година кад је умро.

  4. Прилажем материјални доказ, накривите главу :)
    http://img594.imageshack.us/img594/7079/p6250720.jpg
    Могу да постављам?

  5. у ствари ајте ви постављајте, ја морам дидем.

  6. Ево ја једно лагано:

    СР Југославија је '98. на СП била у групи са Америма, Швабама и Ираном. С ким су све били Хрвати у групи?

  7. Nisam mogao da sjetim dok nisam pogledao na guglu. Onda sam se sjetio svih utakmica i golova

  8. Znam ja (skoro), Argentina, Nigerija i jos jedna, jebem li je... Irska ili Norveska- nagadjanje, al ajde...

    EDIT: Svedska?

    EDIT 2: Sad provjerih da nisam slucajno ubo i skontam da sam pobrkao neke stvari sa vise svjetskih prvenstava...

  9. Кад сам поставио питање, мислио сам да ће неко да да одговор к'о из топа.

  10. E moj Sreto. Kad sam nekidan vidio s kim je Hrvatska bila u grupi na Evro 2008 zaprepastio sam se koliko sam zaboravio. Doduše tih dana me, koliko se sjećam, bilo krenulo na drugim poljima pa nisam previše pažnju obraćao na fudbal.

  11. Argentina, Japan i Jamajka brate.Sjećate se onog gola Prosinečkog kad je zavrnuo centaršut, a lopta slučajno upala u gol...Bila dobra tekma, puno polugolih sisatih crnkinja na tribinama.

  12. Džoni je tad navijo za Hrvacku, lolo

  13. Jel sad ja? Može jedno polusportsko? Ko tumači glavnu ulogu u filmu koji nosi naziv po gradu u kom je Jugoslavija izgubila od Španije 3:4 na EP 2000. godine?

    Ako ne može to, onda: ko je na pomenutoj utakmici dao drugi gol za Jugoslaviju?

  14. Ko je asistirao Govedarici?

  15. Jebo te jutjub, aj dalje.

  16. Kakav jutjub, znam to prvenstvo u dušu! :D

    Aj lagano, ostajemo na istom prvenstvu - ko je postigao autogol u debaklu protiv Holandeza?

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.